עדכונים מהבית- יום 96 ה18/2

צרויה

New member
הסיכויים של איילה להישאר - קלושים

היא רואה את הנולד , קוראת היטב את המפה. הידידים שלה - מסער הרודן, שהוציא עליה את מר ליבו , בפני ארז - כשעה לפני תוצאת ההדחה. ועד פוטנה הצדיקה , שהציעה להדיחה - אומרים לה להתחזק. איך אפשר להתחזק אחרי תקיעת הסכין בגב. צביעות לשמה. איש לא רוצה בטובתה. הכל שקר. אני לא נגד איילה , אבל מראש אמרתי שהכתר מגיע לאלין ואלירז. התנהגותם ספורטיבית ולבבית.. גם כשאלירז כועס - לא מתחבא אחרי מילים יפות , אלא אומר את האמת שבלבו. אלין ילדה אוהבת בחן. לא מוכרת את גופה עבור בצע תמיכה , במסלול ההדחות. אהבת אלירז לאלין ישרה ולא מנוצלת לפורקו מיני אירוטי. להשואה עם גואל , ששולח ידיים וליטוף להרגעת נשים במצוקה.. מתנזר ונמשך לנשים בו זמנית. לאיילה אומר - אהבתיה בגלל חוכמתה , יופיה וגם ערממיותה , אבל היא נכנסה ברגל שמאל למבולקה הזו. המרה על הסוס העלוב ביותר בבית (סער) , כנראה שזה מזלה בחיים. כפסע היה כמעט , פיתוח קשרים עם הנוכל - תומר. והפלצן - אביב. הפיכת אביב "לסיר הבשר" - אהוב ליבה - מוכיח כמה היא חלשה בבחירת שותפיה לחיים. היא לא חזקה - כמו שהציגה עצמה בתחילה - היא חלשת אופי יצרית ועבד נרצע לגברים אלימים ודורסי נפש. אשר מצב רוחם מתחלף לבקרים - על שטויות. הכעס האחרון של סער המפקד : (השיחה המפורסמת של סער עם ארז - לפני המועמדות להדחה) איילה אמרה שהשיר של נינט תבאס את המאזינים. אוי , אוי , אוי - איך היא מעיזה לומר דבר כזה. על השיר האהוב על ס ע ר ? מאחל לה דרך צלחה צרויה

בראש צלול 1

האם הטלביזיה שלך מראה דברים אחרים מהטלביזיה שלי. גואל התנהג אל אלין כמו אבא טוב אפילו יותר מאבא שלה. דיבר איתה, צחק איתה, ליטף אותה, עודד אותה. לבסוף אלין ריכלה עליו עם אלירז. איך אפשר לסלף כך את הדברים. ועוד את קוראת לעצמך בראש צלול.

מעריצה של גואל- כנסי

כדאי לך ולגואל האפס הזה לקחת טיפול זוגי ביחד, הבן אדם חרא , הוא תמך באלין? אם שכחת אז אפילו לסיגריה הוא לא היה יוצא החוצה לבד, בלי שיהיה מישהו איתו השתן עלה לו לראש לדרק הזה................

נורמטיבי 1

תודה על ההצעה לקחת טפול. באמת לא חשבתי על זה. אבל אתה צריך קצת למתן את צורת הדבור, זה רק משחק לך השתן עלה לראש.

אולי אני טיפה יותר מבוגרת ולכן רואה דברים א

אחרת. גואל לא התנהג אל אלין כמו אבא, אלא כמו פטרון. כל הזמן סיבב לה את הראש ומילא אותו ברגשות אשם, גער בה לא פעם על לא עוול בכפה, כשרבה כריות עם אלירז, תמיד צעק עליה ולא על אלירז שנחשב מבחינתו חזק יותר. גואל הוא אסטרטג מהמעלה הראשונה, הוא צידד באלין כדי שזו לא תעמיד אותו להדחה והצליח לו. בימים האחרונים נגלה פרצופו האמיתי, הזלזול שהוא חש כלפיה והרוע יצאו קבל עם ועדה. לא סובלת אותו, עצלן ועצלן.

