עדכוני לילה-יום 88 ה-27.11

קפרי @@@@@

כבר כתבת לי בעבר שהתימנים קמצנים מה קרה השמש האירה עלייך הבוקר בצורה שונה ואת כותבת פתאום שהם לא קמצנים ואת מכירה זוג. משום מה יש לי את התחושה שאת חושבת שאת מכירה אותי ומנסה כל פעם לזרוק לי סיסמאות אם את רוצה לדעת מי אני פשוט תשאלי אני בניגוד לכולם פה לא מסתיר את מוצאי ואת זהותי.

קפרי

New member
לא נכון, לא כתבתי שאתה קמצן, ואם כן לא זוכרת

ובטוח היה בצחוק. יש לי הרבה חברים מפתח תקווה (וזוג תמנים מתה עליהם), וגם גיסתי ואחותי משם, עד לא מזמן גרתי בעין גנים ליד קניון סרקין, ולא לא מכירה אותך (אולי) סתם תהיתי אולי כן....זה הכל ויום נפלא!

@@הדורבן למיליון ולקנאים בתאבון עם תוספת

בולבולון. אותי כבשת מהיום הראשון וידעתי שאתה בדרך למיליון. בחוץ אתה כבר מלך בפנים אתה נסיך ולא רחוק היום שבוא אותך נמליך. ימים רבים הנעמת לנו את הזמן אבל תדע עלה לנו במזומן. עליתה לי יותר מארבעים ושניים אלף שקל אבל חפיף מעניין לי את הדקל (בולי). ימיה של שיפרה בבית הולכים ומתקצרים שהיא תצא יזרקו עליה כבר ביצים. מדינת ישראל עלייך משתגעת וכל הקנאים איבדו כבר את הדעת. התקשורת והמדיה לא יודעים איך לאכול מזרחי כמוך ואתה נותן להם את הופעת חייך. אותך ניסו להעיף הצעירים באופן קבוע ואנחנו נתנו להם בעיטה כל שבוע. לאוהבי שיפרה אתה כמו עצם בגרון ורק שתדע זה גם בזכות הבולבולון. לסיום אקצר ואומר שהדורבן שקלע לא בזמן ויקבל תמזומן בצ'ק שמן בחוץ יצחק על כל פרידמן שיצוץ

mash81

New member
סליחה על הבורות

אבל מישהו יכול להסביר לי בדיוק מה המשימה. הבנתי שיש 3 מלכים, אבל במה בדיוק זה מתבטא ואיך המקלחת קשורה לזה? מה בדיוק המשרתים צריכים לעשות?

EMANUELA XD

New member
יאלה שירשור חדש שיפרה לאון ועינב לגמר

אחרי שאני מתקרבת עם הרגש שלי לכל החברה האלו אני פשוט מרחמת על כולם כולם ללא יוצא מין הכלל קורבנות של תוכניות הראלטי בטלוויזיה רובם זקוקים למיליון -בעצם מי לא -ת'אמת גם אני זה היה פותר אותי מעול השכירות אני חודרת לתוך העניים של כל המתמודדים ואני מגלה את העצב והאור הכבוי פשוט רחמים איך שהפכו אותם לדורסים את כל מה שבא בדרכם מאנשים אנונימים כל אחד זוכה למעריצים ושלא נדבר על שונאים לחינם אני מקווה שאחרי שלושה חודשים קשים יעשו עם כולם לפחות מהחמישיה שתעלה לגמר חסד וצדק ושכל אחד בלי המיליון יצא ברווח

שומבלע- גם אתה עכשיו מנהל חשבונות הדיירים ../images/Emo35.gif

זה ממש לא לעניין לדבר כמה כסף יש לכל דייר ולבסס החלטה מי ראוי לזכות על בסיס זה. יוסי מעולם לא אמר "10000 שקל ליום", אל תכעיס אותי. לא אתה, לא אני ולא אף אחד, חוץ מהמשפחות של הדיירים, יודע מה מצבם הכספי ומי זקוק לכסף. הזכייה תתבסס על הרבה דברים ולא על "מי זקוק לכסף". אתה רואה לא נכון את התמונה.

