עדכונים מהבית! יום 38- 22/12

Princess Lotta

New member
אני לא נופלת לא במלכודת של סער ולא בשל איילה

שניהם שחקו, שניהם הפסידו ועכשיו שניהם בוכים. בתכלס שניהם לא אמינים במיוחד בעיניי, שניהם מדסקסים הדחות ואסטרטגיות כל הזמן וזה מאוס ולעוס בעיניי. מי שלא מתאם הדחות:אלין,סתיו,ארז,יוסף,פוטנה ---> הם צריכם להיות בגמר. חבל מאד ש4 מתוכם מועמדים להדחה הערב.

Princess Lotta

New member
וכמובן שאלירז מקומו בגמר אז אוותר על ארז:)

למרות שהוא קורע. שיבולות. שיבולותתתתתתתתת!!!

s7m42

New member
אלירז לא מתאם הדחות

אפילו עכשיו סער בא להגיד לו משהו על הדחות ועצר את עצמו אבל אחר כך כשגואל בא הוא לא היסס להגיד לו את זה. כלומר הוא יודע עם מי הוא יכול לדבר על הדחות. ומה הקטע עם השיבולות? פספסתי את זה

laVita

New member
אין ספק ששניהם אסטרטגים

ובכל זאת שמחה שהתפוצץ לאיילה המשחק בפרצוף... וגם לסער התפוצץ כרגע כי הבנות יקחו את הצד של איילה ונמצא את סער מועמד שבוע הבא

eleven8

New member
שרה לא יכולה לסבול את ההתקרבות של ארז לפותנה:

בהתחלה נהגה בו כאם וצידדה בו בכל ויכוח, אח"כ החל יחסה להשתנות- בתחילה עקב אי נכונותו להתפשר על עניין התזונה(שיקול אולי אובייקטיבי) אך יותר ולרעה באופן בולט, מאז הוא ופותנה התפייסו. הרי היא (וסתיו )הסיתו אותו נגדה בעניין השתלטותה על המטבח בזמנו. מאז ארז שינה את יחסו אליה ופותנה על אף שניסתה בכל מאודה לא הצליחה להתחבב על שרה. בהדחה האחרונה שרה כאילו הצטערה על כך שמדיחה אותה(היתה מעדיפה להדיח את בנצי שפרש), אך כפי שפותנה כבר ציינה בעצב(כי לפותנה מצידה חשוב שכולם יעריכו כשרונותיה ויחבבו אותה, אך גם עצב אמיתי)-שרה פשוט לא מחבבת אותה על אף ההתקרבות היחסית ביניהן.

sharona123v

New member
על מה היא בוכה בידיוק

על זה שסער לא מדבר איתה חחחחח...איזה אומללה על זה שאומרים לה דברים שהיא לא אוצה לישמוע כי הם נכונים על זה שסער עלה עליה והיא אכלה אותהההה על מהההההההההההההה רוצה צומיייי איזה בחורה מעצבנת אני רואה אותה וצוחקת עליה

shouldistay

Active member
מסכנה איילה (לא בציניות)

סער לא מדבר איתה בגלל שהוא תינוק מגודל ופחדן. היא נדלקה קצת על אלירז והוא שם לה חומה בינו לבינה כשאמר לה שתבין שהיא מינית מדי. היא בודדה עכשיו. ליוסף היא לא תתקרב, מה שמוכיח שהיא לא משחקת את המשחק.

dacou194

New member
הוא הגזים ברור.

אבל גם היא שיחקה משחק היא צריכה לאכול מה שבשלה. גם אם היא לא התכוונה שזה יצא כזה חריף

shouldistay

Active member
הבנתי מה יפתור הרבה בעיות בבית! ../images/Emo13.gif

קצת אלכוהול! מתכון בטוח.

dacou194

New member
לדעתי כי הכל התפוצץ לה בפנים.

או אולי גם חלק קטן של "איך יראו אותי בחוץ" אבל לא נראה לי זאת אופציה מבטיחה..

שורדת 28

New member
לדעתי היא בוכה כדי שסער יתייחס אליה

אחרת איך היא תמשוך אותו?! אביב לא בבית כך שאי אפשר לגרום לסער לקנא, עם אלירז זה קשה כי אלירז עלה על הקטעים שלה, ואת יוסף לא אוהבים, אז כנראה היא משנה אסטרטגיה כדי שסער יבוא אליה. רק היום בבוקר הלכה לרקוד במטבח כי סער עמד להתקלח בחוץ, בטח רצתה שיסתכל עליה. אחרי שאלין הסתירה אותה איילה התייאשה ונכנסה לתוך הבית. היא גם לא יכולה להתחרות עם אלין בריקודים, איילה לא יודעת לרקוד, רק להזיז את הידיים והשיער.

למעלה