עדכונים מהבית! יום 35- 19/12

Princess Lotta

New member
../images/Emo10.gif אני היחידה שרוצה שבנצי יישאר?

לטעמי הוא דווקא כן תורם לבית ולתוכנית. הוא מכין אוכל, משתף, מקשיב, יש לו שפה משותפת עם רב הדיירים, יש לו קשר מעניין עם סתיו. הוא משעשע ועממי, אני דווקא מחבבת אותו.

s7m42

New member
גם אני../images/Emo45.gif

בהתחלה לא אהבתי אותו כל כך כי הוא היה נראה לי ברוטלי כזה, אבל אחרי זה ראיתי שהוא באמת בן אדם טוב... והוא מחובר מאוד לשניים מהדיירים שאני הכי אוהבת- אלירז וסתיו

Better Man

New member
הכי כיף לראות את ארז מדבר

הוא מתלהב כמו ילד , עושה טוב על הלב.

ע ל ו מ ה

New member
האח הגדול גם מכין בעצמו את החומוס...

עובדה שעל החומוס יש מדבקה "אח גדול". ארז באמת מאמין שהאח הגדול הוא אלוהים

s7m42

New member
הוא צחק, זה היה בציניות

הוא אמר שהם שבויים של האח הגדול ואפילו החומוס הוא של האח הגדול

מנו 7

New member
../images/Emo45.gif אכן, הוא מלא תובנות חכמות שמוגשות

בתמימות ילדותית. באמת מעניין ונעים לשמוע אותו.

igor p1

New member
בנצי ילך היום הביתה לצערנו

גם אם יביאו לו סיגריות הוא מוכן להשאר גג עד מחר ,הוא לא רוצה להיות בבית האח הגדול ,הוא אמר שהוא מיצה.

אז השבוע לא תהיינה הדחות..

מה שאומר שאין טעם לראות את התוכנית של ראשון ושלישי. איזו נפילה העונה הזאת..

s7m42

New member
איילה אומרת שבן אדם כמו בנצי יעזוב

זה יכול להזיק לתכנית. היא אומרת שזה לא אותו דבר כמו אלין שהיא "רנין" כזאת תגיד שהיא רוצה ללכת, זה בן אדם מבוגר וחזק וזה לא נראה טוב שהוא נשבר... ואני אומרת- מה הקשר בין אלין לרנין??? אלין אפילו פעם אחת לא אמרה שהיא רוצה ללכת, היא בכתה בגלל שהיא רגישה אבל היא מאוד מעריכה את זה שהיא הגיעה לתכנית ותמיד אומרת שהיא שמחה שהיא שם ודבר שני- אני לא מסכימה עם איילה, בהתחשב בעונות הקודמות אפשר להבין שדווקא הגברים המבוגרים שיש להם משפחה נשברים יותר מהר ורוצים ללכת, אולי בגלל שהם חושבים שזה לא "שווה" להם, בניגוד לצעירים ואולי הם פחות תחרותיים מהנשים זה קרה עם שימי ועם בנצי, ולדעתי אחת הסיבות המרכזיות שבובליל אפילו לא חשב על זה היא שעינב הייתה איתו והוא לא היה עוזב אותה...זה מה שהחזיק אותו שם בהמשך כשהוא ראה שהוא חזק הוא כבר חשב שהוא זוכה במיליון אז בכלל... ועכשיו נזכרתי שאפילו הוא רצה לעזוב אחרי שצבר הודח כי כבר לא הרגיש שיש לו אתגר במשחק! (וטעה...)

בטהובן22

New member
ממתי את מקשיבה לאיילה?

מדובר בבחורה שמשחקת אותה חכמה עם נימוסים שלה אבל בעצם היא מוציאה שטויות מהפה ואוכלת כמו חזירה.

למעלה