עדכונים מהבית! יום 36- 20/12

ביטניקט

New member
אם מישהו חשב שאני ממציא את דבר התחתונים....

הנה ציטוט מתוך חדשות מבית האח הגדול מהיום בבוקר: "מחסור בתחתונים שיר השכמה נשמע ברחבי הבית והפעם הדיירים מתעוררים לצלילי SUNDAY BLOODY SUNDAY, מה שיוצר קיטורים מצד סתיו וסער, שתוהה אם היום באמת יהיה ארור, אך אלירז טוען שמכיוון שיש תקציב מותרות אין סיבה שהיום יהיה ארור. מה שכן, אלירז לא מרגיש בנוח להתקלח ושרה אומרת לו שהוא יכול להתקלח בפניה חופשי, כי מציאות כמו שלו ראתה ממזמן. הדיון בתחתוניו של אלירז לא מסתיים כאן והוא משתף את שרה בכך שתחתוניו כמעט נגמרים מה שגורם לה להציע לו בשמחה להשאיל לו את תחתוניה."

יויו13

New member
אביב כנראה נועץ ביועץ תדמית ובונה לעצמו

ולאחרים אליבי מבוסס לגבי ההתנהגות העלובה שלו . 1: מודה שהוא נשאר נפשית בן 14 2: הסיבה שהודח היא שהיה בצד של העניים ולא בצד העשירים 3: ילדים מאד אוהבים אותו והוא מצחיק אותם ובזה שהם צוחקים ההורים שלהם גם מאושרים 4: חוזר על המנטרה שלא הוא פוצץ את המ שימה . את כל זה הוא אומר תוך כדי דיבור והבעה רצינים כאילו הוא כרגע מחליט על הפצצת הכור באירן ,בדרך זו הוא מנסה לשקם את התדמית העלובה שלו . אני לא רוצה להוסיף כל מיני שקרים שהוא זורק מתוך הבנה שאף אחד לא הולך לבדוק אותם. דוגמה : "רק אחד מכל 10 תגובות ברשת שלילית " טוב אולי הוא לא קורא כאן. עלוב

שרה הזו מצחיקה בטירוף!

אומנם מדי פעם היא מעצבנת אותי, אבל מספקת בידור. לא הייתי רוצה לראות אותה בגמר אומנם, אבל דווקא הייתי משאירה אותה לאיזה עוד חודש.

schmoopy

New member
אלירז כזה חרוץ שממש היה מתאים לו

לעבוד בחנות פלאפל. אני ממש רואה אותו עושה את הכדורים במקצועיות ומבריק את השמשה של הויטרינה של הצ'יפסים.

אלירז ואיילה

הוא רוקד מקסים והוא נהנה מזה רואים שהוא רוקד בשביל ההנאה שלו ולא בשביל פוזה איילה הזו מעצבנת וחייבים להעיף אותה בהזדמנות הראשונה היא לא באמת מנקה ושעה היא ליד אלירז מנקה אותה דלת של הארון כבר 10 פעמים. ותכלס הכי מתוקה שם זאת אלין.

וואוו, אם איילה תהיה המודחת הבאה

הדיירים שם יתפסו על הקירות...... אם ההדחה של אביב היכתה אותם בהלם... על אחת כמה וכמה איילה.... בתכלס, איילה מיצתה את תפקידה, ונראה לי שאחרי הדחתה אלין תפרח...

לי נראה

שאלירז מאוד נהנה מהשיחות איתה בקטע ידידותי נטו והיא רואה בו ככה גם. ואני חושבת שמאז שאביב הלך ראינו את אלירז כבוי קצת ולדעתי היחידה שעוד מאתגרת אותו קצת זה איילה ואולי גואל. בתכלס השיחות בניהם הכי מעניינות. לטעמי מבחינת רמת שיחה אין מה להשוואת את השיחות של אלירז ואיילה לשיחות של אלירז לאלין

יויו13

New member
זה רק אני או שאיילה פשוט לא עוזרת בכלום

נראה לי משהו עקרוני אצלה ,אני עבודות בית לא עושה . מעניין שגם זה לא מפריע לאף אחד.

מה שטוב אצל אלירז

שהוא לא פראייר הוא קולט אותם אחד אחד וגם את איילה הוא קלט שהיא שחקנית והא נאמן לחברה שלו לא כמו סער.

למעלה