עדכונים 23.5

theone24

New member
לינדזי לוהן מבהירה כמה שמועות לגביה.

לינדזי לוהן,יקירת הצהובונים, ישבה עם מייסד האתר HOLLYWOOD.TV,רגע לפני שהיא התייצבה לדיון משפטי, על מנת להבהיר ולנקות את שמה על מספר שמועות שהופצו עליה לאחרונה. בין היתר, לינדזי עונה על שאלותיו בנוגע לאביה,לתמונת הקוקאין האחרונה שלה,על הדיון המשפטי שבו היא מואשמת בנהיגה בשכרות,על השימוש בסמים,על כמה שהיא מצטערת שהיא פיספסה את קבלת תעודת הבגרות של אחיה ועוד. את הקטע המלא ניתן לראות כאן: Lindsay Lohan Clears Up Rumors Before Court Hearing

candyheart

New member
יש בזה משהו מאוד עצוב...

שהיא מתיישבת בחדר עם מייסד אתר רכילויות כדי להסביר כל מיני שמועות זדוניות שיש סביבה. בין אם מה שהיא אומרת זו אמת או לא זה לא חשוב.אני פשוט מרחמת עליה על כך שגם כשהיא באמת רוצה לצאת מזה,לא נראה שיש לה את התמיכה(בעיקר המשפחתית) הרצויה כדי להצליח. אני מאחלת לה את הטוב ביותר,ושתמצא מישהו שבאמת איכפת לו ממנה.

YugiBoy

New member
התחלתי לראות בצהריים,

היה רעש בבית אז הספקתי
אני תכף אמשיך, היא נשמעת מאוד לא אמינה בקטע שיש לה תירוץ מהיר לכל דבר והיא מדברת ממש מהר.. אבל אני אסיים לראות ואז אגיב, וכמובן שזכותה להכחיש מה שבא לה זה החיים שלה.

theone24

New member
ליידי גאגא:"אף אחת לא תהיה מדונה החדשה".

במהלך ראיון שהעניקה ליידי גאגא לערוץ הצרפתי,TF1,היא הוגדרה ,לדבריהם, כ"מדונה" החדשה והאחת שמראה לעולם איך מדונה הייתה פעם. גאגא,נשמה טובה,סירבה לקבל את ההשוואה הזאת הנה עיקר דבריה: שאלה: "את איטלקייה מניו יורק,אנשים תמיד משווים אותך למדונה.האם את אומרת שאת כאן כדי לסיים את תקופת המלוכה של מדונה, ושאת מלכת הפופ הנוכחית?" תשובה: "אף אחת לעולם לא תהיה מדונה החדשה.אף אחת לעולם לא תיקח את מקומה. מה שמדונה עשתה לפמיניזם,לנשים מסביב העולם,ולמהפכה המינית לעולם לא יוכל להיות מועתק משום שזה נעשה כבר". *************************************************** בחורה חכמה. יודעת שלא כדי להכנס מראש למיטה החולה הזאת של כל ההשוואות המיותרות הללו.

candyheart

New member
תשובה מצוינת!

כל הכבוד לה שהיא לא יורדת לרמה של כל המראיינים האלה,ויודעת לענות בדיוק את התשובות הנכונות.

britmel

New member
איזה מלכההה ../images/Emo47.gif

וברור שמדונה יש רק אחת.. גאגא היא מלכהה של מללכת המפלצות AKA mother\mama monster :p

candyheart

New member
ניקול שרזינגר מדברת על הסינגל החדש שלה

הזמרת הראשית של הפוסיקאט דולז,ניקול שרזינגר,באה לדבר ב-Good Day LA על השתתפותה בתוכנית 'רוקדים עם כוכבים' בה היא נמצאת בטופ 3,אך גם נשאלה על הסינגל החדש שלה,וזה מה שהיה לה לומר: "הסינגל הוא שיר מעצים,אז הוא מאוד דומה לפוסיקאט דולז,אבל זו רק אני שרה את אותו הדבר." "למוזיקה שאני עובדת עליה עכשיו לאלבום שלי תהיה אולי קצת יותר הרגשה של רוק,פאנק,סול,אבל זה בעיקרון בסגנון של מוזיקה פופולרית וזו פשוט מוזיקה כנה,מוזיקה מהנה." למי שלא יודע,ניקול ניסתה לפרוץ בקריירת סולו בעבר אך נכשלה.האם הפעם זה יצליח לה לדעתכם?

