עדכוני לילה-יום 88 ה-27.11

a10a

New member
חחחח עינב רומזת לליאון על שי!!!חחח

עינב הבינה שליאון הצביע לשי ועכשיו היא רומזת לו... חחחחחחחחחחחחחח ליאוןאומר "כשנצא ניהיה חברים" ואז עינב אומרת "לא כולם" "מי שהצביע לחבר הכי טוב שלו אולי הוא לא ירצה להיות חבר שלו יותר וצוחקת" ואז הוא נילחץ... חחחחחחחחחחחחח

EMANUELA XD

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gifהקלפים בידיים של עינב

לאון נעשה סמרטטת בידיים של עינב ושיפרה שיפרה שרה ושרה ושמחה וכל שיר רומז לכיוון - לאון לאון לאון אני מרחמת עליך

EMANUELA XD

New member
אויייי איזו מסימה משותפת לעינב ושיפרה אהבתי

חיבור יוצא מן הכלל של ההפקה מי היה מאמין שיפרה ועינב ביחד האויבות הכי גדולות חחחחחחחחחחח ואיך שתיהן מתלהבות מהחיבור בניהן מעניין לאן זה יוביל דווקא מסימה בלילה אויייייי המעריצים מתהפכים במיטה עכשיו להתעורררררררררררררר

k7y

New member
חחחח בסוף שיפרה ועינב ייצאו מחובקות בגמר לקהל

וכוווווווווולם ימחאו להן כפיים ולאון יבכה שכל התצומי יילך לעינב ולשיפרה. גדווווווווווווווווווווווולללללללללללל.

שומבלע - ככה מתחילים יום חדש בפורום? ../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif

ידידי, מה קרה לך הבוקר? תמיד יורדים מהמיטה ברגל ימין.
אתה הרי יודע שאשר הדיח את עצמו. לא יפה.

רוז חחחחחחחחחחחח איזה חמודה את,

נכון שאשר הדיח את עצמו, אבל יוסי גם העלה את השם של אשר, לא זוכרת?

שומבלע - תגובה ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

נכון, יוסי העלה את שמו של אשר, אבל אם אשר לא היה מעלה את עצמו להדחה לדעתי היה עד היום דייר בבית. אז אשר אשם במה שקרה, ולדעתי עשה שגיאה חמורה והרס לעצמו, מפני שאני והרבה אחרים היינו בטוחים שהוא יגיע לגמר. חבל.

נכון , אני מאוד אהבתי את אשר

למרות שאני חילוני, עשה לי מאוד טוב לראות את אשר מתפלל, מקדש ומברך את דיירי הבית,

balbala5

New member
אם היא אומרת היא כנראה יודעת שאת רנין ונסה

נעמה וקרן היא כבר הפסידה ! אז שלא תשחק לנו עכשיו משחקים של יפת נפש.

א ח ת18

New member
חחחחח שיחה קורעת שפרה ועינב

הן מחליטות לבקש כמה שפחות דברים כי זה מעצבן אנשים ולבקש רק אם מישהו כבר מכין, וקוראות לזה דיאטה ליומיים חחח המשימה השנייה עדיין לא ברורה, עינב צריכה להעיר את איתי ולהגיד לו שהיא חלמה משהו מוזר :| באח הגדול קוראים להם "גבירתי" XD אם מישהו עולה עליהם במשהו זה 50% הורדה מהתקציב ואם הן עושות טעות זה 10%

EMANUELA XD

New member
מה שלא מוצא חן בעני ששיפרה ועינב מתידדות

ברגע שהן ביחד כל המשחק באח הגדול נגמר לשיפרה מאוד משעמם ביום האחרון ועינב יכולה בקלות להתחבר דרך המסימה המשותפת להן גם עינב מאסה להידבק לחבורה של אביה מה שתוליד המסימה עינב ושיפרה מחובקות בזרועות של האחת בשניה חחחחחחחחחח אוייייייייי לאון ישאר הפגוע והמאוכזב גם כך לפי עזיבתה של רין הוא השמיע שאין לו אמון באנשים באח הגדול אויי נעשה מסובח ומעניין ואני מכורה יאחתיייייייייייי לא עוזבת לא נוטשת ישנה איתם מתעוררת אימאאאאאאאאאאאא אני לא מאמינה מה אין לי חיים אחרים - חחחחחחחחחחחחחחחחח

a10a

New member
אני לא מבינה למה יוני הטיפש הזה לא עוזר להן

יוני בכלל לא משתתף במשימה.. רק שפרה ועינב עושות הכל!! יוני הלך לישון ולא מעניין אותו כלום... הוא יכול להגיד לשחר וכולם שיסתמו כי הוא רוצה לישון וככה עינב ושפרה יכולו לעשות את המשימה! במקום זה הוא הלך לישון ולא מעניין אותו כלום! ממש מרגיז!!! נתנו משימה למישהו בלי שכל!!

למעלה