סקר אינטרנטי

משיייי

New member
../images/Emo41.gifסקר אינטרנטי

הגיע מפורום גנוב שגנב את הסקר מפורום אחר(שלא יאשימו אותי בגניבה
) 1- יש לך אינטרנט בבית? (דההה) 2- אינטרנט מהיר? 3- של איזה חברה? 4- חברה טובה? 5- לאיזה אתר אתה נכנס הכי הרבה? 6- איזה אתר אתה הכי שונא? 7- איזה אתר הגעיל אותך? 8- איזה אתר עניין אותך במיוחד? 9- אתה הכנת פעם אתר? 10- אם כן- ספר עליו קצת 11- אם לא- למה? 12- יש לך בלוג? 13- אתה מנהל פורום? 14- אם כן- לבד או עם עוד מישהו? 15- אם לא- אתה רוצה לנהל פורום? 16- אתה נכנס לקומונות? 17- אתה מנהל קומונה? 18- יש לך מצלמת אינטרנט בבית? 19- יש לך מיקרופון בבית?

סוודרית

New member
../images/Emo41.gif

1- יש לך אינטרנט בבית? כן גם בעבודה ... 2- אינטרנט מהיר? כן 3- של איזה חברה? HOT 4- חברה טובה? לא 5- לאיזה אתר אתה נכנס הכי הרבה? תפוז וגוגל 6- איזה אתר אתה הכי שונא? של דן 7- איזה אתר הגעיל אותך? הרבה 8- איזה אתר עניין אותך במיוחד? הרבה 9- אתה הכנת פעם אתר? לא 10- אם כן- ... 11- אם לא- למה? ככה ! 12- יש לך בלוג? לא 13- אתה מנהל פורום? לא 14- אם כן- לבד או עם עוד מישהו? ... 15- אם לא- אתה רוצה לנהל פורום? לא 16- אתה נכנס לקומונות? כן אחת 17- אתה מנהל קומונה? לא 18- יש לך מצלמת אינטרנט בבית? כן 19- יש לך מיקרופון בבית? כן 20- משעמם לך עכשיו? מאוד

siv honey

New member
../images/Emo41.gif

1- יש לך אינטרנט בבית? (דההה) 2- אינטרנט מהיר? דההה 3- של איזה חברה? בזק בינלאומי 4- חברה טובה? כן 5- לאיזה אתר אתה נכנס הכי הרבה? תפוז חחח 6- איזה אתר אתה הכי שונא? נענע 7- איזה אתר הגעיל אותך? אהממ אנערף 8- איזה אתר עניין אותך במיוחד? ערוץ 8 9- אתה הכנת פעם אתר? לא אני מרוקאית. 10- אם כן- ספר עליו קצת 11- אם לא- למה?אני מרוקאית 12- יש לך בלוג?כן 13- אתה מנהל פורום? כן, באתר אחר. 14- אם כן- לבד או עם עוד מישהו? עוד מישהו 15- אם לא- אתה רוצה לנהל פורום? 16- אתה נכנס לקומונות? כן 17- אתה מנהל קומונה? לא 18- יש לך מצלמת אינטרנט בבית? כן 19- יש לך מיקרופון בבית? כן!

duduamar

New member
סקרים סקרים...../images/Emo3.gif

1- יש לך אינטרנט בבית? (דההה) - באמת דההה... 2- אינטרנט מהיר? - שוב דהההה 3- של איזה חברה? ברק 013 4- חברה טובה? אין תלונות... 5- לאיזה אתר אתה נכנס הכי הרבה? תפוז וYNET 6- איזה אתר אתה הכי שונא? המממ אין משהו... 7- איזה אתר הגעיל אותך? OGRISH... מקלל עד היום את החבר שנתן לי ת'לינק 8- איזה אתר עניין אותך במיוחד? האתר של הבנק... 9- אתה הכנת פעם אתר? NOPE 10- אם כן- ספר עליו קצת - לא רוצה 11- אם לא- למה? - מה לי ולבניית אתרים?? 12- יש לך בלוג? שונא בלוגים אנוכי 13- אתה מנהל פורום? דהההה 14- אם כן- לבד או עם עוד מישהו? בשותף 15- אם לא- אתה רוצה לנהל פורום? מסתפק במה שיש... 16- אתה נכנס לקומונות? לעתים נדירות מאוד מאוד מאוד מאוד 17- אתה מנהל קומונה? NOPE 18- יש לך מצלמת אינטרנט בבית? אם אפשר לקרוא לה מצלמה, אז כן... 19- יש לך מיקרופון בבית? בטח... חולה על סקייפ :)

