סיקור אלבומי ערן 4

שלמונזה

New member
../images/Emo41.gif סיקור אלבומי ערן 4 ../images/Emo41.gif ../images/Emo168.gif

והפעם הגענו לאלבום "תכלית בתחתית"
האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק (רשימת השירים בדיסק כאן):
האם יש לך את הדיסק בבית:
אם לא, למה לא?
השיר האהוב עלייך בדיסק:
שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק:
למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה:
האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים:
למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב?
בכלליות: ציון לדיסק
הערות לסיום

1Reebok

New member
התשובות שלי

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק כן. האם יש לך את הדיסק בבית: כן. השיר האהוב עלייך בדיסק: לילות של ירח מלא. שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: בלוז לצפון.. אולי השיר היחידי של ערן שאני לא ממש אוהב. למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה: בלוז לצפון, די כבר. האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: פחות מהאחרים, אבל ללא ספק כן. בכלליות: ציון לדיסק: 6.5 מתוך 10.

שלמונזה

New member
עכשיו אני [כי ההוא הלך] ../images/Emo168.gif

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק (רשימת השירים בדיסק כאן): כן, בערך האם יש לך את הדיסק בבית: כמובן
השיר האהוב עלייך בדיסק: לילות של ירח מלא שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: בלוז לצפון למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה: תכלס את רוב השירים האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: מאוד בכלליות: ציון לדיסק: 7 הערות לסיום: לדעתי אחד האלבומים הראשונים שקניתי של ערן, בזכות האלבום הזה התחלתי להכיר יותר [לפני זה ידעתי רק לדקלם כרמלה גרוס ואגנר...]

אוקיי

אני לא מכיר את כל השירים בדיסק כי אין לי אותו בבית, גם קצת קשה לי לתת עליו ציון, אבל בכל זאת אני אנסה. השיר האהוב עלי בדיסק: לילות של ירח מלא, למרות ששמעתי גירסא יותר יפה שלו ב"קול הרוק" בניצנים שנה שעברה, גירסא מצוינת, השיר שפתח (טוב היה שני, אבל הוא היה השיר הראשון עם אורח) את ההופעה. אני גם מאוד אוהב את הגרסא שם לתמונה אימפרסיוניסטית שיר שאני פחות אוהב. שוב לא שמעתי את כולם, אבל בלוז לצפון לא התחבב עלי במיוחד... חוץ מזה? דיסק עם איכויות, אני דווקא זוכר כשהוא יצא, למרות שהייתי אז די ילד קטן

Crazy Diamond85

New member
אני מכיר בערך חצי אלבום סה"כ

ואין לי אותו בבי, כי... ככה סתם... בכל מקרה שאלה לכולם... האם אתם מוצאים דמיון בין השיר Glory Box של Portishead לבין תכלית בתחתית?

1Reebok

New member
אני לא מכיר את השיר הזה

אבל תכלית בתחתית גם מאוד, מאוד מאוד דומה ל-House of the Rising Sun.

Crazy Diamond85

New member
ממש לא קרוב...

תשמע את השיר הזה שרשמתי ותבין עד כמה דמיון יש בזה...

1Reebok

New member
יש פול דמיון..

חבר שלי ניגן לי את תכלית בתחתית, ואז את House of the Rising Sun יותר לאט, וזה נשמע דומה בצורה לא נורמאלית.

ben4ever

New member
../images/Emo13.gif

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק :כן האם יש לך את הדיסק בבית:כן השיר האהוב עלייך בדיסק:"בלילות של ירח מלא" שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק:"מים גנובים" השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה:"די כבר" האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: נראה לי שכן ציון לדיסק:7 הערות לסיום:דיסק מאכזב יחסית אחרי "עיוור בלב ים" המופתי,אבל עדיין דיסק טוב

אני פה גם....

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: כן האם יש לך את הדיסק בבית: כן אם לא, למה לא? יש לי השיר האהוב עלייך בדיסק: לילות של ירח מחא שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: בלוז לצפון למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה: הוא והיא האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: לא יש לו דיסקים יותר טובים לטעמי בכלליות: ציון לדיסק 6 הערות לסיום אין

psychocandy

New member
תכלית בתחתית

מכירה את כל השירים בדיסק, ויש לי אותו בבית
(ביקשתי וקיבלתי ליומולדת השנה) השיר האהוב עליי הוא כנראה שיר הנושא, לפעמים אני מאוד מזדהה איתו. אני פחות אוהבת את השיר "די כבר", אבל זה משתנה מפעם לפעם. חוץ מזה אני אוהבת את כל השיירם באלבום. אם לא היה לי את האלבום לא הייתי מכירה את "בלוז לצפון", וחבל - כי זה אחלה שיר! הייתי מאוד ממליצה, דיסק מעולה.

למעלה