סרט לישנן בנות -
או
?

FireInsaid

New member
../images/Emo41.gifסרט לישנן בנות - ../images/Emo45.gif או ../images/Emo31.gif?

אז כמו שכבר בטח שמעתם, יש דיבורים רציניים על סרט לסדרה.. מה דעתכם? זה רעיון חכם\טוב לעשות סרט? תלכו לראות אותו אם הוא יצא? (
לעונה 6)הייתם רוצים לגלות מי הרג את ג'ני דרך הסרט? מה הייתם רוצים שיקרה בסרט, באילו דמויות הוא צריך להתרכז? יאללה, בואו נשמע את דעתכם

FFTL

New member
../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif!@$!#%@$&!@

כביכול המשך או פשוט סרט על הסדרה? אני לא חושבת שהם יכולים להכניס את כל ה6 עונות בשעה וחצי של סרט. גם אם זה מה שיגלה לי מה קרה לג'ני...

FireInsaid

New member
לפי מה שהבנתי,

כמו סוג של המשך, לראות לאן כל דמות המשיכה, מה קורה בחיים שלהן, דברים כאלה

britmel

New member
../images/Emo45.gif

אני חושבת שזה יכול להיות סרט טוב שימשיכו אותו מהעונה ה6 .. שיעברו אחרי המוות של ג'ני.. שיראו מה קורה עם כל הדמויות עם בט וטינה בניו יורק ועם האם הפונקדאית. מה קורה עם הלנה ודילן עם שיין עם אליס קיצור אם יצא הסרט אני בטוח הולכת לראות ...

Shiri from the block

Active member
../images/Emo45.gifבין אם זה יהיה סרט המשך או סתם סרט אני אלך לראות בכל מקרה../images/Emo13.gif

the l word 10

New member
סרט זה יהיה מצויין

רעיון חכם אני ילך ליראות אם הוא יצא הייתי רוצה לדעת באמת מה קרה לג'ני הסרט צריך להתמקד בדמויות של טינה ובט שיין וכרמן

smo111

New member
בעדד!

זה יהיה מצויין ואני אפילו אלך לראות אותו חח אבל איילין אמרה שאם יהיה סרט היא לא תרצה להתמקד במי רצח את ג'ני... ויש בעיה כי אם מיה קירשנר לא תיהיה אז הסרט פשוט לא יהיה שווה.. חח סתםם.. אבל בלי מיה זה יהיה חסר!!

limors2

Active member
ממש בעד!

יותר גרוע מסוף הסדרה זה לא יכול להיות, ואם הם רוצים לנסות לשנות את הטעם הרע שהסוף שלה השאיר אצלי אני לא אתנגד. לגלות מי הרג את ג'ני יהיה נחמד, אבל אני מוכנה להסתפק בזה שהם לא יגלו לנו וסתם יסגרו דברים בצורה יותר ברורה ואופטימית.

למעלה