lollapalooza

New member
../images/Emo26.gif

1- יש לך אינטרנט בבית
(דההה) כן 2- אינטרנט מהיר
בערך. בבית כן, בדירה אני יושבת פה על איזה רשת אלחוטית לא ברורה, וכשמתחשק לה לקרוס, זה נורא איטי.
3- של איזה חברה
בבית ברק והוט. פה מה אני יודעת. 4- חברה טובה
הממ, ככה. 5- לאיזה אתר אתה נכנס הכי הרבה
6- איזה אתר אתה הכי שונא
אתרי פורנו שמשתלטים על דף הבית. (אחשלי, לא אני
) 7- איזה אתר הגעיל אותך
כנ"ל 8- איזה אתר עניין אותך במיוחד
המממ... 9- אתה הכנת פעם אתר
למה ה"אתה" הזה בתחילת המשפט
זו לא עברית
ולא.
10- אם כן- ספר עליו קצת 11- אם לא- למה
כי אין לי למה ואני גם לא יודעת. אבל פתחתי פורום, זה נחשב
12- יש לך בלוג
כן 13- אתה מנהל פורום
כן 14- אם כן- לבד או עם עוד מישהו
לבד. 15- אם לא- אתה רוצה לנהל פורום
הכי כיף לנהל
16- אתה נכנס לקומונות
מעטות 17- אתה מנהל קומונה
כן, סגורה. 18- יש לך מצלמת אינטרנט בבית
כן 19- יש לך מיקרופון בבית
לא

EdisonGirl

New member
ממ.. מכירה ת'שאלון הזה..

1- יש לך אינטרנט בבית? (דההה) כן 2- אינטרנט מהיר? כן 3- של איזה חברה?
4- חברה טובה? בינתיים לא היו לי איתה בעיות..
5- לאיזה אתר אתה נכנס הכי הרבה? תפוז 6- איזה אתר אתה הכי שונא? אממ.. אני נכנסת רק לאתרים שאני אוהבת, כך שזו שאלה מיותרת.. 7- איזה אתר הגעיל אותך? לא היה כזה.. 8- איזה אתר עניין אותך במיוחד? הרבה.. האתר הראשון שעניין אותי היה זה.. 9- אתה הכנת פעם אתר? רציתי, אבל אין לי עדיין רעיון.. 10- אם כן- ספר עליו קצת 11- אם לא- למה? כתבתי.. 12- יש לך בלוג? לא יעניין אתכם.. 13- אתה מנהל פורום? לא 14- אם כן- לבד או עם עוד מישהו? 15- אם לא- אתה רוצה לנהל פורום? תלוי בכמות הזמן שאני צריכה להשקיע, ובנושא הפורום כמובן.. 16- אתה נכנס לקומונות? הרבה 17- אתה מנהל קומונה? הקומונה שלי נפתחה לשם בדיקה ולא כתבתי בה כלום.. 18- יש לך מצלמת אינטרנט בבית? כן, אבל לא משתמשת בה 19- יש לך מיקרופון בבית? כן, אבל לא משתמשת בו כמעט..

סקר משעמם...../images/Emo4.gif

1- יש לך אינטרנט בבית? (דההה) 2- אינטרנט מהיר?כן. 3- של איזה חברה? YES. 4- חברה טובה? מעולה. 5- לאיזה אתר אתה נכנס הכי הרבה? תפוז, לילה.. 6- איזה אתר אתה הכי שונא? חבר'ה. 7- איזה אתר הגעיל אותך? המממ..לא זכור לי. 8- איזה אתר עניין אותך במיוחד? כנ"ל. 9- אתה הכנת פעם אתר? בגיל 17. 10- אם כן- ספר עליו קצת..מממ..לא זוכרת, אבל הוא היה ממש משעמם. 11- אם לא- למה? פפפפ.. 12- יש לך בלוג? כן. 13- אתה מנהל פורום? לא. 14- אם כן- לבד או עם עוד מישהו? 15- אם לא- אתה רוצה לנהל פורום? לא..אין לי סבלנות. 16- אתה נכנס לקומונות? לא. 17- אתה מנהל קומונה?לא. 18- יש לך מצלמת אינטרנט בבית? כן. 19- יש לך מיקרופון בבית? לא. תודה.

duduamar

New member
ואז מה יקרה?

קחי סטרואידים, יעשה את אותה הפעולה בפחות עצבים

רעיון טוב..../images/Emo45.gif

שמע, אמרו לי מקודם שאסור לי להתעצבן..[כוחות הרשע]...פפפפ אז אל תקשה עלי...(
)

duduamar

New member
חדלתי!

נכון אני היחיד שרואה את הטקס של המכביה? סתם בא לי לא לפספס הפעם נפילה של איזה גשר, כמו בפעם שעברה...

השיר שלנו.....אז ככה-

האקסית של יריב...גילתה לו שהיא חולת איידס חדשה. ז"א, גם הוא, גם רועי..וגם דנה...חולים יחדיו..פפפ..

למעלה