עדכונים מהבית- יום 96 ה18/2

GILA42

New member
לויטה יקרה יש מצב לשיחה בין אלירז ואיילה של א

לויטה יקרה יש מצב לשיחה בין אלירז ואיילה של אתמול לפנות בוקר? אשמח לקבל ותודה רבה על כל המאמץ

Good 2b Me

New member
הבעיה היא שהטיפשים האלה לא הראו ת'שיחה במצלמה

אחת. אלא במצלמה 4 והמצלמה אפילו לא הייתה עליהם, היה אפשר רק לשמוע

ביטניקט

New member
אמרתי לכם שארז הבלוף המזוייף הכי גדול שם

תקע סכין בגב לאלירז, אחרי שאמר לו שאוהב אותו, ומיד למחרת בבוקר התחבק איתו. אמיתי עאלק....

laVita

New member
שרף את עצמו. טמבל

והאדיוט השני גרם לחברה שלו להתמודד לבד מול שניים חזקים כשהוא ניצל מההדחה..והוא יכול לאבד אותה(בתקווה!) והכל בגללו...וגרם לחבר שלו לבגוד בחבר אחר.. טמבלים

זה בדיוק הענין איילה נשארת והיפיופה../images/Emo68.gif

הבלונדה יוצאת. ארז הציל את עצמו כשבחר בהדחה לאלירז, ויצא מבריק מתמיד.

abcd80

New member
זה משחק, צאו מהסרט בו אתם חיים

לארז יש זכות להעמיד אותו להדחה בדיוק כמו שהוא עשה לו פעם אחת לפני כמה זמן. עאלק כולם אמיתיים שם. זה משחק !

רוית133

New member
אלירז תוקע לעצמו סכין

עם כל העצבים שלו, לא מפסיק להשמיע לכולם כמה הם לא בסדר. הוא תמיד צודק - שמענו....

shouldistay

Active member
כל כך כואב לי שאלירז אפילו לא מודע לזה

שלא שידרו את תקרית הטישו.
העריכה כל כך מעוותת בזמן האחרון.

רונה112

New member
איילה כרגיל קיבלה את מספר 1, אל תפלו בפח

למרות שלא היא השם הראשון שנאמר בהקראת המודחים, אבל מספר 1 יש לו משמעות( ולכן בכוכב נולד למשל לא נותנים את הסיפרה 1 מתחיל ים מ-2 ,אבל כאן, כבר שבועות שהמספר שמור לאיילה המגעילה

נשברו הכלים פותנה מספרת שאמרה לאיילה שהעמידה

אותה להדחה. מה קורה בעונה הזאת???

Tapudy

New member
נכון, והיא אומרת שהאח מרשה לה לדבר על זה!

מה נסגר??? או שהאח מפשל פה בענק או שצריך להעמיד את פותנה להדחה אוטומטית שבוע הבא!

Tapudy

New member
שומבלע תרגע

זה רק משחק. לא מגיע לפותנה וגואל את הקללות האלה. הם בסך הכל בני אדם.

תפודי, זה לא קללה, ואני יודע זה משחק, ואני

מאוד אובייקטיבי, אבל פותנה היתה צריכה להעלות לגריל את סער ולא את איילה היתה איתה ביחסים מצויינים במשך כל שלושת החודשים, בקיצור טוב שאני במחלה עד סוף השבוע, קשה לי לראת את איילה סובלת,בוקר טוב לך,

יש לי שאלה אליך,ולאיילה מגיע שקוראים לה כאן=>

שרלילה זולה, פותחת רגליים וכו' ? למה אותם משתמשים אתה לא מרגיע, בתור מנהל?

טוטיקית

New member
שומבי, קודם כל תנחומי. שנית, למה ציפית???

האם באמת ציפית שפותנה תקריב את חבריה הטובים ביותר למען יפהפית הנילוס שלך? על שום מה? על שום שאיילה מועילה לקרוא לפותנה החברה היחידה שלי בבית (מלבד סער וארז?) מה לעשות שלפותנה יש עוד חברים בבית, "קצת" יותר קרובים מאיילה. איילה תצטרך לעשות חשבון נפש נוקב עם עצמה על התנהלותה בבית. אני מציעה שלאור העובדה הזו תוריד את מינוני "איילה המלכה" ל"איילה המתוקה" למשל, תתחיל להתרגל לקראת שבת. אני מקווה שלא נאבד אותך אחרי שבת, אתה נחוץ לנו כאן בפורום. אני מזמינה אותך להעריץ את אלין, אם רק תנסה לתת לה צ'אנס היא לא תאכזב אותך.

למעלה