עדכונים מהבית - יום 95 - 17/2

../images/Emo243.gifחובה להכנס ולראות, פשוט חייבים ../images/Emo243.gif

דייי עכשיו נפל לי האסימון שבעצם עוד שבועיים לא נראה כבר את אלין באח כי התוכנית תיגמר.. היא בהחלט הדמות הכי מצחיקה ורבגונית בבית . אחת הסרטונים הכי יפים הכי מצחיקים והכי מרגשים שעשעו לאלין ובכלל למשתתף מהאח.. לא רוצה אלין אוףףף הוידאו הזה רק חיזק לי יותר כמה את חשובה וכמה אני אוהב אותך... חבל באמת חבל שלא יכולים להיות 2 זוכים השנה כי אלין ואלירז ראויים באותה המידה ויכאב לי אם אחד מהם לא יזכה, גם אם זה יהיה אלירז וגם אם זאת תהיה אלין... שניהם הכי ראויים ושניהם היחידים שם שנמצאים באמת בזכות עצמם בלבד . הקישור.. חובה לראות : http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3536325

ryoni

New member
והנה זה הגיע, באיחור קל - סער ואיילה רבו

ריב #43503498: סער שם את המעיל שלו על הבגדים של איילה. נראה כמו שיא חדש, מיום ראשון בערב עד עכשיו. כל הכבוד!

שירי111

New member
אה, לא מפתיע.

אני היחידה שחושבת שאיילה, בביתה הפרטי בת"א, חיה כמו בהמה? מי לעזאזל מנקה אחריה שם?

דינה128

New member
כולם הסתדרו לעבודה. מי היחידה שלא?זה כבר מביך

סער - חלונות ומראות גואל- מטבח ארז- אמבטיה אלין- חדר שירות ושירותים פותנה ואלירז- חדר שינה ומה איילה? עוד לא ידוע , בינתיים רוקדת

dianelev

New member
מה היה בחדר שרות מקודם?

יכול להיות שאיילה זרקה תחבושת לפח? אלין, אלירז ופותנה היו שם. הוא החליף את הפח. שמעתי "איחססססססס" אלין אמרה שהיא תגיד לה ואלירז אמר לא. ואז אלין אמרה שאפשר להגיד בחורה לבחורה. מישהו ראה את הקטע?

עפריטה

New member
איילה זרקה טמפון מלוכלך יווווו כמה רמות של

גועל עולים לי מהדבר המטונף הזה ..............בעעעעעעעעעע סורי הלכתי להקיא

לויטה ספרי את זה לשוגי שומבע וכל חולי הנפש

והם יגידו זה היה בצחוק נו באמת ??? מה עושים מזה עניין ??? זבל של בחורה זבל של התנהגות צריך להכניס אותה לפח ולזרוק !!!

למעלה