עדכוני ערב מהבית יום 94 ה11/3

קיי 2007

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif ולמי סימסה בבחירות לכנסת?

צופה2020

New member
נופר לא תקבל שום כאפה. גם את דנה ועוד אלירז

לא העריץ ולאחר היציאה את הבית, אופס חברים. אז אנו חוזרים ל : מה שרואים מכאן לא רואים משם ובברור. רישמו את היום והשעה שאני רושמת זאת.

אם את חושבת שאלירז מחבב את דנה רון את טועה

בגדול. הצניחו לבן האדם את דנה ואת שאר מודחי האח הגדול לתכנית שלו ושל אילנית לוי ב24. שיש הוראות מהבוס הגדול שמשלם משכורות אז העובדים מבצעים. אם כבר מי שליקקה לאלירז מרגע שנכנסה לתכנית זו דנה,היא יודעת שלאלירז יש הרבה מעריצים. הוא בסך הכל נהג עימה בנימוס כמו שנהג עם מודחים אחרים. אבל מפה ועד חברים?חחח, יש לבן אדם דיעה-הוא לא מחבב את נופר כמו רבים פה בפורום ובמדינה וזכותו להחזיק בה. כל התיאוריות על כך שתתפוס את מקומו ב24, הן מופרכות, א.כי ערוץ 24 הוא זבל טלוייזיוני ועדיף שתתפוס. ב.הם ממש לא על אותה משבצת,אם כבר היא תהיה בסגנון הפקאצות דצה ואמדורסקי. מה שיכול להיות שקופרמן ינסה לשדך את נופר ואלירז לתכנית משותפת אז הוא יקבל בום רציני. ובקשר למשפט מה שרואים משם לא ראוים מכאן. נו באמת אנחנו רואים יותר טוב מהדיירים עצמם. נופר יושבת בחדר שינה עם גק'י למשל היא לא רואה מה שאנחנו רואים עם 4 מצלמות. רואים רואים טוב.

Ninaz

New member
../images/Emo41.gifנשארו לדיירים שבועיים לשהות בבית והתירוץ

של נופר למה פרידה צריכה לצאת בגלל שפרידה מנסה להיות אמא של כולם. ולנופר יש אמא . אם זה התירוץ מצבה של פרידה מצויין. נופר יצאה מטומטמת כרגיל.

לא נכון,נופר אמרה את את המשפט גם לתאומות

פה לא לחפש הורים(לגבי יגאל ופרידה)ההורים שלנו בבית.

טעלול

New member
ואני הייתי מציע לנופר להמליץ

על עצמה כיוצאת מהבית , ושתגיע לאמא שלה כמה שיותר מהר !

lotaria

Well-known member
מסמסים רק לפרידה.פרידה לגמר../images/Emo149.gif../images/Emo149.gif../images/Emo149.gif

למעלה