עדכונים מהבית! יום 35- 19/12

Yarin BB

New member
הוא פשוט בן אדם מורכב

הוא מנסה להתנהג כאיש טוב, פשוט יש אצלו חלקים שהם לא

ואללעישיייי יום ראשון דיירים חדשים נכנסים../images/Emo9.gif

איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף

אני יודע הכל גם אמרתי יום לפני שאביב יודח...

יש לי את זה אנשים לא תמיד מאמינים אבל התחושות שלי לרוב מתגשמות

כן זאת רק תחושה אבל זה מבוסס על עוד כמה דברים

שאני יודע בלי קשר לזה... וגם שזה התחושה שלי אני ידעתי כנגד כל הסיכויים שארז הוא המוגן עשיתי חיזוי ושמתי
על ארז ואמרתי שאביב ויוסף ממש אבל ממש לא בטוחים... אני יודע כאילו משדרים לי את זה ואומרים לי ברגע האמת אני צודק תמיד... אתם מוזמנים להתייחס וגם לא להתייחס לדברים שאני יזרוק במהלך העונה אבל מי שיעקוב יגלה שאני צודק

dudutaza1

New member
../images/Emo150.gif שלום לך נביא חדש...

אז בוא ותנבא לנו עוד כמה דברים- מתי יהיה שלום בנינו לביניכם (הערבים)? מתי יפציצו את הכור האיראני? ומי תזכה במונדיאל השנה? חחחחח
אל תיעלב... הכל בצחוק.

הכל נלקח בצחוק .... וכן יש לי תאריך למלחמה

ולא בצחוק יש לי הרגשה כלכך חזקה שבינואר - פברואר הקרוב המלחמה בינינו לבין איראן תחל... לא צחוק בכלל תרשמו ביומנים ותזכרו מי אמר את זה
עוד משהו אני לא ערבייייייייייייי חח הכינוי סתם נובע מהמשפט של פותנה החופרת

schmoopy

New member
לפי תחזיות אסטרולוגיות בין ינואר למרץ

תקראו תחזיות של טובה ספרא ויאיר טרבילסקי. תקופה רגישה מאד, הם לא הצביעו ממש על מלחמה אבל הביאו הוכחות למערך כוכבי מהעבר שחוזר, מערך שפרצו בו כמה מלחמות.

לא טעיתי לפי מה שאתה אומר ואולי הם טועים בכלל

נראה מי צודק אני או הם ואני לא מסתכל על שום מערכי כוכבים ובלבולי שכל כאלה ואחרים

schmoopy

New member
מה עם הבנת הנקרא? איפה כתבתי שטעית

אתה מציין את אותם תאריכים. אז לפי איזה בלבולים אתה עובד? בלבולי רגש?

הבנתי שלא קטלת אותי או משהו כזה.

אבל בכל זאת שהבאת את זה בלי להתייחס למה שאמרתי זה נראה כאילו אתה שולל אותי בלי קשר לתאריכים אז רציתי להגיב... מצטער אם נפגעת או הבנת דברים לא כשורה...

schmoopy

New member
סולחת לך.

מה פתאום נפגעתי, השתגעת? ואללה אישי תמשיך לדווח על נבואות ;)

laVita

New member
יהיו מועמדים להדחה?

שמישהו יחשוף את הפרצוף של גואל ואיילה! הלוואי! שיהיה עיניין!

למעלה