עגלות זה כאן

ידית אחת או שתיים - זה משמעותי ../images/Emo35.gif|

אחרי סקר מקיף, מחקר מעמיק, התלבטויות, התיעצויות בכל מקום אפשרי (הרבה כמובן כאן בפורום...
) הגענו לשני דגמים של עגלות שאנחנו מתלבטים ביניהם - אינגליזינה חצי משולבת (זיפי בראבו) לבין פג ונציה. הענין שאני עדין לא סגורה עליו הוא נושא הידיות - בפג זו ידית אחת רחבה (שגם מתהפכת) כך שנח מאד לנווט את העגלה גם ביד אחת, למקרה שהיד השניה תפוסה... מצד שני, זה מסרבל את הקיפול שלה והיא תופסת יותר מקום בתא המטען. האינגליזינה, לעומת זאת, באה עם שתי ידיות, ומתקפלת בצורת מטריה (והיתרון ברור - משאיר מקום בתא המטען לשאר החבילות...), אבל אז זה דורש את שתי הידיים לאחיזה בה. האם זה משמעותי? מישהי יכולה להמליץ מה עדיף מנסיון אישי שלה??? ועוד שאלה קטנה, קראתי כאן שהסלקל של אינגליזינה לא מומלץ. האם כדאי בכל זאת לרכוש את העגלה ופשוט לרכוש סלקל בנפרד, שאמנם לא תואם לעגלה, אבל יותר נח? מה גם שהסלקל של אינגליזינה בא עם 3 נקודות קשירה וללא בסיס לאוטו. זה משמעותי 3 נקודות או 5 נקודות? ומה לגבי הבסיס? כל אחד אומר לנו משהו אחר ונראה לי שפשוט אי אפשר לסמוך על מוכרים בחנויות בקטע הזה, כי כל אחד ימליץ על מה שהוא מוכר, ואני מעדיפה לשמוע דעות לא משוחדות מנסיון אישי, אז.... תודה לכל המתייחסות

שאלה כללית../images/Emo73.gif

לא אכניס כאן את כל ההתלבטויות שאנחנו עוברים לגבי העגלות, אבל השאלה שלי היא איפה יש חנות במרכז חוץ משילב שאפשר להתרשם מדגמים רבים של עגלות??? היינו בשילב ושם יש רק את האינגליזינה והצ'קו,נסענו לטייל בצפון וראינו בירכא את החנות ובאמת שם היו הרבה דגמים וגם הרבה אנשים אז לא היה כ"כ מי שיסביר לנו. איפה יש באיזור ת"א או קרוב, חנות שאפשר להתרשם ממגון רב של עגלות? ומי יודעת גם איפה נמצאת החנות "ביבי שיק"?

אמא'לה ../images/Emo3.gif

מה שלומך? מהנושא של ההודעה כבר חשבתי שאת מדברת על משהו אחר
אמנם אנחנו לא בעלי נסיון אבל... בנושא עגלות, לנו היה חשוב מאוד הנושא של הקיפול הנוח וב"כ המתקפלות כמו מטריה גם יותר קלות. אנחנו הזמנו עגלה שנקראת פג פראמט, שהיא גרסה חדשה של פג פליקו. הפליקו מאוד דומה לאינגלזינה אבל שוקלת כקילו פחות ובעלת ידיות מתכוונות בגובה, בפראמט ניתן להסיע את התינוק בשני הכיוונים בלי ידית מתהפכת, העגלות האלה יחסית חדשות ופחות מוכרות. מנסיון של חברות, סלקל שמתלבש על העגלה הוא ממש לא הכרחי, אז אנחנו בחרנו בסלקל של אוונפלו עם הבסיס, שלא מתאים לעגלה. על מוכרים בחנויות בטח לא צריך לסמוך, יש משהו אחר בסדר עדיפויות שלהם לפני האינטרסים שלך...

בדיוק על בייבי שיק רציתי להמליץ

היא נמצא בגבעת שמואל, אבל תנסו לא להגיע ביום שישי, כי אז מאד עמוס שם ויהיה לכם קשה לקבל הסבר על העגלות.

לימור26

New member
ב"מוצצים"בראשון לציון יש מבחר טוב

במוצ"ש פתוח ביום שישי מאד עמוס ובמוצ"ש פחות.

