עדכונים מהוילה יום-96 18.2

אלין איילה ואלירז

שלושתם הסתדרו נהדר עד שגואל הנחש השקרן והצבוע הבין כי אם ילטף וילקק לאלירז ופותנה. בעזרת שקריו (וקצת עזרה של סער הילד הנאיווי והעקשן בן ה37 שלא הרגיש ) הוא יזרע פרוד ושנאה בבית ויצא מהענין נקי מהדחות כי האש והירי יעברו מעליו. אוהדי אלירז אתם משחקים לידיו.

אמיתי ומציאותי

על מה אתה מדבר? אלין ואיילה מזמן כבר לא מסתדרות ללא קשר לגואל. איילה אמרה על אלין שהיא נעל, איך אתה יכול להמציא דברים כאלו, רק מתוך שנאה לגואל. זכותך לא לאהוב אותו, אבל להמציא דברים ועוד לכתוב אותם בפורום, אין זה נאה.

amirra2

New member
../images/Emo239.gifדעתי על המתמודדים.

איזה שיעמום. כולם תומכים באותם מועמדים, הקונצנזוס בשיאו וחוסר המתח משוטט באוויר. אלירז יזכה באופן כמעט וודאי ואולי אלין תגנוב בסיום את המיליון. היתר מדשדשים ולא מסכנים ולו במאומה את הפרס הנכסף. מעבר לעממיות והחברמניות , אני לא מוצא באלירז יותר מדי, אך כשרוב התפוחים רקובים גם תפוח "סביר" נראה מדהים. אלין חמודה, אך מזדנבת אחר אלירז(לזכותה יאמר שהיא הבחינה בכוחו ועליונותו הברורה)מעבר לכך אין בה עניין מיוחד..סער מבזה את עצמו ללא הרף, איילה? השבת היא בבית, פוטנה מהלכת בין הטיפות ומנסה לשמור על יחסים טובים עם כולם , אך אין לה סיכוי להגיע רחוק, גואל? חכם,משכיל, מעניין, אך בד בבד תככן לא קטן ובעל עדת מעריצים נמוכה לטעמי וחסר סיכוי להגיע לשניים האחרונים. נותרנו עם ארז, אז נכון שהוא לא הכי פופולרי, מעט אגרסיבי, אך בשביל בסופו של דבר אנחנו רואים את התכנית הזו? לאחר יום מתיש בעבודה, אנו רוצים קצת להנות מהומור עצמי וחיצוני, להתענג מלקויי שמיעה שמדבר לא פחות טוב מאחרים, אמיתי וכובש, אז ראוי להתעורר ולהפיג את השיעמום בתמיכה העיוורת באלירז. תנו לארז את הקול לגמר ועד הסוף , כי בשורה התחתונה זוהי טלוויזיה וכולנו רוצים להנות ממנה. זוהי רק תכנית טלוויזיה, מה יצא לכל המסמסים הרבים של אלירז? הוא יתרום לכם מהמיליון?

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif|*לצפונים העלובים אוהבי איילה ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

שלושה חודשים עמלתם קשה והבעתם נחרצות את דעתכם הייתם עלובי נפש הראתם לנו שאפשר לשים אתכם כמסיכות לפורים הקרוב הייתם שקרנים מסלפי עובדות מוכחות כמו צילומי וידאו אבל בחרתם ללכת עם העלובים שדומים מאוד לאנשים שסובבים אותכם. אין מכה יותר גדולה בשבילכם ללכת שלושה חודשים במדבר כמו גמלים לראות את באר המים ולא רק שלא לשתות מהם אלה גם תזכו לראות איך איילה שלכם תסבול תקופה ארוכה מאוד בחייה בחוץ. גם בזכותכם. בשבת בערב תברחו מהפורום כמו עכברים שבורחים מספינה שטבעה אלירז ואלין יהיו בגמר ואלירז יקח בענק כי יושר טוהר ואמת (וצניעות מעל הכל) זה דבר שמחזיק כל החיים . ושקרים מינפולציות תככנות (ואגו בשמיים )עומד ונופל כמו בולבול שמגיע לגיל 80 ואלייך שומבלטמבל צחצח שיניים פתח תפה ותקוד 99789787678567676 לכל הבולבולים בפורום ולבנות הפורום לקק את הלק על ציפורני רגליהם כי הלשון שלך רעילה כמו אציטון כי אתה יותר מסכן מהמשפחות של הומאו ופסוליה.

izmeral1

New member
אכן כך וחבל שלא חשבו על זה מזמן=

אני חושבת שחבל שכך הם פני הימים האחרונים של החברות? והכול בגלל אלירז והאמונה שלו בגואל=גואל הוא הרשע ועל זה אין לא חברים ולא יעזור לו המסך כדי להחזיר משהו ממנו. מי שבנוי רע נישאר רע וזה הנזק של גואל=מחבק את איילה היום ולו רק ידה איזה השחזת סכינים שהוא נותן לה יום יום. על זה גם ליום הדין לא יסלח אלוקים . פני רשע עם משכה של טוב לב. סכין אחת גדולה מפותנה נתנה כאן תמונה לאומה מי היא ואיך להאמין לדבר הזה< מה סער עשה נדה שום דבר הוא לא בסדר. שלחו לי תגובות למה כתבתי על איילה ועל החולשות שלה לסער ועל זה שהיא לא סופרת אותנו הקהל = האם לאיילה אני צריכה להמשיך לסמס עוד שהחברים שלה תוקפים אותי כאן=כתבתי מה שראיתי ולזה יש השלכות? אז בבקשה מהחברים משפחה של איילה לבקש ממני סליחה ולחזור בהם. אני כן אוהבת את איילה=אבל לא במחיר הזה. הקהל האלוקים וכול בני משפחתה כול זה שיך אחד לשני. חבל שאלין ואיילה לא חברים לעד.?

SSSSS33

New member
משהו יודע מה אלירז רוצה מאיילה

למה היא כול הזמן מזכיר אותה ושהוא שונא משהו אז כולם אחריו. מסכן מי שבא לו לא טוב .

מישהו מוכן לעדכן מה היה היום עם ארז ואלירז?

ולמה לעזאזל יש את הרושם שירדה לאלירז כמות המעריצים??

דולי40

New member
רק אלירז זוכה-ואם לא ?

ההפקה התערבה גם הפעם כמו בעונה הקודמת עם שפרע ויוסי-ואם כך זה יהיה-מר קופרמן הגזעני יכול לשכוח מעונה שלישית

למעלה