סקרקרון

4hilla4

New member
../images/Emo41.gif סקרקרון ../images/Emo41.gif

איזה סוג של פרקים אתם מעדיפים- פרקים שמתרחשים בעולמות אחרים או פרקים שמתרחשים בתוך הsgc או בכדו"א בכללי (כמובן שרוב הפרקים הם שילוב של השניים, אבל בכל זאת יש פרקים משני הסוגים) בהצלחה

4hilla4

New member
פרקים בעולמות אחרים../images/Emo47.gif

הפרקים אני יותר אוהבת מתרחשים בעולמות אחרים, בעיקר מהסיבה כי הצוות נמצא מחוץ לcomfort zone שלהם, מחוץ למגרש הביתי שלהם.. וזה כיף לראות אותם מנסים להתמודד עם תרבויות שונות (1X04) ומנהגים שונים... זה תמיד יותר מרגש שהם לא בכדור הארץ

בודאי שבעולמות אחרים

בלי עולמות אחרים - זה לא סטארגייט. זה רק גייט... הרבה יותר מגניב, במיוחד אם הם פוגשים תרבות חדשה או משהו כזה.

18zoot

New member
ברור שבעולמות אחרים

רוב הפרקים שמתרחשים בכדה"א נוטים להיות חלשים ומשעממים.

לי תמיד היה רושם

שיש להם תקציב מוגבל, והפרקים שבכדור הארץ פשוט עולים פחות, אז מדי פעם יש להם פרק low cost. כאילו המפיקים באו לכותבים ואמרו להם - נגמר התקציב לפעלולים ואפקטים ותפאורות מיוחדות בחודש הזה. תכתבו לנו משהו שאפשר לצלם את כולו ב SGC או מקסימום בדשא של האולפנים בחוץ. אז לא אגיד שלא היו כמה פרקים מעולים כאלה, אבל בכללי - הם פחות מרשימים ופחות כיפים.

18zoot

New member
אולי בעונות הראשונות

אבל אני חושב שבעונות היותר מאוחרות כבר היה להם תקציב נכבד (בכל זאת, סדרה שנשכה עשר עונות) והם עדיין בחרו בפרקים שנערכים בכדה"א, מה שיותר גרוע שזה בד"כ היה כל מיני פרקים "בלשיים" של תיאוריות קונספירציה. הפרקים היחידים מהסוג הזה שהאהבתי הם Deus Ex Machina (בעיקר בגלל בעל, הרעיון שהוא מתחבא בכדה"א כאיש עסקים היה פשוט מבריק), Entity שלדעתי זה אחד הפרקים העומדים בפני עצמם המעולים ביותר בסדרה והפרק הזה שהם מגיעים לעיירה שנשלטת ע"י הגואולד (למרות שגם לפרק הזה היו נקודות חלשות).

4hilla4

New member
מה עם 4X05?

ו 1X02? מה עם הפרק שלדניאל היו כמה אישיות? מה עם הפרק שהיה את המפגש של קינסי עם האנשים והם דיברו על הצוות? מה עם הפרקים שהאמונד וכל שאר ראשי המדינות בסוגיות הביטחון מדברים? אני דווקא חושבת שרוב הפרקים שנמצאים בכדור הארץ הם ממש טובים, להוציא את הפרק של טיאלק במגרש משחקים עם הילדה.... :S

adili6

New member
חחחח

אהבתי... הסיבה היחידה שאת אוהבת את הפרק הזה היא כדלקמן: i didn't leave because i'd rather die myself than lose carter why? beacause i care about her alot mote than i'm supposed to ו-ז-ה-ו!!!

Gilliana

New member
אין לי העדפה מיוחדת

היו פרקים מעולים כאלו שהתרחשו בעולמות אחרים וגם כאלו שהתרחשו ב-SGC ו/או בכדור הארץ. מה שמשנה הוא עלילת ותוכן הפרק, לא מקום התרחשותו.

Ofer1114

New member
...

כל עוד העלילה טובה, לא אכפת לי איפה עושים את הפרק(אבל כמובן אם יעשו יותר מדי פרקים בכדור הארץ זה לא ממש יהיה STARGATE).

למעלה