עדכונים מהבית - יום 95 - 17/2

חחחח.. נכון.. גם אני עליתי על זה הרגע....

מה שהלחיץ אותי זה שהיא ואלירז דיברו על המונית שהאח מסדר לה...
באמת לא נראה לי הגיוני שהיא עוזבת והביתנשאר רגוע....

ליאור032

New member
לא ראיתי בבוקר, אלירז הלך לאיילה ואמר לה מה

צעקו לה אתמול מבחוץ? אם כן זה מגעיל, אם זה היה הפוך כולם כאן היו משתוללים על איילה. אבל שזה מגיע לאלירז אז הכל בסדר.

ראית אתהתגובה של איילה לצעקות לאל"אל אמש???..

"האח הגדול - עדיין שומעים אותם".... אז מגיע לה...

ליאור032

New member
היא אמרה את זה סתם כדי שהאח ישים שיר, ואם כבר

אלירז אמר לאיילה שצעקו לאלין שאוהבים אותה אז איילה אמרה לו לומר לאלין. אבל תגידי מה שתגידי אם זה היה הפוך הייתם משתוללים על איילה שהיא רעה ואיך היא הולכת לאלירז ואומרת לו את זה.

s7m42

New member
מה שאתה לא מבין זה שאנחנו לא

מחכים שהיא תעשה משהו כדי לגלות שהיא רעה, היא רעה ואנחנו כבר יודעים את זה וכל מה שהיא עושה נובע מזה. לפעמים יוצא לה לעשות מעשה טוב אבל זה לא מעניין... במקרה הספציפי הזה של הצעקות היא תמיד יוצאת כלבה אנחנו לא מחפשים את זה

וניאנדרתאלין, שעושה 'נעימים', שכבר יוצאים מכל

החורים, עם פותנה, ועכשיו אומרת מה היא באמת חושבת עליה כל הזמן הזה? איפה האיזון??? ארז למיליון!!

ליאור032

New member
אז אם יראו בתכנית (מה שלא נראה לי) את מעשי

אלירז אז אל תבכו על עריכה וכל זה.

s7m42

New member
הם בוחרים מה להראות ואיך להציג ומעוותים את

המציאות אז לאנשים מותר להתעצבן

ליאור032

New member
רק שזה מגיע לאלירז ? היו הרבה דיבורים לא

יפים של אלירז שבכלל לא הראו, אז זה היה בסדר ? ההפקה מראה דברים שעושים לה רייטינג, כל הזמן אתם מתלוננים שלא מראים את אלירז, כמה פעמים אפשר לראות אותו מבהיל אנשים או קופץ ?

s7m42

New member
אלירז הזה עושה הרבה יותר מלקפוץ ../images/Emo13.gif

יש לו כל כך הרבה רגעים יפים, רק צריך להחליט לשדר אותם יודע רק לקפוץ זה משהו ששרה אמרה, לא הייתי רוצה להישמע כמו שרה

zinioz

New member
לדעתי אלירז סיפר לאיילה מה צעקו לה בגלל

שזה היה המשך ישיר לשיחה שלו עם פותנה, בה הוא אמר לפותנה שאיילה לא מרגישה שום דבר, לא פוגעת, לא נפגעת, חסרת רגשות וזה לא נורמלי לדעתו להתנהג ככה במשך 3 חודשים (ועוד אמר שזה לעומת אלין, שלפחות מרגישה דברים)...ואז אלירז פנה לאיילה ורצה לראות אם שמעה את הצעקות בכלל, כיוון שהיה נראה שהן לא מעוררות בה רגש כלשהו. היא הסתובבה שוות נפש בבית, כאילו לא מזיז לה הצעקות. הוא ווידא לעצמו שמדובר ביצור חסר רגשות, זה הכל.

22zivziv

New member
בנוסף היא התעקשה לדעת אם הייתה אומרת לא אז

הוא לא היה מספר לה

s7m42

New member
היא ידעה שזה היה משהו רע

היא העדיפה לדעת שאמרו "הביתה" ולא איילה הכלבה

lili255

New member
למה סתם להאשים? כנס

אתמול איילה רצתה לדעת מה צעקו ולאלירז לא היה נעים להגיד לה אז הוא שיקר ואמר לה שלא שמע. אח"כ היא היתה ממש כעוסה בלילה, אז הבוקר הוא פנה אליה ושאל אם היא כועסת עליו שלא סיפר לה. אז הוא סיפר לה שצעקו איילה הביתה. הוא ממש לא התכוון להגיד את זה כי זה באמת לא נעים...

lia79

New member
לדעתי, בגלל שאלין ספרה לו על השיחה עם גואל.

אתמול אלירז שמע (כנראה שאלין לא) את הצעקה, אבל הוא לא סיפר לאיילה כי צעקו לה משהו לא יפה ,(למרות שהיא ביקשה). והיום בבוקר גואל שאל את אלין אם היא יודעת על זה משהו, כי אילה התעצבנה שלא סיפרו לה... אז אלירז הבין שהיא כועסת על זה ,ושאל אותה.. היא אמרה שגם אם זה רע היא רוצה לדעת, אז הוא אמר לה.

למעלה