האמת שגם אנחנו נתקלנו באותה בעיה

כשחיפשנו עגלה, ונאלצנו לכתת רגליים ממקום למקום. אף אחד לא מחזיק את כל העגלות, כל אחד ממליץ על עגלה אחרת, בקיצור, די באלגן. את יכולה באזור קניון איילון ללכת לשילב ולטויז אר אס (יש להם בקומה למעלה עגלות), יש בפ"ת את החנות הגדולה ששכחתי את שמה, יש ברעננה את טוב לי לתינוק וכאמור את בייבי שיק.

diklak

New member
בדרום ת"א בכפר גילעדי

יש חנות שנקראת קטנטנים ברחוב הקישון,אני לא זוכרת את המספר של הרחוב

noga30

New member
בבייבי-קלאב בחולון יש מבחר ענק

וגם מסבירים טוב על העגלות השונות. מקום נוסף בבנין פנורמה שנמצא בדרך בן- צבי ת"א. לבייבי-שיק יש מבחר יותר מצומצם ממה שיש בבייבי-קלאב, אבל יש שם בחור צעיר שמסביר מעולה, בשישי בבוקר לפעמים יש שם עומס. יכול להיות שהמגוון הגדול בביבי-קלאב יכול לבלבל, בתור התחלה.

חלילה וחס...

את הפג פליקו אנחנו מכירים מחברים, והדבר שהכי הפריע לי בה, זה שהיא נראית לי קצת צרה מידי ולא מספיק מרווחת לתינוק. ובהתחשב בזה שנכון ללפני שבוע, האפרוחית שלנו כבר נושקת לשלוש וחצי קילו, ויש לה עוד שבוע לסחוב בפנים, נראה לי שהיא תצטרך קצת יותר מקום בעגלה
מבחינת המשקל, האינגליזינה ממש היתה בסדר מבחינתי (יחסית לעגלות אחרות שניסיתי) וגם הקיפול שלה נוח. נראה לי שנלך עליה בשליוב עם סלקל של אוונפלו. את הסלקל קניתם גם בחסדי שמואל? איזה דגם? וכמה עלה?
דרך אגב, ידוע לך כבר אם מישהי מהקורס שלנו כבר ילדה?! תמהני...

...

קנינו את הדיסקברי עם ה-5 נקודות קשירה, הוא עלה משהו כמו 400 ש"ח אבל אני לא בטוחה כי תוך כדי הזמנה חשבתי שתוקפים אותי צירים
אז לא סיימנו את העניינים שם. את כל הדברים קנינו בחסדי שמואל, ויש להם גם אינגלזינה והם טוענים שהמחירים יותר טובים משילב. אין לי מושג לגבי הבנות בקורס

אתי@

New member
חתולה... איפה קנית את העגלה?

גפ אנחנו התלהבנו מהפג פליקו P3 אבל אני מאוד חוששת מכך שהגלגלים שלה קטנים ולכן ירדנו ממנה. מצד שני, אותה עגלה, אבל שיש בה אופציה של הסעה לשני כיוונים, זה כבר מפתה מאוד
אשמח לשמוע עוד קצת פרטים על העגלה
תודה!

בי-ם

היא עולה בערך 1900 ש"ח לגרסה הדו-כיוונית (פראמט). יש לנו חברים שעשו לנו היכרות עם העגלה הזאת שאחרי סקר שוק במרכז מתכוונים גם לקנות בי-ם. אגב, הגלגלים שלה כמעט זהים לאלה של האינגלזינה, אולי טיפונת יותר קטנים.

ידיות

בעיני - ידית אחת, ללא צל של ספק. זו היתה גם הסיבה שלא קניתי בעצמי את האינגלזינה. אנחנו קנינו סלקל של אוונפלו, יש בבייבי שיק ב-390 ש"ח, ועל אף שאינו מתאים לעגלת פג אטלנטיקו שקנינו, הוא יושב עליה לא רע ואנחנו משתמשים בו איתה. בנוגע לבסיס - מאד נח סלקל עם בסיס כי אז לא צריך בכל פעם לקשור אותו עם חגורת בטיחות ולפרק כשרוצים להוציא, אלא פשוט מלבישים על הבסיס ב"קליק" וככה גם מוציאים. זה גם יותר בטוח. בנוגע ל-3 או 5 נקודות - עניין של בטיחות, ובכלל, אומרים שהסלקל של אוונפלו הוא בין הטובים שיש מבחינה בטיחותית. אולי תבדקי גם את העגלה של אוונפלו? הבנתי שגם היא טובה, וככה תוכל להיות לך עגלה מתאימה לסלקל. ואגב, לדעתי יש פה עשרות שירשורים על עגלות, תנסי לעשות חיפוש ולראות דעות נוספות.

סלקל דיסקברי

עוד מעט כבר עומדים לצאת ממנו, בגלל משקל עודף, אבל בעקרון שימש אותנו היטב.

למעלה