סקר על הבוקר..

../images/Emo41.gif סקר על הבוקר.. ../images/Emo41.gif

קצת ארוך, אבל יש גם שאלות חדשות לשם שינוי , לא כמו כל הסקרים שכבר חרשנו אלף פעמיים (גנוב מפורום "לא זוכרת") יאללה לענות...... שם: פירסינג: קעקועים: גובה: מידת נעליים: צבע שיער: שיער ארוך/קצר: אחים/אחיות: בן כמה אומרים לך שאתה נראה: משקפיים? גשר? עבר פלילי? שפות? שפות שהיית רוצה ללמוד? הדברים האחרונים שעשית? סרט מושכר שראית: סרט בקולנוע: שיר ששמעת: הדיסק שקנית: הדיסק ששמעת: האיש שהתקשרת אליו: האיש שהתקשר אליך: תוכנית טלוויזיה שראית: איש שחשבת עליו: איש שאתה לא רוצה לחשוב עליו לעולם: האם... את/ה דלוקה על מישהו: נמצא בקשר עם מישהו: את/ה רוצה לגור במקום אחר: את/ה מאמינה באהבה ווירטואלית: את/ה רוצה עוד פירסינג: את/ה אוהבת רכבות הרים: בעד\נגד... מערכת יחסים ממרחקים: הוצאה להורג: סירוס אנסים : עישון אצל בני עשרה: נסיעה במכונית אחר שתייה: מערכת יחסים של הומואים\לסביות\ביסקסואלים: מערכת יחסים בין בחור צעיר לאישה מבוגרת: מערכת יחסים בין בחורה צעירה לגבר מבוגר: שקרים לבנים : האם את\ה... (הסבר/נמק) אי פעם בכית על בת: אי פעם בכית על בן: אי פעם שיקרת: אי פעם נעצרת: אי פעם התעלפת: אי פעם הקאת בפומבי: אי פעם השתכרת עד אובדן חושים: אי פעם שכבת עם מישהו ולא ידעת את שמו: אי פעם עשית משהו שאתה מתבייש בו: כמה פעמים... היית מאוהבת: נשבר לך הלב: שברת לבבות: השם שלך הופיע בעיתון: התחרטת על דברים שעשית: אמרת מחר דיאטה: הבטחת לעצמך להקפיד לנקות יותר את החדר/בית שלך: אמרת לעצמך שאתה צריך להתחיל להעריך יותר את החיים שלך: דברים מועדפים... מילה בת 4 אותיות: ממתק: סרט מצויר: קורנפלקס: מסטיק: צבע: יום בשבוע: היום הכי לא מועדף: ג'לי: תכשיט: חורף\קיץ: בחדר: האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך: חיבק אותך : נישק אותך נשיקה על הלחי : נישק אותך נשיקה צרפתית : ראה אותך בוכה: הלכת איתו לסרט: צעק עליך: שלח לך אימייל: ניסה להתחיל איתך : הציק לך : הצחיק אותך : האם אי פעם... אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? הופעת בציבור בפיג'מה? בכית בסרט? היית על במה? חשבת שאת\ה הולך למות? נכשלת במקצוע? הורידו אותך כיתה? הקפיצו אותך כיתה? רצית להיות המין השני? רצית מעגל חברים גדול יותר ממה שיש לך? דברים אהובים: שיר אהוב: אוכל אהוב: תוכנית אהובה: ספורט אהוב: תחביב: זמר/זמרת/להקה אהובים: עיתון אהוב: וסתם: מה השעה עכשיו? תפוח או בננה? כחול או אדום? סתיו או אביב? מסנג'ר או אייסיקיו? מה אתה הולך לעשות אחרי שאת\ה תסיים\י את זה? איזה ארוחה אחרונה אכלת? מכללה או אוניברסיטה? אתה משועמם/ת? רעש אחרון ששמעת? ריח האחרון שהרחת? מה הצילצול שלך בפלאפון?

