עדכונים מהבית! יום 35- 19/12

laVita

New member
ניחוש פרוע שלי... איילה.

את סער אנשים או אהבו או לא סבלו כי הוא די שקוף בתחושות וברגשות שלו גם כשהוא מנסה להסתיר אותם. לכן אלה שלא יאהבו לא יצביעו ואלה שכן יצביעו.. אולי יצביעו כדי להעיף את איילה ולראות אותו מתמודד בלעדיה. לגבי איילה..אני חושבת שהמרדף אחרי גבר תפוס עלול להיות בעוכריה..הרצון שכולם יהיו בכיס שלה ולתפוס תשומת לב מכולם יגרום לה להפסיד לדעתי הרבה קולות..

schmoopy

New member
וואלה../images/Emo11.gif אני חושבת שהיא פחות אהודה...

כך נדמה לי. מה שכן היחסים ביניהם זה סאדו מאזו.

kosher pigi

New member
אין סיכוי

נראה לך שקשת היו מוותרים על פרומואים לכניסה? אין אפילו רמז לזה מקסימום בשלישי...

Princess Lotta

New member
מישהו מוכן לענות על החומוס בחומץ???????

מה קרה איתו בסוף? לא ראיתי שום התייחסות לזה? הם לא הגיעו אליו? הרי אין להם אוכל...ומחר לוקחים הכל.

JennaJ

New member
לא היה על זה עניין

או שלא שמו לב בכלל, או שפשוט חשבו שהתקלקל מעצמו וזרקו, בלי לעשות ביג דיל. בני אדם נורמלים שמשהו לא טעים להם לא קופצים למסקנה שמישהו בכוונה קלקל להם אותו, הם חושבים שהוא התקלקל לבד, ובגלל זה אפילו אם הם שמו לב שמשהו לא בסדר, זה לא התפוצץ ולא שמענו על זה כלום. בקיצור - עוד בדיחה לא מוצלחת של אביב נפלה בקול חלוש. מזל שזו הייתה האחרונה.

מיק101

New member
אצלי כן

ואיפה אתה היית כל הימים האלה? יש לך אישור על ההעדרות?

dudutaza1

New member
../images/Emo150.gifכבר הסברתי לרביש...

הלך לי המחשב ועבדתי כמו עבד בזמן האחרון כך שלא הספקתי לסדר אותו.... גם לא היה לי כל כך זמן לראות ערוץ 20 אבל זה טוב כי אחרי שאביב עף גם ככה משעמם אז זאת הייתה הכנה טובה לגמילה
התירוץ מתקבל??? חחח

מיק101

New member
בוקר טוב אשה קטנה

קרה משהו מעניין? מישהו התחתן? מישהו התגרש?

למעלה