עדכונים מהבית! יום 35- 19/12

this ocean

New member
זה לא מותר לפרסום.

זאת עוד פעולה לא חוקית של עומרי חיון. אני מקווה שכאשר סתיו תצא מהבית, היא תרצה לתבוע את עומרי חיון (בשיתוף עם עו"ד של אגודת הלהט"ב \ האגודה לזכויות האזרח) על הפרסום השפל והלא חוקי של תמונתה מהעבר ועל פרסום היומן הזה. היומן פורסם ברשת תחת שם פרטי בלבד, באתר מסויים ותחת זכויות יוצרים. היא לא נתנה את הסכמתה לפרסום היומן שכולל גם שם משפחה, תמונה, ובהפצה המונית. עומרי חיון משחק באש, והוא עוד ישלם את המחיר על זה.

חח כל מה שיש באינטרנט מותר לפרסום

זה לא שזה עלה כסף מזה נראה לך תקרא תחוקים של האינטרנט אין פרטיות באינטרנט ואם היא/הוא בחר/ה להעלות אז כנראה שהיא סתומה אם היא חשבה שהיא תהיה באח הגדול ולא יגלו על זה מה שגם רשום בסוף * שימו לב! סתיו וקנין כתבה את זה ביומן וירטואלי מיוחד לפני כניסתה לבית האח הגדול במטרה לפרסם את מה שהיא עברה. סתיו מסכימה לכך שהיומן הזה יפורסם ברשת ובכלל. מאיפה השנאה שלכם לעומרי חח אני לא מכיר אותו רק נהנה מהבלוג שלו

this ocean

New member
וואלה?

זה אומר שאם אתה תכתוב משהו אישי באינטרנט תחת שם פרטי בלבד, תסכים שזה יפורסם במקום אחר תחת זהות מלאה (יחד עם שם משפחה ותמונה שלך)? זה בהחלט לא חוקי, ובבקשה אל תדבר על סתיו בסלאשים.

סליחה? איפה זה היה רשום בשם בדוי וכנס...

מה שקרה גם למשתתף העונה השלישית בהישרדות איתן ברנט שעזב מאוד מוקדם מצאו תמונות שלו שהוא פירסם באינטרנט בעירום מלא! כולל תחת זין תנוחות מוזרות גועל נפש בקיצור לא שאני אומר שהוא מכוער פשוט בשבילי זה גועל נפש (לא בקטע...) והכל פורסם באתרי החדשות מאקו ויינט ברור שמצונזר אבל זה רץ בכל הפורומים ללא צנזורה בקיצור תבדוק קצת את עצמך מה נראה לך שהוא תבע אותם? ממש לא הוא לא יכול הוא בחר להעלות...

this ocean

New member
אני לא יודע אם הוא

תבע או לא, אני מאמין שיש לו עילה לתביעה. בנושא של פרסום התמונה של סתיו, אנשים בקהילה כבר בדקו משפטית, ונמצא שיש כאן קייס לתביעה, במיוחד במקרה הרגיש הזה שבו מדובר על אישה טרנסית. זאת החלטה של סתיו, ואנשים רבים יעמדו מאחוריה אם תרצה לתבוע.

אה אז גם ג'י יכולה לתבוע ולהגיד שהיא רגישה

וזה מעצבן אותה שפרסמו תמונה שלה מתמונת מחזור? שטויות במיץ עגבניות סלח לי

Princess Lotta

New member
תגידו מה נסגר עם החומוס בחומץ?!?!?!?!?!

הרי בקושי יש להם אוכל - איך הם עוד לא אכלו אותו? או שפספסתי?

שימו לב לשפן הסלעים שעוגבת על טרפה

לא מבזבזת הרבה זמן. בא לי להיכנס לוילה ולהחטיף לה סטירה. כמה בא לי.

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifתסלחי לי, אבל זה עדיין קורע אותי.

ומצדי, תרגישי חופשי עם הסטירה. כולנו מאחורייך. בהצלחה.

../images/Emo140.gifיפה שאת מביאה דברים בשם אומרם

וגם לי הייתה אסוציאציה דומה לזו, כשראיתי אותה, אבל פתאום, כשקראתי את זה כאן, זה פשוט קרע אותי. תני לי, אני אקרע מזה עוד קצת, ומקווה שעד הערב זה ירגע לי.

Princess Lotta

New member
אההההההההההה הם מדברים על ציפורים

מתות בסתר!!! שרה אוהבת את זה! (באמת סרט מהמם) סופסוף משהו שהיא אוהבת, הרקובה

Princess Lotta

New member
שרה עושה את עצמה אומרת שקשה לה עם ההדחה...

ממשששש. הדבר היחיד שקשה לה זה שהיא לא יכולה להדיח את יוסף פעמיים בשני הקולות שיש לה.

tint1

New member
שרה: היום הדחות?! אוי ואבוי לי מסכנה אין לה

את מי להדיח חחחח היא לא יכולה להעביר דקה בלי להרעיל ולהזכיר את יוסף. חאלס!!

למעלה