ס22ית

New member
יאללה..למה לא? מפרגנת...

שם: ס22ית! פירסינג: אין קעקועים: אין גובה: 1.70 מידת נעליים: 38 צבע שיער: חום עם גוונים בהירים שיער ארוך/קצר: ארוך אחים/אחיות: אח ואחות גדולים בן כמה אומרים לך שאתה נראה: בגילי משקפיים? אין גשר? אין עבר פלילי? אמממ...אמממ... אין שפות? עברית, אנגלית... שפות שהיית רוצה ללמוד? ספרדית יפה בעיניי (אזני) הדברים האחרונים שעשית? סרט מושכר שראית: יש הרבה-אכזריות בלתי נסבלת סרט בקולנוע: חלון סודי שיר ששמעת: גלגל"צ פתוח לידי. הדיסק שקנית: האחרון? של רפי גינת..זה שנכנס לתרומה הדיסק ששמעת: אתמול באוטו הופעה של רמי וריטה האיש שהתקשרת אליו: אחותי האיש שהתקשר אליך: חברה תוכנית טלוויזיה שראית: אקדמיה לצחוק-אתמול בלילה איש שחשבת עליו: חחח..סדאם חוסיין (יש לי להכין עליו עבודה) איש שאתה לא רוצה לחשוב עליו לעולם: כל מי שפגע בי-שרוף! האם... את/ה דלוקה על מישהו: לא יודעת.. נמצא בקשר עם מישהו: לא את/ה רוצה לגור במקום אחר: כן את/ה מאמינה באהבה ווירטואלית: לא חשבתי על זה, אני מניחה שזה אפשרי את/ה רוצה עוד פירסינג: אין לי..אבל אולי באף את/ה אוהבת רכבות הרים: לא בעד\נגד... מערכת יחסים ממרחקים: בעד הוצאה להורג: בעד סירוס אנסים : בעד!!! עישון אצל בני עשרה: נגד נסיעה במכונית אחר שתייה: נגד מערכת יחסים של הומואים\לסביות\ביסקסואלים: לא הטעם שלי, אבל כל אחד ומה שטוב לו מערכת יחסים בין בחור צעיר לאישה מבוגרת: נגד מערכת יחסים בין בחורה צעירה לגבר מבוגר: נגד שקרים לבנים : תלוי באיזה מקרים. האם את\ה... (הסבר/נמק) אי פעם בכית על בת: כן- אני מקווה שהבנתי נכון את השאלה, אני בוכה כשמעצבנים אותי ופוגעים בי ולא משנה אם זה בן או בת. אי פעם בכית על בן: כן אי פעם שיקרת: כן, כשצריך (אבל מעדיפה שלא) אי פעם נעצרת: לא אי פעם התעלפת: לא אי פעם הקאת בפומבי: לא אי פעם השתכרת עד אובדן חושים: לא אי פעם שכבת עם מישהו ולא ידעת את שמו: לא אי פעם עשית משהו שאתה מתבייש בו: לא זכור לי כרגע כמה פעמים... היית מאוהבת: הרבה..היה לי גיל שהייתי מתאהבת בכל אחד (לא רציני, אבל התאהבות קצרה) נשבר לך הלב: פעם 1 וגם זה יותר מידי שברת לבבות: פעם 1 נראה לי, וגם זה יותר מידי השם שלך הופיע בעיתון: בעיתון בי"ס התחרטת על דברים שעשית: הרבה-קורה מידי פעם אמרת מחר דיאטה: כמה פעמים הבטחת לעצמך להקפיד לנקות יותר את החדר/בית שלך: חחח..כמה פעמים אמרת לעצמך שאתה צריך להתחיל להעריך יותר את החיים שלך: גם מספר פעמים דברים מועדפים... מילה בת 4 אותיות: צחוק (4)/ אהבה(4) ושניהם ביחד זה בכלל פצצה(4) ממתק: סוכריה על מקל סרט מצויר: אלאדין/עידן הקרח קורנפלקס: כריות /קינמונים מסטיק: MUST/בנג בנג/בזוקה צבע: כחול יום בשבוע: שלישי היום הכי לא מועדף: שני ג'לי: !?!? תכשיט: שרשרת וטבעת חורף\קיץ: קיץ (החורף הארון הקפיא אותי) בחדר: תמונה שהכנתי מפאזל
האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך: אחיין שלי אתמול
חיבק אותך : אחיינים שלי
נישק אותך נשיקה על הלחי : אחיין שלי
נישק אותך נשיקה צרפתית : מישהו דפקט שיצאתי איתו ראה אותך בוכה: אבא שלי הלכת איתו לסרט: מישהו שיצאתי איתו צעק עליך: לא צועקים עליי, אני ילדה טובה שלח לך אימייל: מישהו שאני לא מכירה ניסה להתחיל איתך: מישהו שאני לא מכירה מהלימודים הציק לך: מישהו שלא רציתי והוא רוצה הצחיק אותך: בדיחות, מיילים האם אי פעם... אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? כן הופעת בציבור בפיג'מה?לא בכית בסרט? כן היית על במה? כן, בתנועת נוער חשבת שאת\ה הולך למות?כן נכשלת במקצוע?כן בתנ"ך הורידו אותך כיתה?לא הקפיצו אותך כיתה?לא רצית להיות המין השני? כן כשהייתי קטנה מאוד רצית מעגל חברים גדול יותר ממה שיש לך? לא יודעת..מעדיפה מצומצם וטוב דברים אהובים: שיר אהוב: משתנה כל הזמן אוכל אהוב: יש כל מיני תוכנית אהובה: חברים ספורט אהוב: לצפות כדורגל/כדורסל תחביב: סרטים והרבה זמר/זמרת/להקה אהובים:ריטה עיתון אהוב:מנטה/לאישה/מעריב וסתם: מה השעה עכשיו? 10.20 תפוח או בננה? בננה כחול או אדום?כחול סתיו או אביב?אביב מסנג'ר או אייסיקיו?מסנג'ר מה אתה הולך לעשות אחרי שאת\ה תסיים\י את זה? לא יודעת עוד כמה יש לי עד הסוף איזה ארוחה אחרונה אכלת? שתיתי קפה על הבוקר מכללה או אוניברסיטה? אוני' אתה משועמם/ת? לא ממש רעש אחרון ששמעת? בבוקר, פתחתי את המער' ואחיין שלי שיחק עם זה אתמול והגביר עד הסוף ולא הייתי מוכנה לזה. ריח האחרון שהרחת? קרם ידיים מה הצילצול שלך בפלאפון? מקיץ אל חלום

ס22ית

New member
אני??? אנוכי??? עצמי???

מה העתקתי? מתי??? רק לא ועדת משמעת!!!!

champ

New member
../images/Emo24.gif

אהבתי את התשובות.. ועכשיו חייב לזוז לעשות קניות... BYE

ס22ית

New member
טוב...אל תשכח

2 חלב (ששרוני תוכל להכין קפה כל בוקר) וחסה- שיהיה מספיק לאכול סלט!!!

ס22ית

New member
עזבי שרוני...רוטב זה משמין...תשימי

מים בפנים (זה 0 קלוריות)

ס22ית

New member
אז ככה..

שרוני תיקח את החלב אתה תיקח את החסה וג'ורג' ותחגגו ביחד ואני אשאר עם השוקולד (מוכה לוותר על הבוטנים)

champ

New member
../images/Emo3.gif אבל כתבת בעצמך שאת..

מוכה לוותר על הבוטנים

ס22ית

New member
../images/Emo9.gif..התכוונתי שאני מוכנה ל-

אותך!!!! או שאני אשאיר את זה לג'ורג'- שמעתי שיש לו דרכים משלו

champ

New member
אז בכל זאת את מודה

שאת מכירה אותו!!