עדכונים מהבית! יום 38- 22/12

ערסחבק

New member
איילה שוב דוחפת כף אורז לסיר המשותף../images/Emo10.gif

זה עוד לא מוכן יה-בקטרייה מהלכת

laVita

New member
שמחה שסער פיצץ הכל

אני מאוד שמחה שסער שם את הקלפים על השולחן.. כרגע בשיחה עם גואל שמחתי שלא התקפל כשגואל ביקש ממנו לשחק כמוהו.. שמחתי שהוא אמר לו שהוא יכול להיות רק הואעצמו כי קשה לו לשחק.. קשה מאוד לצפות בגואל מייעץ לסער כשמדובר באחד שגרוע יותר מאחיתופל..

האם איילה מנסה ליצור מחנה???

מחנה סער ומחנה איילה?? היא ניגשה לאלירז וביקשה שלא יביא לסער אוכל לחדר "זה לא נעים" לה

shouldistay

Active member
עיוות המציאות.

היא אמרה לו שהיא רוצה אותו כאן, לא בחדר, אז בגלל זה שלא יביא לו.

Princess Lotta

New member
את לא מבינה ש"היא לא מודעת לזה"...../images/Emo3.gif

כמו שהיא "לא" מודעת לפלירטים ולמשחקים שלה. שה תמים. מההההה מהההה |הכבשה שושנה|

sharona123v

New member
סוף סוף גילו מיזאת איילה

איילה היא אחת שיודעת שניראת טוב ומנצלת את זה [בצדק אם היא חושבת שזה יעזור לה לישרוד במישחק למה לא] ופשוט היתקרבה לאביב רק ביגלל שהיא היתה בטוחה שהוא יגיע רחוק אז כמובן מה טוב להיות לידו,וכשהוא הלך היא יתה בהלם מוחלט כי היא הבינה שהיא עשתה בחירה לא טובה כמו שכבר סער גילה ואמר אחר כך היא עברה לאלירז ניהיתה חברה טובה שלו וכמו שסער אמר אם היינו בחוץ היא לא היתה שמה עליו ביכלל למה כי אלירז הוא סוג של אחד מהח'ברה יענו ערס ובאמת היא לא היתה רואה אותו ממטר והיא סוג של צפונבונית ואין לה מה לעשות אם אנשים כאלה. עכשיו היא נידבקת לגואל וניראה מה יהיה למרות שגם לגואל יש כוונות ניסתרות וגם הוא לא קדוש והוא יודע מיזאת איילה רק כרגע הוא לא רוצה להגיד הרבה עליה כי לא מתאים לו כרגע להיסתכסך איתה. וסער לא טלית שכולה תכלת אני לא אוהבת אותו ביכלל אבל היום הוא סטוף סוף צודק במשהו וגילה שבעצם היא משחקת ובעצם גם הוא משחק כולם משחקים בסופו של דבר כי הם במישחק[ניראה לי הם עוד לא הבינו את זה],סער גם קצת מעצבן כי גם הוא אשם הרי גם הוא היתקרב אליה וחיבק אותה 20 פעם שהם היו קשורים גם לו יש פה עיניין היא לא היחידה זה שהוא פיתאום עשה 1+1 והבין מה קורה פה אבל עדיין גם הוא אשם בהרבה דברים והוא גם מעצבן בדרך שלו.

siv32

New member
איילה וסער

מהו אותו משפט מדובר שגואל-סער-אלירז לא מפסיקים לדבר אודות?

יש לי רעיון!!! נסכם את הריב ב"ימים יגידו"

הזמן יעשה את שלו בעניין הריב ביניהם ומה האמת והשקר אי אפשר להסתיר את האמת יותר מדי זמן בסופו של דבר האמת מתפוצצת ומתפרצת החוצה

אגב למי שלא שם לב!!!!

תדעו לכם שבהדחה של אביב, כולם שם בבית היו מופתעים, ואתם יודעים מה סער קלט? סער הבין שכנראה ההדחה הזו קרתה כי אביב יצא נגד אלירז ושאלירז אהוב בחוץ, מה שנכון, ועכשיו הוא טורף את הקלפים לטובתו בכך שהוא ואלירז יענו עוברים לאותו צד!!!!!!!!!!!! ראו הוזהרתם, אתם עומדים לפול במלכודת של נחשים

למעלה