עדכונים מהבית - יום 95 - 17/2

zinioz

New member
מנסה לגרום לאלין להרגיש רע עם עצמה

אבל - זה לא הולך לה! אלין המלכה, ילדה בת 19 אבל יציבה פי כמה וכמה מפותנה ומהמניפולציות הרגשיות הילדותיות שלה. בושה, במקום להיות המבוגרת ולפתור את הנושא בצורה שקולה מול אלין...

משהו לא מסתדר לי.... ../images/Emo2.gif

לכעורה פותנה אורזת ועוזבת... אבל גם אלירז וגם גואל נראים די רגועים...
אלין קצת מבואסת.... אם באמת פותנה הייתה עוזבתבגלל שנעלבה - איש מהם לא היה אמור להשאר ככה רגוע...

נונק

New member
נו באמת.. זה ברור שהם ישמחו אם היא תעזוב

כי ככה הדרך שלהם לגמר כמעט בטוחה

נראה לכם באמת שפותנה תעזוב??

פותנה השחקנית והמניפולטיבית הכי גדולה שם... זו רק עוד הצגה שלה. מזכירה לי את רנין בקטע הזה.

זהו!!!!!!!... לפותנה יש משימה... ../images/Emo62.gif

היא דיברה עכשיו עם אלין על איזה חדר שהאח רוצה שהיא "תעשה" לבד... היא כנראה עוברת לחדר השני לבד... וצריכה לנקותולהכין אותו... או שאולי מדובר שמסדרים לה לילה בסוויטה... סתתתםםםם.. אני מעלה השערות... אבל כנראה לא מדובר על עזיבה שלה את הבית... היא כרגע מדברת על לנקות ניקוי יסודי...

שירי111

New member
זה בסדר, ששני הכסילים האלה יהיו בגמר!

הקולות יתפצלו יופי יופי.

Shirly23

New member
אין סיכוי שהיא תעזוב

זו עוד דרך לסחוט קצת אמפטיה ואהבה מהדיירים והקהל בבית, בדומה לתחבושות שהיא עוטה על עצמה כל שני וחמישי. מה שמצחיק שאף אחד לא ממש משכנע אותה להשאר. אלירז מציע סיוע, גואל מפקח שהליך ההאריזה מתנהל כשורה, והזוג המלאכותי עסוק בלעבוד על השיזוף.

lichystar

New member
לאח הגדול די בלאק להפוך את אלירז כמו בובליל

שישאר חביב הקהל, אלירז הוכיח לאורך כל התוכנית שהוא היחיד מכל הדיירים שזכותו לזכות יותר ממיליון, בזכותו התוכנית שלכם רצה ברייטינג וכסף גדול מעל המצופה שלשלתם לכיס התפוח שלכם. שלא תחשבו לרגע שאיילה וסער עושים את התוכנית, אין אחד ברחוב ובכל מקום שסולד מהזוג הזה, הזוג הזה הביא חרפה למדינה וכולם בוחלים בהם. אז חביבת הקהל זו אלין והזוכה המאושר הוא אלירז כמובן.

אני אוהב את איילה ומאוד לא אוהב את סער

כך שמבחינתי מן הסתם הדחה של סער לפני הגמר תהיה מושלמת, נקבל גם את הקולות של אלה שפשוט בעד הזוגיות
(שאני לא הכי מבין אותם אבל כל עוד הם עוזרים שיבורכו)

שירי111

New member
אם שניהם יהיו בגמר, אף אחד מהם לא ינצח.

הקולות האחד של השניה עוזרים להם להמשיך, כי רואים אותם כמקשה אחת.

אני מאמין שבכל מקרה אלירז ינצח

לא רואה שום מקרה שזה לא קורה, כבר אמרתי פה כמה פעמים שמבחינתי איילה בתור מקום שני זה המקסימום שאני שואף עליו

יויו13

New member
לא עוזבת ולא בטיח ,הכל הצגות ,שימו לב שאף

אחד לא מתייחס לזה ברצינות . אפילו קצת בגיכוך.

למעלה