עדכונים מהבית- יום 26 ה2/1

גקי משתלב יפה באח הספרדי

הוא חביב על כולם ישנה בלונדה אחת שנדלקה עליו והם נמצאים כרגע יחד במיטה כולם נקרעים מצחוק בגללו לעומת זה אצל לידיה המצב הפוך היא אינה דוברת אנגלית כלל בלתי אפשרי לתקשר איתה בכלל לא מבין איך ההפקה של האח בספרד שלחה לכאן אחת שאינה יודעת מילה באנגלית אתמול שמתי לב שבא לה לברוח משם הרגישה לא נעים בכלל

רוננת 88

New member
נו באמת..אפשר לחשוב שג'קי שולט באנגלית..

לא היה מזיק לדיירי הבית שלנו להתאמץ קצת יותר בשביל האורחת כמו שהספרדים עושים למען ג'קי. פשוט אצלנו זאת חבורת פלצנים.

השליטה של גקי באנגלית מוכרת לכולם

לפי מבחן התוצאה בשטח גקי מצליח כל מי שצופה בערוץ הספרדי מבין במה מדובר אצל לידיה התוצאה הפוכה לדעתי רמת האנגלית שלה שואפת לאפס קשה לתקשר איתה להפך יש כאן מגיבים שטענו שהדיירים שלנו חופרים מידי ולא נותנים לה מנוחה אבל אני מסכים בהחלט למשפט האחרון שלך ללא ספק רוב הדיירים שלנו פלצני צמרת !!!!

אלונה56

New member
ההבדל בין ג'קי ללידיה

הוא שג'קי הוא בעל דמות כובשת. בגלל זה כל כך אוהבים אותו, בין אם בבית הישראלי ובין אם בספרדי. ללידיה, לעומתו זה חסר. היא גם עצורה יותר.

GI JOE

New member
ג'קי יודע לזרום כמעט עם כל סיטואציה ובגלל זה

הולך לו . הוא יודע טוב מאד מה הוא עושה, ושולט יפה במלאכתו . חחח יש בו "מז'יק" חברתי והוא בהחלט מודע לכך ומנצל זאת . הוא לא תמים . הרג אותי , איך הוא אמר ,שעשה חיקוי של דנה : "אני חייבת להיות אצילית" ועוד מחקה אותה בפוזה של הישיבה עם הראש...חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גדול !
...אם ישאר עד הגמר,אני חייבת שיספק לי עוד כמה חיקויים כאלה . שייחקה את כל הבית חחחח

GI JOE

New member
הוא לא מאורס לנופר...הוא יכול להסתכל

והוא גם מסתכל על אחרות . זכותו .

Nona331

New member
אתמול בלילה היא אף אמרה לו מפורשות

שהיא לייק הים אבל הוא ניסה לצאת מזה בבדיחות ואמר לה שחוטה דלוק עליה ולא נעים לו מחוטה והוא בכלל לאב לאב את קתיה (קטה) .... הצליח לצאת מזה איכשהו למרות שהיא ניסה להסביר לו שהיא וחוטה רק ידידים והוא אמר לה שהוא מרגיש שחוטה מאוהב בה וכולם צחקו ... היא ממש דלוקה לו על התחת !!!!

למעלה