רוז לא הבנת נכון למה שהתכוונתי

אחרי שעמנואלה XD כתבה על מי זקוק למליון, כתבתי שבאמת כל אחד מהדיירים שנשארו חוץ מיוסי זקוק לכסף הזה, יוסי דיבר פעם בחצר לא זוכר עם מי ואמר שבזמן שהוא נימצא בביית, יש לו כל יום 10000 שקל הפסד, לכן התכוונתי שמכל הדיירים יוסי הוא הכי פחות זקוק לכסף הזה, זה לא אומר שהוא לא יזכה בכסף בסוף, תראי את החבר'ה הצעירים, הם זקוקים לבנות את עצמם, ואם זה מה שמרגיז אותך, אז באמת לא כדאי לראות את העונה השניה, אנחנו סתם מבזבזים אנרגיה לחינם,

שומבלע - תגובה ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

תעשה חשבון פשוט, כמה זמן יוסי בבית? עכשיו תכפיל את זה ב-10000- ותראה כמה כסף יוסי מפסיד. אז לפי החשבון שלך המצב צריך להיות הפוך, יוסי הכי זקוק לכסף. אבל - אני לא מתכוונת רק ליוסי אלא בכלל בנוגע לדיירים ולכסף. אני לא מסתכלת בארנק של אף אחד מהדיירים בעקרון. הרי אתה לא תשאל בני משפחה שלך כמה כסף יש לך בחשבון? אתה עשיר? אתה עני? ולכן אני חושבת שגם לכתוב שהדיירים זקוקים לכסף זה עלבון, כי אתה מייחס להם עוני וחסרון כיס. ונשמה - זה לא מרגיז אותי שכתבת את זה, אני מגיבה, אבל לא כועסת עליך, כי איך אפשר לכעוס על מתוק כמוך?

שיאה1

New member
רוז...שובלע הם האחיות של שופרעעע../images/Emo80.gif../images/Emo80.gif

הם לא מבינים בפעם המיליון.... יוסי יזכה בגלל אופי המשחק שלו!!!! לא בגלל שיש לו או אין לו כסף! לא בגלל שהוא יפה או לא. לא בגלל שהוא אינטיליגנט או בגלל חוכמת חיים!!! יוסי יזכה...בגלל שהוא שיחק נכון! ותוסיפו לזה...שהוא ...מצחיק בטרוף

זה ממש לא אחיות של שיפרה זה גבר משועמם בן 45

עם מיליון ניקים רוב ההודעות פה הם שלו.

תגובה - מערכות יחסים בפורום ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

לי לא אכפת באיזה "מחנה" חברי הפורום, כל עוד הינם נותנים כבוד האחד לשני ולדיירים. גם אם יש לחברי הפורום העדפה לדייר שונה - הכלל הראשון שלפיו אני בוחרת לעצמי את חברי כאן הינו לפי סגנון הכתיבה שלהם ולא לפי מי שהם אוהדים. אני חושבת שמי שמכיר אותי כאן יודע שאני מגיבה בתקיפות נחרצת רק למשמיצים, מסיתים ושונאים, לא משנה מאיזה "מחנה". זו עמדתי.

רוז, גם אני הגנתי על יוסי ועינב כשהיה צריך

להגן עליהם, למרות שאני מאוד אוהב את שפרה, אם משהו יירד על הבריאות של יוסי אני אשיב לו בדיוק כפי שהייתי משיב לאותו אחד שהיה יורד על הבריאות של שפרה, זו רק דוגמא אחת, וכבר ירדו על יוסי ואמרו שהוא ניראה מסטול, כאילו הוא לוקח סמים, ויצאתי להגנתו,

שומבלע - תגובה ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אני גאה בך, ואם תשים לב - אני דווקא מגינה עליך בהודעה שלי. ולדעתי באופן כללי (ולא עליך, שומבלע) - כל אחד צריך להגן על המתמודד האהוב עליו אבל לא במחיר פגיעה קיצונית במועמד אחר. אוהדי יוסי בפורום ובכלל מעולם לא התנהגו כמו אוהדי שפרה והקיצוניות המזעזעת שהגיעו אליה בפורום ובכלל - בצורה שהכפישו והינם מכפישים גם עכשיו את יוסי. ואני גם כתבתי שכששפרה תצא מבית האח הגדול היא תהיה מזועזעת כשתבין איך התנהגו האוהדים שלה. ושפרה עצמה לא אשמה בזה. ועוד בנוגע לשפרה - אני כתבתי ששפרה יפה ומוכשרת ושאני מקווה שתהיה לה זוגיות עם צבר. מה הבעייה של אנשים לכתוב גם דברים טובים? לא מבינה את זה. אני חושבת שכולם, כולל אני, צריכים להשתדל לשמור על רמה סבירה של התנהלות בפורום ובחיים.

למעלה