עדכונים מהבית- יום 96 ה18/2

לוני loni

New member
אם אלירז היה מעמיד את ארז, ארז היה גם מועמד

השבוע, אלירז ביזבז קול על סער

star007

New member
אני גיליתי שתומכי אלין הפילו את אלירז-

לא לסמס לאלין ארז יותר טוב מאלין

ארז פשוט פאתטי. אין מילה אחרת.

במשך שלושה חודשים הוא מעמיד את "גו-אל" ואלין בפנאטיות, ופתאום לקראת הסוף הוא מחליט להעמיד את אלירז, כי לא נעים לו מהנשיקות והצ'פחות שהוא נותן לו ואין ביניהם אינטראקציה? זו בדיחה. הוא תיאם הדחה עם סער ואיילה וכדי לתרץ את הרמאות הוא המציא תירוץ מגוחך לאלירז, כי אחרת אין הסבר אחר לטימטום הזה. ואם לא, אז הוא באמת מטומטם.

dianelev

New member
כל הכבוד לאלין!!!!!

מקסימה אמיתית. אמרה לארז את כל האמת בפנים!

שירלי32

New member
אחרי אתמול זה לא יהייה קל..

לדעתי היה הכי נכון להעמיד את כולם להדחה ולתת לקהל להחליט. המחנה של אלירז גדול יותר ולכן יש להם יותר קולות. אם יעמידו את כולם להדחה גואל בטוח יוצא מהרשימה ואולי גם ארז-אלין-פותנה אבל לפחות צריך לתת לקהל להחליט ולא לדיירים בתוך הבית.. אני מודה שאני הכי מתחברת לאיילה ולסער , כל אחד מוצא לו את האדם בבית האח הגדול שהכי מתחבר אליו ולאישיות שלו. ולדעתי הם הכי אמיתיים, כמעט ולא ריכלו בכלל על האחרים בדרכ התעסקו בשיחות בינהם רק בלדבר על עצמם. ודווקא אלירז גואל וכל היתר היו עסוקים בדרכ לרכל על האחרים ומי שיתחבר אליהם אומר כנראה הרבה עליו. האמת שאני מכירה די אישית את אלין ואוהבת אותה ומאוד אוהבת את אמא שלה ולא ידעתי שהיא נכנסת לאח הגדול והייתי בשוק כשראיתי אותה על המסך אבל היא שייכת לצערי למחנה של אלירז וזה רק משחק , מי שייצא השבוע זאת אלין לצערי, אלינוש את כל כך יפה השהייה באח הגדול מאוד ביגרה אותך כל הכבוד לך שהחזקת עד עכשיו. את אוהבת את אלירז ומתחברת אליו ואני מבינה אותך . ומי שיזכה באח הגדול יהייה סער , אלירז, איילה, פותנה, ארז (למרות שבמקום הזה אלין הייתה צריכה להיות) מקווה ששבוע הבא יעמידו את כולם להדחה להדחה ואז נראה את האמת... ארז חמוד ואני מאוד מעריכה אותו עם כל הקשיים על המקום אליו הוא הגיע אין כמוהו!!!

אופס אני מרגיש שהשבוע זה הגמר כי ביניינו

אלה השלישייה האחרונה שהייתה יושבת על הספה בגמר חבל!!

SG12

New member
צודקת! דווקא השלושה האלו הכי ראויים

להיות בגמר,הם המובילים לניצחון בגמר, ובסוף אלה שהכי לא מגיע להם ייזכו מההפקר! אוווף זה פשוט מרתיח

ביטניקט

New member
אלין העמידה את ארז במקומו עכשיו כמו גדולה

על מה שהוא אמר עכשיו לאלירז. אלירז היה הבן אדם היחיד בבית האח הגדול שתמיד לאורך כל העונה היה הכי בסדר איתך ארז. כמה שהיא צודקת המתוקונת הזאת.

מוריאל5

New member
אלין לארז- אתה מסתדר עם סער כי הוא אומר לך מה

שאתה רוצה לשמוע ! הילדה גאון !!!

ביטניקט

New member
אלירז לארז: ארז אני חושב שאתה פחדן

אם 3 חודשים אתה הרגשת לי ככה ועכשיו רק אחרי 3 חודשים ואחרי שהעמדת בחדר של האח אתה אומר לי מה מפריע לך בי. אז אתה פחדן.

ראיתי והייתי בדמעות מהאכזבה שהרגיש אלירז

ומהעלבון שהוא חש מארז. "נשיקה וצ'פחה." ככה הוא סיכם את יחס של אלירז אליו. פשוט בן אדם מביש, ולא משנה חירש.

ביטניקט

New member
אלין לארז: אתה יודע למה יש לך אינטרקציה כל כך

טובה עם סער? כי הוא אומר לך רק דברים שהוא יודע שאתה רוצה לשמוע. איזו תותחית האלין הזאת.

מדהים להשוות אלין מול איילה

יש לי ביקורת על אלין, שהיא ילדותית ומגזימה, וההדחה של פותנה לא הייתה במקום, אבל היא אשת אמת מדהימה. איך אפשר להשוות אותה מול אחת בלתי נסבלת כמו איילה.

למעלה