רוית133

New member
גואל היחיד שראוי. היחיד שהפנים

שהוא בתכנית טלויזיה שבסופה פרס , ולא באיזה טלנובלה...

לוני loni

New member
רוב העם לא אוהב "גניבת פרס" כמו שגואל

מתכנן לעשות. הכוח של גואל מדומה.

sagitt

New member
בראש צלול, כל הכבוד לך! כל מילה פנינה.

אני מאד מעריכה את דבריך ומזדהה איתך ועל כגון זה נאמר: סוף מעשה במחשבה תחילה.

CRAZYxNUTS

New member
כי הבוסית במספרה אמרה לה להגיד-נו..באמת

ביג דיל אמא של אלין חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Princess Lotta

New member
איך היא תסלול זכיה לאילה? אילה לא בגמר

אם אלין ואלירז כן, איזה מצחיקים אתם יא אללה

אם פותנה היתה כל כך טובה , היא היתה

מעלה לגריל את סער ולא את איילה, אם סער אין לפותנה הרבה יותר מאשר יש לה עם איילה,פותנה חלאת המין האנושי

ORIANESTER

New member
פותנה עלתה על המלכה המקללת והבועטת שלך:

סער ניסה לדבר איתה ולעזור לה היא אמרה לו ,אתה לא מבין אותי אתה לא מקשיב לי, אז הוא אמרה לה ,זהו נמאס לי אני לא מעוניין יותר להיות שק החבטות שלך אני איתך סיימתי,נמאס לי כבר,תלכי ממני..." היא התעצבנה וצעקה"מה קרה לך?סער?" והוא צעק עליה שתעזוב אותו ושלאורך התוכנית הוא עשה טעויות וכו'.. ואז היא צרחה והגוף שלה התחיל לרעוד מעצבים-זה היה מפחיד סער הסתובב עם הגב אליה והיא המשיכה להתחנן אליו וזרקה ניירות טישו על הרצפה בכוח אחרי שניגבה את אפה הוא התעלם ממה אחרי ריב מאוד תוקפני של צעקות(כל האנשים בבית שמעו למרות שלא היו בחדר ואפילו ארז שלא שומע קם משנתו) היא קמה בעטה במשהו עגול שהיה על הרצפה,חזרה למיטה והחלה לקלל "כוס אמ..." ועוד כל מיני מילים זה היה באמת מפחיד היא נראתה כמו מפלצת

מה שמפריעה לפותנה זו הזוגיות של איילה וסער

היא לא יכולה לראות אותם יחד אפילו שהם מאוד אוהבים אותה. היא כל הזמן אומרת לסער דברים על איילה ולאיילה אומרת את לא חברה שלו??? הקנאה הזאת הביאה אותה להצביע נגד איילה . והיא גם מפחדת קצת מאלירז התוקפני שכמו שאמר גואל שמי שלא מסכים עם אלירז מסתכסך איתו. ובכול מקרה עם הקהל היה מדיח הוא היה מדיח את גואל ואת פותנה.

לוני loni

New member
אלין תחליש את כולם בגמר, וטוב שכך. מגיע לה

לזכות לא פחות מלאלירז, אלין היתה מה שנקרא....הכי אמיתית .

בגמר יש מקום לחמישה ואם אלין תזכה, אז זה רק

בגלל שהיא פשוט ראוייה. לא כתוב בשום מקום שאלירז חייב לזכות, זה משחק וזוכה מי שהעם מתאהב בו הכי מכולם. מודה שאני מאוד אוהבת את אלירז, הוא בחור מדהים, יפה בחוץ ובפנים והחברות ביניהם מרגשת ונוגעת, יחד עם זאת, אלין בחורה מקסימה, עשתה דרך יפה מתחילת התוכנית ותקרית החודדות ועד למעמד ולמקום שלה בבית היום, אני חושבת שיהיה יפה לראות את שניהם בגמר ואפילו נשארים אחרונים ואז, כבר לא אכפת לי מי מהם לוקח. בחוץ שניהם יצליחו באותה מידה והמליון לא נכנס לכיס שלי בכל מקרה
רק לא איילה

efrat20091

New member
אלין , אישה קטנה שהולכת אחרי הפארוק ולבסוף

תסדר גם אותו..

למעלה