עדכונים מהבית- יום 96 ה18/2

Good 2b Me

New member
מה קשור נקמה../images/Emo35.gif זה מהשחק לא? כל אחד צריך

לסמס לפייבוריטים שלו. אם איילה תצא כנראה יש יותר אנשים שהפייבוריטים שלהם אלו אלין ואלירז אם לא אז כנראה שלא. מה קשור נקמה
אנחנו מסמסים למי שאנחנו רוצים שיישאר לא למי שאנחנו רוצים שיודח

היא רוכשת כבוד לסער.

לא משנה מה הוא...היא לא רוצה לראות את זה באמת.. מה שחשוב לה זה חליפת העו"ד שלו... מעבר לזה שבתפיסה שלה איילה אשמה בכל מה שקורה לסער.

זה בהחלט חומר למחשבה, אבל זה לא שייך

לזה שאנשים צועקים דברים מהגדר. מישהו אמר (לא זוכרת מי) שסער אלים אבל אמיתי ואילה מאוד לא אמיתית וכולה משחק לכן אי אפשר להאמין לה. עד כמה שראיתי האלימות של סער היא רק נגד אילה ונראה שהיא אוהבת את זה. אבל שלא יובן לא נכון, אני לא סובלת את האופי האגוצנטרי והאלים של סער .

niki43

New member
מה איכותי בה?

דו פרצופית,אנוכית,לא מרפה מגבר שיש(הייתה) לו חברה בבית,חסרת כבוד עצמי,משתרללת חצי ערומה ותמונותיה מתרוצצות בכל רחבי האינטרנט... פשוט בושה שערוץ 2 ממשיך לתת במה לדבר הזה.

gal G

New member
קפה חם עם קוביות קרח ואז היא אוכלת קרח

איזה רעש היא עושה --גם כשהיא אוכלת היא עושה רעש חבל"ז

gal G

New member
גואל לאלירז תתקרב אני אתן לך ברכה .......

גואל - בוא אליי אני צריך לשים יש על הראש שלך אלירז לא אני לא במצב רוח ..... גואל הנחש הערמומי הזה רוצה לשחק למצלמות רב גדול חחחחח איש מגוחך

shouldistay

Active member
מקווה שבשבת יראו את הצביעות של גואל

יום קודם הוא לכלך על אלין בצורה קשה מאד. וגם על אלירז.

shouldistay

Active member
על אלין הוא אמר ש:

תעוץ ממנו לכל הרוחות, שהיא אוכלת כמו שואב אבק, שנמאס לו ממנה לגמרי! וכו' וכו', ממש דברים קשים. על אלירז הוא אמר שאי אפשר לדבר איתו ושתמיד הוא הרגיש ככה, שאי אפשר לנהל איתו דיון.

Dana107

New member
אני רוצה שאיילה תשאר !

אני רוצה שאזר ינצח באח הגדול מגיע לארז הוא עבר שם תהליך מדהים אני רוצה שאלין תלך ארז מקום ראשון אלירז מקום שני סער מקום שלישי פותנה מקום רביעי איילה מקום חמישי

Princess Lotta

New member
אם כולם יודעים שפותנה העמידה את אילה...

זה טוב, לא? זה אומר שאלירז יודע שהיא לא העמידה אותו, נכון? למה אלירז לא מבין שארז התהפך עליו, אם ככה?

למעלה