עדכונים מהוילה יום-96 18.2

שורדת 28

New member
אני אראה אך ורק

אם זה יגמר אמיתי. לפי כל החישובים, לפי כל הצופים אלירז צריך לזכות, אנשים מסמסים לו בטירוף. את איילה לא סובלים, תעשו סקר אמיתי בחוץ ואתם לא תופתעו כמה אנשים שונאים אותה ותראו כמה אוהבים את אלירז שזה גם לא מפתיע. אנחנו, צופי ערוץ 20, רואים דבר אחד וצופי ערוץ 2 רואים דבר אחר. קופרמן לא שווה את העצבים שלי, אם הוא יסיים את העונה הזאת לא בטוה (שאלירז יזכה) אני סיימתי עם העונות הבאות. אני מרגישה וחושבת שיש בהפקה הזאת משהו לא אמיתי, והרבה חושבים כך. ההפקה מראה שהיא לא אמיתית בעריכה, אז למה שתהיה אמיתי ב-SMSים? תחשבו לבד.

riksh1

New member
יש לי תחושה רעה מאוד שאלין יוצאת

יום שבת התוכנית תתרכז אך ורק באיילה...הבכי שלה אחרי שהיא שמעה שהיא מועמדת, השיחה שלה עם אלירז והשיחה שלה עם פותנה ואיך אפשר בלי החיבוקים עם סער

קיי 2007

New member
סער שוב מפליג במחשבותיו אל בולבולון ../images/Emo5.gif

ועיניה הגחולות של "הנשמה" שלו ... כמובן שהוא משתף בכך את איילה המסכנה. איזה חוסר רגישות. אין לתאר. צדק פואטי?

motibari

New member
מה הוא אשם שהוא מפגר ? ,זה לא תלוי בו

בחור מטומטם שעשה לעצמו נזק בכל יום שהיה בבית ,הוא לא יכול לייצג ילד בן 12 שגנב אגוזי מהמכולת

motibari

New member
רק אם הוא יבוא לשופט עם נעלי הבית שלו

אלה עם הפרצוף של הכלב ,ככה הוא נראה עו"ד רציני מאוד ואם הוא יכול לבכות ולהזכיר לשופט שהוא לא בגיל שלו (שמו שהוא מזכיר לאיילה כל רבע שעה)

anonimit75

New member
ואת פתי מאמין לכל דבר

זה ככל הנראה סילוף כמו 70 אחוז מהדברים שכותבים כאן.

trix5045

New member
הוא לא דיבר על בולבולון!! הוא דיבר על הגר!!!!

הגר זאת מישהי שעובדת איתו במשרד!!!! כמה שקרים אנשים מספרים פההההה

lolibror

New member
דיבר על העיניים הכחולות המדהימות שלה בערגה...

פתאטי האהבל הזה.

חברה, אני הבנתי למה גואל שמח!

הוא בטוח כי איילה תנצח את אלין, הווה אומר, אלירז יזדקק לקרבתו יותר ויותר. והרי אנו מודעים לבעיית הרכושנות של גואל כלפי "חבריו". ואלין כ"כ קרובה לאלירז וזה מטריד אותו, אני שם לב לזה באופן תדיר. אתם מבינים? וכן, ברור שכשהיא תלך הוא יעמיד פני עצוב, אבל זו לא תהיה האמת. אני באמת מקווה שאלין תשאר, על אפו וחמתו של גואל "איש השלום" מהגהנום.

Jason2

New member
היום הוא בלתי נסבל

הוא כל הזמן אומר שאין בין סער לאיילה שום אהבה. ועכשיו הוא כל הזמן איתם ואומר שהם מאוהבים.

../images/Emo243.gifתזכרו מה אלי אומר לכם ../images/Emo243.gif

הרגע הכי שמח במשחק של סער המתעלל יהיה כשאיילה תיצא החוצה ביום שבת תזכרו שסער נהנה מהסבל של איילה

למעלה