|סמוי|
סיכום מפגש!
|מזוודה|

Rioter

New member
../images/Emo41.gif|סמוי|../images/Emo196.gif סיכום מפגש! ../images/Emo41.gif|מזוודה|../images/Emo100.gif

היה כיףףףףף. ואתם אנשים מקסימים אחד-אחד, ממש נהניתי לראות את כולם.
אני אפרט מאוחר יותר או מחר איך היה, אבל מה שכן - רב תודות לברנשים! לשקד, האישה והמזוודה, שהגיעה איתי באיחור אופנתי ואין כמוהה.
לאלה, המדריכה הצבעונית שנכנסנו לה לפריים.... לדנה, הברנשית והנמשים, |סמוי| שנטפלים אליה.... לעומריקי המקסים, שסוף סוף פגשתי! |עומדת על קצות האצבעות| לרעות עם המח הקרימינלי לגבי הפלישה, גם מקסימה אמיתית לרוית, מתוקה שחבל על הזמן! ממש נהניתי להכיר אותך. אשת שיחה.
ולגיורא - כן, אני שיר......
ולאלי, שהבריז. היה כיף להיות עם חבר'ה איכותיים כמוכם, אז תודה. ^^

Drenthe

New member
../images/Emo6.gif

התעוררתי ב10:30 כדי לבוא (שמתי את השעון מעורר על 10:00 ודחיתי את זה ) אבל אז נזכרתי שישנתי ב8:00 וחזרתי למיטה. האמת שהתירוץ הזה מה זה עלוב, אבל מה אני אעשה. מבטיח להבא לבוא.

LOLI152

New member
אגב,

אני באמת מצטערת. חשבתי שאמרנו שאת התמונה המשותפת זה יהיה בסדר..:) טוב. טעות. עבר .

לא ממש הבנתי את המשפט הראשון../images/Emo12.gif

"אבל אז נזכרתי שישנתי ב8:00 וחזרתי למיטה"?
ותתבייש לך

../images/Emo20.gif היה כיף! אני סמויה! ../images/Emo20.gif

טוב, תוסיפו אותי למסנג'ר, כולכם, דנה, עומרי, רעות וגיורא - [email protected] ולפייסבוק,זה כמו המסנ. היה ממש כיף!!! אתם מקסימים <:

LOLI152

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif .. מה יש להוסיף? ../images/Emo6.gif

אתם אנשים מקסימים ממש! באמת! :) והיה ממש משעשע וכיף :) והתמונות בפייסבוק.. (מסכימים להעלות את התמונה המשותפת?
) אה כן! וכולם: תשאירו בבקשה מסן ופייסבוק! :) בהחלט נכנסתם לי לפריים

למעלה