עדכוני לילה-יום 88 ה-27.11

diagonal1

New member
לא נכון

היא ממש לא ניג'סה לו. היא רק הזכירה בצחוק שהוא אמר שהוא אוהב להתחבק. איתי הוא זה שאמר לאינה ביוזמתו : "בואי אלי אני אחבק אותך". אני בטוח כמעט ב 100% שהוא הציע אותה להדחה אחרי החיבוק.

מה אתה ילד ? אתה שם לב רק למלים ולא לטון?

היא יכולה הרי לקבל תואר בקרציוּת כשהיא נטפלת למשהו היא לא מרפה. לדוגמא עכשיו (ממש בדקות אלה) היא מנסה לדובב את יוסי, לחשוב יחד על משימה חדשה. רואים שלאיש לא בא לדבר איתה על זה (וכנראה לא על אף נושא), והיא ממשיכה, ממשיכה ...... כך היה עם ההצקות לצבר. She can't take no as an answer .

diagonal1

New member
ילדונת

אני אמרתי שאני לא מחבב את אינה אבל היא לא ניג'סה לו וזאת עובדה

היא ניג'סה לו ברמות היסטריות

שיעשה לה מסג', בסוף הוא הסכים, כפרה עליו, ועשה לה מסג' ל-5 דקות ואחרי זה היא ניג'סה לו עוד יותר למה רק 5 דקות. את החיבוק שהוא נתן לה, הוא נתן אחרי שהיא מאד נפגעה מהויכוח שהיה לה עם שיפרה על הג'קוזי וששפרה הלכה לאח הגדול להגיד לו שלא יתן לאינה להכנס לג'קוזי לבד באמצע הלילה.

diagonal1

New member
היא ניג'סה לגבי המסז' אבל לא לגבי החיבוק

אין שום קשר בין החיבוק לוויכוח עם שפרה. זה היה חיבוק ציני ב 100% .

חברה, חבל לכם על הויכוח, שניכם צודקים

עבור איתי גם מי שתשב לו על הוריד שתי דקות זה ניג'וס. אז אינה ניג'סה, כי איתי לא מסוגל לומר 'לא'. איתי כל המשחק הזה מנסה להיות בסדר עם כולם בבית, זה הרי ברור, אז חלילה לו לסרב למישהי.

אפרילA

New member
לא נראה לי שהוא משחק, הוא נראה לי עלוב אמיתי.

הוא באמת עלוב אם הוא רוצה לנצח מרחמים. מה נעשה? אף אחד לא ראוי לנצח. לכל אחד מהם יש איזה דפקט.

סודה

New member
לא צבוע ולא נעליים

יש שמונה אנשים בוילה ואיתי משתדל להתחבר עם כולם הוא מין טיפוס כזה שאוהב לתת ולא יודע להגיד לא אז אם אינה מבקשת חיבוק הוא יתן וזה לא אומר שהוא נדלק עליה מי שיצאה מגעילה זאת ונסה שכל הזמן אמרה לו כמה שהיא חברה טובה שלו ובכל הזדמנות הלכה לאנשים אחרים ולעגה לו שהוא מאוהב בה ולא יכול בלעדיה - גועלית

א ח ת18

New member
הם וויתרו על המשימה של המקלחת

כנראה היו צריכים למנוע מכולם להתקלח. יש עוד משימה שהם מנסים לעשות בלילה..

EMANUELA XD

New member
לפי מה שהבנתי עינב ושיפרה חייבות

לעמוד במסימה שמוטלת עליהן הלילה זה יקרב את שניהן במהלך השבועות הקרובים הולך להיות חם

a10a

New member
ליאון כל כך טיפש!! הוא הבין שיש משימה,למה הוא

סותם!!!!!! איזה ילד מוגבל,זה לא יאמן!! הייתי נותנת לו כאפה לפנים!! הוא הבין שזאת משימה ושפרה רמזה לו לסתום ושרה לו dont speak וגם עכשיו עינב מנסה לגרום לו לסתום ברמזים והוא שוב מתעקש לחשוף אתהמשימה!! יווו איזה מרגיז הוא! היא אומרת לו "ניזכרתי במשימה שלנו" כדי שיבין שאם הוא גילה אז שיסתום! וגם היא אומרת לו תירגע הכל יהיה בסדר! הוא פשוט מעצבן!!! הוא בטוח יהרוס את המשימה כמו שניסתה שפרה לעשות אתזה בפעם שעברה!! ממש מרגיז1!!!!!!! אבל לא הבנתי איזה משימה יש להם לעשות בלילה??

efratit7

New member
כתבה בEONLINE הכעס של ונסה על רנין תוכנן מראש

ראה כתובת האתר למטה

a10a

New member
חחח ליאון ועינב שרים "יש דברים נסתרים לא נבין

לא נדע....לאצריך כל דבר לחקור ולבדוק..לפעמים גם אפשר לא לדעת הכל"!! ועינב מנסה לכוון את זה לליאון!! אין הבן אדם בכוח מנסה להכשיל את המשימה!! עינב אומרת שהיא ראשונה במקלחת ואף אחד לא לפניה...ליאון בכוונה אומר לה אני ראשון לפני כולם.. למרות שהוא בחיים לא מתקלח ביום חמישי!.. והוא שוב אומר ליוני.."להכין לך תה,קפהמשהו??" די ליאון תסתום, הבנו שגילת את המשימה..זה ממש קל כששפרה ועינב מבקשת ממך פיתאום הכל...ולא מכינה ל אוכל"!! אבל תלמד לסתום!!!

בוקר טוב-אני חייבת לציין שצחקתי מהמשפט... ../images/Emo6.gif

על ליאון: "למרות שהוא בחיים לא מתקלח ביום חמישי!.." למה לאון לא מתקלח ביום חמישי?
אולי הוא מתקלח יום כן, יום לא. לא יודעת.

diagonal1

New member
ראיתי את לאון נכנס עכשיו למקלחת

כניראה שאחרי שאמרו לו שיש לו ריח גוף, אז הוא החליט להתקלח כול יום. או שאולי הוא לא התקלח מאז יום ראשון, אז ההחליט להתקלח היום במקום מחר.

למעלה