עדכונים צהרים/ערב - יום 52, ה- 22.10

rotem bobo

New member
חחחחחחחחחחח P:

אני מתנצלת על הטעות , אכן כינוי שקשה לפספס זה כנראה העייפות אז סורי..... מממממ כן הוא כבר לא יוכל למצוא את שי כרגע לשמחתיP: 3>

כל הענין הוא להיות בן אדם

אז אני ואתה בתחרות על המליון ואתה נחנק בלי סיגריות ואני מזמינה 10 טונה זה שאני אוותר על 2 קופסאות עבור קופסת סיגריות עבורך יפגום לי בסיכוי למיליון? לא חושבת אבל אם אני רעה ורוצה שתסבול ולא מעניין אותי "כי אמרת " אז אני לא אווצר וזה כל ההבדל !

rotem bobo

New member
לי דווקא לא , אני דווקא כן חושבת שהוא מלך:)

ואנחנו נדבר בגמר על מה כואב ומציק, ולא עכשיו אהמ.. כשעינב או הוא יקחו את המיליון !!!! בע''ה:) כואב ומציק זה לאהוב צביעות ולא יושר..... =\ שיהיה לך לילה טוב זיו ה''מגניב'':)

אני לא סוגדת לו

אני רואה אותו כבן אדם חם ואמיתי וגם אם קצת עילג בשפה או אומר "שרמוטה" במקום " ליבי כבד עליי לנוכח תחבולותיה של אשת עמלק זו" הוא עדיין מקסים ואמיתי הרבה יותר מאחרים .

hamshoshit

New member
חברים חברים

תאמינו לי איך בא לי יום אחד להיות בבית הגדול רק אני אשים שלום בין יוסי עינב ושפרה כולם ייתנו בוסות אחד לשני בבית הזה ויהיה יופי אז תצביעו לי בהצבעה בלבד חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סתםםםםםם ודרך-אגב זה לא יפה ללכלך על שי במיוחד עכשיו שהוא כואב ומתאבל על דודתו הוא מסכן תעזבו אותו אם הוא היה נשאר הוא היה דואג לכולם בבית

זה לא ה"שרמוטה"../images/Emo108.gif

זה האישיות שלו, מילא אם נגיד הוא קרא לה שרמוטה, בטעות או לא בטעות, ואחר כך הודה בזה וביקש סליחה ולא התעקש שהוא צודק אבל התגובות שלו לכל דבר [תסתכלו בכל האירועים שהיו איתו] זה תגובות של ערסים בכיתה ח', הוא לא עשה כלום, וסתם מאשימים אותו כל האשכנזים האלה, והאו צדיק והוא לא צריך לבקש סליחה כי הוא לא עשה כלום. ולרותם, אם את מתגאה בסגידה לבן אדם כלשהו בצורה כזאת [אפילו אם הוא כן בנאדם אמיתי ומצחיק ("חהחהחה, הוא עשה סוטול סוטול טשטוש, אני מת מצחוק פה"), המצב שלך קשה..

גם כשהם הצליחו בעבר במשימות..

כמות הסיגריות שהוא קיבל לא הספיקו לו, הוא יכל להבין לבד שבמידה והם היו נכשלים, כמו שקרה, הוא יקבל לכל היותר קופסא אחת ואם הוא ידע את זה, ולא עשה כלום(פרישה) אז שיתמודד עם המצב ואם לא בא לו הוא יכול לפרוש עכשיו.

shlomitgueta

New member
שאלה: האם יוסי עישן היום? נישארו לו סיגריות?

כי הוא מתנהג רגוע מאוד בינתיים.

שיפרה כ"כ בטוחה שבחוץ אוהבים אותה

היא פנתה עכשיו למצלמה ואמרה בנתיים תמשיכו לשלוח sms וצחקה צחוק אינפנטילי
הבחורה כ"כ בטוחה בעצמה

rosedal

New member
כנראה מהשיחה עם המשפחה העלו לה את הבטחון

והיא חיה בסרט שזה באמת מצחיק לא יודע ,אני לא אתפלא שאולי היא צוחקת על עצמה.

ממש נורא התגובות בפורוםם של שפרהה

עדיףף לא להיסתכלל בפורום של קשתתת קללותת מה הולך שממהה תוהו ובוהו על חלק מהמתמודדיםם עדיף לא להיכנס ולקרואא דוחיי נפשש איזה אנשים נכנסים לשמה רק מקללים בליי סוףףף ...

nikename

New member
שתמשיך להיות בטוחה בעצמה

ככה שכשהיא תעוף היא תגלה כמה אוהבים אותה

דורון

New member
שלא תצא!!!

מחקה לעצמה את הקריירה בארץ, שתמצא מדינה אחרת שאוהבים אנשים כמוה.

האם שידרו בתוכנית את הקטע של "סוכת הנחשים" ??

האם שידרו את הישיבה של שי שפרה צבר כשהם מנסים להסית את ליאון ???

למעלה