theone24

New member
"...אבל זו רק אני שרה את אותו הדבר."../images/Emo6.gif

כאילו שהמצב היה שונה בפוסיקט דולז... אה נכון,סליחה...בלהקה הבנות עשו לה "או" ו"אה" ברקע...זה מא-וד שונה. נו באמת... אני לא יודע אם היא תצליח שוב כסולנית. אנשים לא מוכנים לקבל אותה לבד ומעדיפים אותה כחברת להקה. לה זה לא אמור לשנות...גם ככה זה הרגיש כאילו זאת הלהקה ש ניקול ורקדניות הרקע. אף אחת לא עירערה לה את המקום כסולנית. חוץ מזה,אם היא רוצה לפרוץ בקריירת סולו למה פרסמו את תמונת הלהקה המעודכנת? זה לא נראה רציני...ובגלל אנשים לא יודעים איך לאכול אותה.

candyheart

New member
../images/Emo45.gifזה בדיוק מה שאני חשבתי

זה מעניין איך אנשים אוהבים אותה כחברת להקה ששרה את כל השירים ותמיד עומדת באמצע,אבל כזמרת סולו,שכל השינוי הוא שאלה שעושים את קולות הרקע ורוקדים מאחורה לא נחשבים לחברי הלהקה,לא מוכנים לקבל אותה. והיא אמרה לא מזמן שהיא יוצאת בקריירת סולו אבל עדיין מחוייבת לפוסיקאט...מה שנמצא בספק לדעתי אם קריירת הסולו שלה תצליח(ראה ג'סטין וביונסה).

YugiBoy

New member
השירים שלה בתור זמרת סולו היו מעולים אחד אחד,

זה מוזר שהיא לא הצליחה. מקווה שהחומרים החדשים שלה יהיו טובים כמו הקודמים, ובשביל שהיא תצליח אז אפילו יותר.

theone24

New member
כריסטינה אגילרה מבטלת את הטור החדש.

אם חשבתם השנה ללכת לראות את כריסטינה לייב,תחשבו שוב. נכון לעכשיו,הטור שהיה אמור להתחיל בעוד חודש (פחות או יותר) מבוטל. * לדברי האתר של המגזין People,כריסטינה מתחה את מייתרי קולה ונאלצה לבטל/לדחות את הטור שהיא כל כך רצתה לעשות למעריציה. * לדברי Live Nation, חברה המפיקה הופעות למיטב האומנים, כריסטינה נאלצה לדחות את הטור למתישהו ב2011 בשל אילוצי קידום לאלבומה החדש ובשל יציאת סרטה הראשון,Burlesque, שיוצא בנובמבר. * לדבריי דוברה של אגילרה הטור לא מבוטל פשוט נדחה כרגע לתאריך לא ידוע ב2011 משום שכריסטינה מעוניינת לעשות לקראתו חזרות ואין לה הזמן הפנוי לכך. * לדבריי מרבית השמועות האחרות ברשת, הטור מבוטל בשל מכירות כרטיסים נמוכות מהצפוי. תהיה הסיבה האמיתית אשר תהיה,אלבומה של אגילרה, שאמור לנחות במדפים עוד שבועיים, דלף לרשת היום. למעוניינים להאזין לאלבום ביוטיוב ניתן לעשות זאת כאן. דעתכם על כל העניין?

candyheart

New member
זה מפתיע../images/Emo12.gif

אני לא יודעת מה לחשוב...ברור שאם הסיבה היא מכירות נמוכות היא לא תודה בזה ותמציא תירוץ כמו אלה הנ"ל,אבל תמיד יש מצב שבאמת יש איזו בעיה.מצד שני,למה לקבוע טור אם היא לא יכולה לבצע אותו מלכתחילה? בכל מקרה,אם היא באמת מבטלת בגלל מכירות נמוכות אז זה ממש עצוב.היא זמרת טובה שאני מחבבת ואני מקווה שזה לא יגרום לה להפסיק להוציא אלבומים.

Music Man XD

New member
הטור נדחה ל-2011 בגלל

שלא יוצאים לטור חודש אחרי יציאת האלבום. זה טרי וחדש מדי כדי לצאת להופיע. בנוסף, אין להיט ענק בינתיים שיתמוך בטור הזה (אולי זה השפיע על מכירות הכרטיסים, מי יודע..). קיימת עוד סיבה פוטנציאלית, כריסטינה שידועה כאדם פרפקציוניסט לא תצא לסיבוב הופעות אם הכל לא מושלם ומוכן. כנראה שלא היה לה זמן לעשות חזרות מספיק או משהו בסגנון. עוד סיבה היא שיש לה סרט לקדם בנובמבר, וזה קצת מתנגש עם המשך הטור. יכול להיות שיש לה התחייבויות בקשר לסרט והיא צריכה לקיים אותן. בקשר לעניין עם מיתרי הקול, זה נשמע כמו שמועה ממש ממש לא נכונה.

למעלה