עדכונים מהבית! יום 36- 20/12

אבאל'ה, זה רק משחק טלווזיה, אל תקח את זה אישי

אני חדש פה בפורום, וגם כשאני 'כועס' מתגובות מופרכות ובדויות, לא לוקח דבר אישי. תתעשת בנאדם, ותחזור לתמוך במועמד שלך, גם אם זו איילה השנואה על רבים. :) זו זכותך

webguy

New member
פרישה היא הודעה בהפסד ..

מי ישמור על איילה בפורום ..? ככה זונח את השמירה ..בצבא היית חוטף כלא 6 על דבר כזה ..

o א ג ה

New member
קח לריאות. זה "איני" לרדת עליה.

כמו שהיה "איני" לרדת על אביב לפני שבוע. בקטנה. כל פעם מוצאים קורבן אחר.

SPRING4

New member
החלוקה הרסה את התוכנית -והם ......

החליפו כרגע את המקלחת בחוץ , מבקום להוריד את השטות הזאת ולהפסיק את ההפרדה --ההפקה רוצים חרא של תוכנית ? ללא עיניין , דיכאון ? ההפקה גרמו לדיירים לשכב במיטה רוב הימים ...ההפקה הרסו תוכנית טובה הם חושבים שלדכא את הדיירים יביא בידור ? הם טועים בגדול .

LPyahali

New member
כן גם אני חשבתי שיורידו היום

עד שראיתי מקלחת חדשה לעניים... החלוקה מעצבנת ולא מוסיפה כלום...

LPyahali

New member
עם זכוכית חלבית

כדי שלא יראו להם כשהם מתקלחים שיהיה מעניין

SPRING4

New member
החלוקה הרסה את התוכנית -והם ......

החליפו כרגע את המקלחת בחוץ , מבקום להוריד את השטות הזאת ולהפסיק את ההפרדה --ההפקה רוצים חרא של תוכנית ? ללא עיניין , דיכאון ? ההפקה גרמו לדיירים לשכב במיטה רוב הימים ...ההפקה הרסו תוכנית טובה הם חושבים שלדכא את הדיירים יביא בידור ? הם טועים בגדול .

SPRING4

New member
על יוסף -לאלין אין פרטיות לידו בחדר

היא הגיע עם חלוק מהמקלחת והוא שכב על הריצפה ליד המיטה שלה

ליטליקSD

New member
יותר מאשר מציק לי הדברים שאולי יוסף עושה

הרבה יותר מציקה לי העובדה שאלין בוחרת במודע לדבר על יוסף עם אנשים אחרים על דברים שמציקים לה בו, במקום לפנות ישירות אליו. היא עושה הר געש מגפרור. היא סתם פוגעת בעצמה ובאחרים ככה. וכמו שכבר נאמר כאן- אם היא כבר מחליטה להתקטנן על דברים קטנים שמציקים לה באחרים, שתשים לב גם לעצמה. הריקודים שלה והקולות שלה באמצע הלילה, לא יכולים להפריע לאף אחד? ולגביי השמן בשיער או היוגה- מה פאקינג הבעיה שלה עם זה? זה בערך הגיוני כמו שלי יפריע שהיא אוכלת ירקות ויוגורט או רוקדת. זה אווילי.

למעלה