עדכונים מהבית- יום 26 ה2/1

נוי710

New member
אשכרה בחורה מעצבנת נמאס מאד ממנה

ומחרבתה פרידה שתיהם מתנהגות בצורה מגעילה וולגרית חושבות שהכול מגיע להם במיוחד פרידה שהשתלטנות שלה מטילה אימה על הבית אני לא מבינה למה הם לעזעזל לא מתעוררים ומעמידים אותם להדחה נופר כל היום אומרת למצלמות שהיא אמיתית אדם אמיתי לא אומר את זה כל הזמן מה שמראה שהיא לא ואתמול בכלל שפרידה צעקה על שירן בצעקות ואמרה לה שאם היא לא היתה מקבלת את התספורת שירן לא היתה חוגגת יום אחד בבית הזה מה זה הדיבור הזה

boohoo144

New member
אני כמעט בטוחה שזה שידור מאתמול

אתמול ראיתי והייתה להם משימה להרכיב מסלול מרוץ מכוניות כל הלינקים של האח הגדול ספרד לא עובדים:(

mey1235

New member
תגידו שאלה.....

1. קישור לאח הגדול ספרד כי יש כמה שכבר לא עובדים 2. פרידה התנצלה כבר בפני שירן שהייתה צריכה לצבוע את השיער שלה בכדי שהיא תעשה תספורת? ---> ועוד משהו, אם כל שבועיים וחצי בערך היא צריכה להסתפר, זה אומר שעוד שבועיים וחצי נצטרך לראות שוב את ההתפרצות הזו שלה על תספורת?

jaycom

New member
הם כל יום מתלבשים ככה ומשחקים במכוניות צעצוע

לא נראה לי אני אבין את הקטע הזה בחיים

אב.. מישהו כתב שיש להם משימה מתמשכת

להרכיב מסלול של רכבת צעצוע, אולי זה קשור. אבל למה לא מעירים את ג'קי? משעמם בלעדיו...

יש להם משימה להרכיב מסלול מרוצים של מכוניות

אתמול ג'קי גם עזר להם, אין לי מושג למה היום הוא ישן.

זהר77

New member
חיפוש../images/Emo24.gifזה חדר ההמתנה למשימות שלהם.

אני חושבת שלהבדיל מאצלנו שיושבים ללא מעש בהמתנה - להם נתנו את הרכבת להרכיב ולשחק בה. גם אתמול ושילשום הם שיחקו בה בהמתנה.

אהלן אהלן ליגאל,חח סוף סוף יש מולו בחורה עם..

שכל, אינטלקטואלית אמיתית שיגאל יכול לדבר אליה בגובה החז..,סליחה בגובה העיניים. אין ספק שלידיה היא תוספת רצינית לבית, יותר נכון לומר כמה תוספות לבית. יגאל כבר מדמיין את עצמו מכריז יאללה מיורקההההה

m a r k e t

New member
הפורום של ספרד לדוברי אנגלית וספרדית בלבד

מאוד מרתק לקרא מה הם חושבים עלינו

../images/Emo6.gif פורום האח ישראל שואל על קישור לספרד

מה זה אומר?
בקשר למשימה אני אומרת .. הם ממילא הולכים להפסיד כי הם הזויים אז למה לא להפוך את ההזויה ליתרון למשל.. מבצעי השיר אלעד ויגאל. מאחוריהם פרידה ויואב. לפחות שיהיה מצחיק ואז אוליי נקבל נקודות

למעלה