עדכונים מהבית- יום 96 ה18/2

ORIANESTER

New member
../images/Emo62.gifראית מה איילה עשתה אתמול ב1:15 בלילה:

סער ניסה לדבר איתה ולעזור לה היא אמרה לו ,אתה לא מבין אותי אתה לא מקשיב לי, אז הוא אמרה לה ,זהו נמאס לי אני לא מעוניין יותר להיות שק החבטות שלך אני איתך סיימתי,נמאס לי כבר,תלכי ממני..." היא התעצבנה וצעקה"מה קרה לך?סער?" והוא צעק עליה שתעזוב אותו ושלאורך התוכנית הוא עשה טעויות וכו'.. ואז היא צרחה והגוף שלה התחיל לרעוד מעצבים-זה היה מפחיד סער הסתובב עם הגב אליה והיא המשיכה להתחנן אליו וזרקה ניירות טישו על הרצפה בכוח אחרי שניגבה את אפה הוא התעלם ממה אחרי ריב מאוד תוקפני של צעקות(כל האנשים בבית שמעו למרות שלא היו בחדר ואפילו ארז שלא שומע קם משנתו) היא קמה בעטה במשהו עגול שהיה על הרצפה,חזרה למיטה והחלה לקלל "כוס אמ..." ועוד כל מיני מילים זה היה באמת מפחיד היא נראתה כמו מפלצת אם למשהו יש את הסרטון שיעלה אותו!

טונטונה

New member
ליבי יוצא אליה למרות שאני לא מאוהביה

אני פשוט מבינה למה סער מוציא אותה מדעתה. זאת התעללות נפשית נוראית! ממש צער בעלי חיים! הטון הקר והגבוה שלו, זה שהוא מאשים את כולם בהכל חוץ מעצמו, ובעיקר משתמש באיילה כשעיר לעזאזל של כל הבעיות שלו בחיים. אני לא מבינה את אלה שמעריצים את אילה ובאותה נשימה מעריצים גם את סער. אם הייתי אוהבת את איילה הייתי מתעבת את סער! מתעבת!

anonimit75

New member
כברגלך את מוסיפה דברים שלא היו ומנפחת ....

את לא אובייקטיבית ותאמיני לי שכאוהדת של ארז אני צוחקת כשאני קוראת את הפרשנויות המסולפות והמוגזמות שלך. אני בטוחה שכמוני יש עוד רבים

anonimit75

New member
תיקון- כאוהדת סער וארז

ואגב, אני יודעת שסער ואיילה לא מסתדרים. אני לא שופטת אותם רק לפי זה... למרות הניסיון שלך להתמקד ולהעצים את החסרונות של הזוג. מצד שני ,אנחנו לא עוורים ואנחנו רואים כשהם רבים הצדדים הפחות יפים יוצאים עם זאת כשהם מסתדרים יוצאים המון צדדים של רוך, חום, ואכפתיות, רגישות ורגשות אמיתיים ויפים. אז תסתכלי על עוורונך שלך ולא על עוורוננו

תגובה מאד בוגרת של איילה..ראו אלין איזה

תגובה בוגרת לא משתוללת לא מקללת לא בוכה לא צועקת איילה לא יכולה לקבל הדחה.

../images/Emo243.gif../images/Emo243.gif../images/Emo243.gifאל תדבר בשם כל חיפה

כחיפאית ורחוקה מלהיות תומכת של ארז!!!!!! כל חיפה וסביבתה שאני מכירה הם בעד אלירז ואלין!!!!!!

אורר10

New member
חה חה! אין סיכוי !הורי מרמת גן והם בעד אלירז

טוענים שאילה דוחה אותם בהתנהגותה הבוטה אל תשכחו רמת גן וגבעתיים הן ערים מבוגרות מבוגרים יושבים יומם ולילה מול הטלויזיה מבוגרים הם יותר שמרנים קשה להם לשמוע את הלחישות בשיחות הנפש אבל ההתנהגות הדוחה של אילה צורחת מהמסך אלין ואלירז מדביקים אותם בחדוות החיים שלהם כשהם משתובבים יחד וכשמגיעים הנכדים הם מבקשים מהם לסמס עבורם בשביל אלירז ואלין

שרון 2000

New member
איזו הצהרה מגוחכת

אצלנו כל המשפחה מרג' הורים, ילדים, סבים וסבתות וכולם בעד אלירז

אורר10

New member
גואל ופותנה מגעילים אותי איך שוב הם הנעלבים??

שלושה אנשים נמצאים במתח שקשה לשאת אותו אני מבחוץ לא יודעת איך אשרוד עד שבת והם יפי הנפש פגועים ומסכנים מתגובות המודחים כמו שאלירז אמר לפותנה: "את נעלבת מזה שמישהו נעלב ממך" תמיד תמצא דרך להיות במרכז כשגואל מוחא לה כפיים

למעלה