עדכונים מהבית- יום 96 ה18/2

נווה25

New member
פניו של אלירז היו מאוכזבות באופן נורמלי בהחלט

את מכירה פנים של מהמרים????כנראה שכן....

ATIG

New member
|בזיון איך בחורה יכולה להשפיל את עצמה כך איכס

ATIG

New member
למלך אמיתי עם ערכים ולא ע''ד אלים ושרלילה מפו

את יודעת מה יקרה במקרה הזה? ../images/Emo233.gif

מה יקרה אם ארבעה גיקים וסער (או ארז) יהיו בגמר? אז הפרס עלול להילקח או על ידי ארז, דגנרט מצוי בלי שום קשר להיותו חירש (ותאמינו לי, הייתה תוכנית ריאליטי עם חירשת שאין לה שום דבר מהקריזות של ארז), או גרוע מכך, על ידי סער, גזען חסר מעצורים, צבוע, שחקן, אלים, מכה נשים, מכה ילדים, מזכה סוחרי סמים, מזכה גברים מכים, עבריין תנועה סדרתי - רוצח בפוטנציה, שהדבר היחיד שמגיע לו זה לינץ'.

webguy

New member
../images/Emo124.gifאיך סער לא העומד להדחה ..? צביעות חברת

איך אפשר להסביר שדירי הבית שראו כולם את ההתנהגות האלימה של סער לא העמידו אותו להדחה ..? שוב פעם הוכח שאשה בישראל היא תמיד הקורבן והאשמה ואילו הגברים יוצאים ניקיים .. הצביעות של דיירי האח מחליאה .... !! הם ראו מה שראו והצביעו בדיוק הפוך ..!!

webguy

New member
שוב הוכח שהחברה הישראלית סוגדת לאלימות ..../images/Emo70.gif

יש בהצבעה הזאת של חבהרי הבית מסר חברתי עגום ועצוב .... הכה את האשה החלשה ..... קדש את הגבר החזק והבורטלי ....

webguy

New member
כל הפורום הזה צבוע ..!!

תתמודד עם מה שכתבתי .... איך זה שכולם היו עדים שם בבית לאלימות והצביעו נגד הקורבן ..?

webguy

New member
אלין - הצביעה נגד נשים ..../images/Emo46.gif

נגד פוטנה ואיילה ..סתם ..? מקרה ..? לא יודע ..אבל שאשה מצביעה רק נגד נשים זה אומר דרשני ומעורר שאלות ..!!

טונטונה

New member
גם אלירז חושב ככה. אתמול בלילה הוא אמר לגואל

שהוא לא מבין איך הבן אדם הכי רע (סער) לא מועמד להדחה. גואל המגעיל הזה אמר לו שמבחינתו האדם הכי נורא זה ארז אז אלירז לא הבין אותו אז גואל ליכלך עליו עם פוטנה ואמר לה שאלירז אף פעם לא מוכן לקבל דעה שונה משלו

חשבתי כך

אך השיקולים של גואל ופותנה קרים , הרבה יותר קל לעמוד מול סער בגמר. הם לא לוקחים בחשבון את העריכה המפרגנת לסער או גואל כל כך בקיא בנבכי העונה הראשונה שברור לו שיש באז שלילי על סער וזה משרת את המטרה. אני מחכה לראות איך הוא ינפנף את פותנה , אלין ואלירז פאסה מבחינתו , סער מחוק, איילה צמודה לסער והקולות מתחלקים וארז לא מהווה בעיה, גואל ישלוף את כל הכלים הכבדים נגדו וארז סיפק לו הרבה כאלה. וישחקו לפניו..................................

webguy

New member
סהר יתמודד עם אלירז על הבכורה ..

אנחנו חברה הישראלית חברה שמקדשת את הכוח והעוצמה .... !! ואני לא אכנס למה זה ...

anonimit75

New member
נסחפת לגמרי... סער לא אלים כמו שאיילה לא מלאך

כן, פעמים רבות סער הגיב בתקיפות וכוחניות רבה מדי אך בוא לא נגזים..אלימות לא הייתה. דיירי הבית לא אוהבים את איילה מאותה סיבה שרבים בחוץ לא אוהבים אותה. היא הדיירות הכי צבועה וזגזגנית (פרט אולי לגואל שגם הוא צבוע כמותה ) . אנשים לא מתחברים לזה..גם אני לא. אני מצביעה לה רק כי סער מתעקש שהוא צריך אותה (למרות שאני לא בטוחה שזה הדבר הנכון כי שניהם גרמו הרבה נזק אחד לשני). בכל אופן, איילה ניסתה לעשות הכל בכדי שהדיירים יחבבו אותה אך מה לעשות?! כולם "עלו" עליה ועל הצביעות שלה ונמאס להם. בהחלט לגיטימי...

למעלה