עדכונים מהבית- יום 95 ה17/2

MoGanC

New member
יש מצב שברו באלירז כי ידעו שהוא יחשוד בגואל

ופותנה.

שבוע אחרי שבוע מעלים את איילה להדחה.

היא מרגישה דחויה, ובצדק. כולם, לכאורה, בסדר איתה שם, ועדיין, בכל שבוע היא מועמדת. זה גובה מחיר, זה יוצר הרבה מתח. גם אלירז מתחרפן מזה עכשיו. אין מה לעשות. דווקא אני מאוד מבינה אותם עכשיו. רק ארז למיליון!!!

איילה בלחץ.. מה אתם אומרים

הפעם יש סיכוי שהיא תלך? עד עכשיו היא התמודדה עם חלשים, אבל אני כבר לא יודעת מה לחשוב.. היא שרדה המון הדחות וכנראה שיש לה הרבה מעריצים..

MIC83

New member
יראו פרק שלם של דמעות ודמעות של איילה

הפקה תגרום לה להישאר, להצביע בכל הכוח רק לאלירז, לתת את הכוח לו, אנחנו לקראת סיום, רק אלירז

שן22

New member
בלתי נסבל לספוג את ההצגות של איילה סער ארז

ושות'.... הם תיאמו הדחה ודפקו את אלין ואלירז... שהם באמת המסכנים... נראה לי שמי שטען כאן שההפקה מכוונת כדי להדיח את אלין צדק... נראה כבר את העריכה המגמתית של מוצ"ש

ארז מנסה לעודד את איילה

מה את באמת רוצה, להגיע עד הסוף זה כזה חשוב לך? תסתכלי אחורה לאן הגעת, הגעת עד הלום, זו דרך עצומה, זה פרס עצום. גם אני הייתי בשבוע שעבר מועמד, זו הרגשה לא נעימה, גם אני הייתי באותה בסירה. איילה: אני מתוסכלת, אין לי אויר. ארז: תאמיני לי שהגעת ממש רחוק. איילה: נכון. ארז: מאוד מאוד רחוק. אני הכנתי את עצמי שאני אלך מפה - - - מה ההבדל בין שבוע לשבוע, מה את רוצה? איילה: להגיע עד הסוף. ארז: הגמר הוא לא הסוף שלי אלא עד שהקהל יוציא אותי, זה הסוף, הגמר הוא לא סוף בעיני, אלא עד סוף שעשיתי מה שאני יכול. את לא יכולה לעשות כלום, הכדור אצל הקל. מה שחשוב זו הדרך לא הגמר. מדבר מאוד יפה עכשיו ארז.

אני לא יכולה לשמוע אותו אחרי היום.

גם כן צבוע אחד. עלאק:" אין ביני לבין אלירז אינטרקציה.." זה נראה כאילו הוא מעריץ אותו אבל מצביע נגדו.

אני מבינה אותך אבל הוא באמת דיבר יפה לאיילה

חבל נורא שסער הצליח לשטוף לו את הראש. הוא לא קולט שסער רק עושה לו הצגה של חבר בשביל הקול שלו.

למעלה