עדכונים מהבית- יום 37- 21/12

webguy

New member
לא ...הוא גחן מעליה ...

ונתן לא ליטוף חיבה על ראשה מהראש שלו ... להרגע ...זה לא מספיק ..... אבל צריך להתחיל ממשהו ...

Buki Sruki

New member
שמעת פעם על המושג "ציניות"?

(מוכנה להמליץ על מילון טוב עד סביר...)

webguy

New member
אני מציע שתקחי את זה ברצינות ..../images/Emo3.gif

למה... אני לא שלמתי 10 שקל בשביל שאלירז יקשקש לי כמה קשה לו בחיים ... בשביל זה הוא צריך לשלם לי ... שיתחיל להזיז את עצמו .. למה אחרת עוד כמה ימים אפשר יהיה לסגור את הבאסטה ...

Buki Sruki

New member
מישהו הכריח אותך לשלם 10 ש"ח?

ואם כבר שילמת (אגב: פראייר...) - אז מישהו מכריח אותך להקשיב כשאלירז מדבר? אני לא שילמתי גרוש - ואני מקשיבה למי שבא לי.

webguy

New member
גם אני לא מקשיב ..

רק לאיילה + סער / אלירז השאר זה ברקע בלי קול ... מה פרייר ..? איילה לא תאכזב ..אני בטוח ..!!!

Buki Sruki

New member
אז מה הבעייה?

אני לא מצפה מה"זוג" סער את איילה לכלום - לא לטוב ולא לרע. ניסו לזייף רומן בגרוש - לא הלך, נגמר. הם נתנו את המקסימום שהיה להם לתת (כלום בערך) - ובזה נגמר העניין שלהם. כמו אביב - הציג את המרכולת הלא מעניינת שלו - וטס. אלירז - בהחלט מעניין. מבחינתי כולם הם רק תפאורה סביבו. בינתיים העונה הזו היא הצגת יחיד מבחינתי - וגם זה בסדר. אחלה מחזה.

aviatias

New member
אם ההפקה לא תתאמץ נורא כמו שהיא עושה עד

עכשו לשים פוקוס על אלין, תאלצו להפרד ממנה מחר. (ממידע מוסמך)

horse

New member
../images/Emo45.gif מתאים..גם להפרד מפוטנה זה בסדר גמור

24שעות1

New member
ההפקה ביום ובלילה רק אלין על המסך -גרועים

העלימו את סתיו העלימו את יוסף אין דבר ככל שתהייה יותר אצביע לשאר המתמודדים יותר

שבינזון

New member
את סתו באמת מעלימים באופן שיטתי מהפריים

גם בשידורים המרכזיים - לא הוגן. יוסף בלי עין הרע נותנים לו משדר מרכזי שכמעט כולו שיר הלל וסגידה ליוסף.........אליו ההפקה מכוונת לזכיה, וואללה הוא יפתיע, זכרו:)

ליאורי13

New member
אם נהייה מציאותיים, סתיו לא מספקת חומר לתכנית

היא חוזרת על אותן מנטרות רוב הזמן היא לא עליזה,לא שמחה, לא משתפת פעולה רוב הזמן היא מעשנת ושותקת אני מקווה שהיא תפתח ושהתכנית תעשה לה משהו חיובי מכל הבחינות

רביטלש

New member
מה המצב עידנוש, מזל שניכנסים חדשים.....

העניינים בבית די תקועים!

misch

New member
אלירז רומז לאלין שהיא לא תהייה בקשר איתה אחרי

התוכנית

למעלה