עדכונים מהבית - יום 95 - 17/2

GIOVANINI

New member
נו באמת עוד שבוע בלי הדחה??

החודדות,בנצי,עדנה ועכשיו פותנה מה יהיה??

THILA9

New member
תהיו בטוחים שהעריכה היום תהיה נגד אלירז

אני התייאשתי מהתכנית הזאת הבן אדם היחיד שנשמה שם זה אלירז ודווקא בו הכי פוגעים

ORIANESTER

New member
אנחנו בטוחים זה הולך להיות כך:

דגש על עריכה מזמנים שונים ומקומות שונים בהקשרים שונים את הטוב רע ואת הרע טוב-את הישר עקום והעקום ישר את העצוב שמח ואת השמח עצוב בקיצור צפו לעוד פרק של מדע בידיוני!

יולנדה4

New member
הם רוצים לראות אם המעריצים של אלירז נאמנים גם

אם בשידור המרכזי יהיה לרעתו זאת הפקה מניפולטיבית ואני נאמנה לאלירז גם אם יראו אותו מעאפן כי אני רואה באינטרנט כל הזמן ורואה איך הדיירים אחד אחד תוקעים לו סכין בגב ....הוא מבחינתי ניצח את המיליון ואת כולם

מצחיק שפותנה מאיימת ואף אחד לא ממש מתייחס

לזה ברצינות.אפילו עוזריםם לה לארוז חחחחח,היא מתה שיתחננו וידברו איתה.ממש חולת צומי היא,שתתבגר

ממממיק

New member
פותנה מנסה לגרום לאנשים לרדוף אחריה

בכוח.עכשיו היא אורזת,ובטח מחכה שמישהו יעצור אותה..ואלירז זורם,ולא עוצר..גישה נכונה מאוד,לבוא הפוך על הפוך. גם אני ככה תמיד,לא משכנעת אף פעם,לא טוב לך אז לך,לא מחזיקה.כנראה שזה האופי של הקשתים.

ואזנה

New member
א. היא לא ארזה אלא שמה במדפים ובמגרות

ב. שמתם לב כמה קופים קנו את ההצגות של פותנה ? אמרתי לכם - קופים. יש כאן עדר קופים עצום ורב.

laVita

New member
יש אנשים שלא רואים אתה יודע.....בעבודה..

אני עושה גיחות לאתר... אבל ראיתי בבוקר שצחקו על המזוודה...היה קטע מצחיק ובכלל העקיצות האלה ממש במקום.. מישהו שרוצה הבייתה ולא עושה דבר בנידון...

אני לא מבינה מה הקטע שלך בנסיונות ההעלבה האלו

אי אפשר להתבטא בצורה נורמלית? או שאת/ה טיפוס לא נורמלי באופן כללי?

ORIANESTER

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifעדיין לא הצטרפתם?../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

מי שאוהב את אלירז ותומך בצדק וערכים שיצטרף: http://www.facebook.com/pages/gm-ny-l-wph-bh-hgdwl... קבוצה בפייסבוק : גם אני לא צופה בהאח הגדול 3 אם אלירז לא לוקח את המליון

../images/Emo243.gifפותנה אכן עוזבת את בית האח???

אמרתי לכם.. בבוקר פתחתי את הלייב בדיוק כשאלירז אמר לה לעזור לך לארוז את המזוודה? ושאלתי פה אם היא עוזבת אמרתם שלא.. אבל עכשיו גואל שאל אותה אם היא סיימה לארוז? על מה הוא שאלת אותה על זה? היא באמת עוזבת?

laVita

New member
זה היה בצחוק!! מה אתם צוחקים??

פותנה אמרה בא לי הבייתה..אלירז בציניות אמר אין בעיה תכיני בגדים אני אביא לך מזוודה...ואחר כך אמר לה שוב.. בינהם הם הסתדרו וגלגלו..לפותנה יש בעיה עם אלין עכשיו רק... פותנה אחראית לנקות את החדר לכן ראיתם אותה מסדרת בגדים בחדר..אלירז נכנס ועקץ אותה שוב לגבי האריזה של הבגדים..בציניות חברים תרגעו חחח נבהלתי לרגע חח

laVita

New member
אה זה ברור..הוא ואלין יודעים מה האמת...

הם בחרו לגלגל אבל הם רואים את האמת ודיברו עליה... הם מרוחקים מהם במילא..

laVita

New member
מי אמר שהיא אורזת? זו הייתה בדיחה

הם אמורים לנקות היום ופותנה אחראית על החדר... ואלירז עקץ אותה עם האריזות... לא הבנתי למה חשבתם שהיא אורזת באמת חח

למעלה