סיכום שבוע!!!!!!!!

new born1

New member
../images/Emo41.gif סיכום שבוע!!!!!!!! ../images/Emo41.gif

שם: גיל: אזור: איך עבר השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: שיר השבוע: אומן או להקת השבוע: אלבום השבוע: איש השבוע: ספר השבוע: סדרת השבוע או סרט השבוע: תכנונים לשבוע הבא: חגגתם את סיום 2008 ותחילת 2009? אם כן איך היה?: אם לא, למה?XD: שיהיה לכולנו שבוע מיוזרי במיוחד D:

CitizenErased

New member
בלע

שם: לירון גיל: עדיין 22 אזור: לונדון
איך עבר השבוע: רגוע, כיף, שאפתני דבר טוב שקרה השבוע: כתבתי דבר רע שקרה השבוע: היה לי מחסום כתיבה
שיר השבוע: Bob Dylan - Make You Feel My Love אומן או להקת השבוע: בוב דילן ובון איבר אלבום השבוע: Bon Iver - For Emma, Forever Ago איש השבוע: פחחחח אממ.. דניאל דיי לואיס. חלמתי עליו לפני כמה ימים והגעתי למסקנה שהוא אחד השחקנים האהובים עלי.. טוב שנזכרתי. והתחלתי להזכר בסצינות בודדות והזויות מתוך "זה יגמר בדם".. סרט גאוני.. "I drink your milkshake!!!!"
ספר השבוע: מגזין הקולנוע EMPIRE נחשב? סדרת השבוע או סרט השבוע: חח הסדרות היחידות שאני רואה כשאני כאן הן אופרת הסבון הבריטית איסטאנדרס (מכורה *לא* גאה כבר בערך 8 שנים), סימפסונס ואמריקן דד... סרט.. אממ... Pineapple Express! מצחיק! תכנונים לשבוע הבא: WOW הרבה! יש איזה 100 בכורות של סרטים שבוע הבא חח טוב נו, יום שני אני אמורה לראות את השחקנים מיקי רורק ודניאל קרייג.. בהמשך השבוע יש בכורות של הסרט החדש של דניאל קרייג והסרט החדש של אן האת'ווי וקייט הדסון.. אז אני בטח יילך
חגגתם את סיום 2008 ותחילת 2009? רק את סיום 2008.. אין לי כח לתחילת 2009. אם כן איך היה? ישבתי בחדר וראיתי זיקוקים מהחלון, למי יש כח לצאת בקור הזה?! אם לא, למה?XD: חח קר.. אבל האמת שפשוט חברים שלי היו עם המשפחות שלהם ולא רציתי לצאת לבד.. אז כבר העדפתי להשאר ולכתוב. ורואים את הזיקוקים מצויין מפה!

Sweet berries

New member
שוב חח.

שם: בר גיל: 14 אזור: השרון איך עבר השבוע: כמה רגעים מאד לא נחמדים וכמה רגעים מאד נחמדים. דבר טוב שקרה השבוע: אדלג על השאלות ברשותכם. דבר רע שקרה השבוע: שיר השבוע: Nightwish - Sleeping Sun. דווקא לא כזה בקטע של נייטוויש, אבל השיר הזה בהחלט הנעים את זמני. אומן או להקת השבוע: לסט אף אם אומר שיוני בלוך. לי אישית קשה להחליט. אלבום השבוע: אם יוני בלוך, אז זה בטח סביב אלבומו החדש, "על מי אני עובד". איש השבוע: חייבים להודות לגרגורי על שיעור צ'לו שהוא יזם בלי לדרוש כסף. ספר השבוע: לאחרונה אני לא מספיקה לקרוא. נראה מה יהיה שבוע הבא. סדרת השבוע או סרט השבוע: גם טלויזיה לא ממש הספקתי לראות, אבל ראיתי כמה דקות מ"המופע של טרומן", אז שיהיה תכנונים לשבוע הבא: בעיקר לימודים והרצליה. חגגתם את סיום 2008 ותחילת 2009? לא אם כן איך היה?: אם לא, למה?XD: אני לא ממש נוטה ללכת למסיבות ודברים דומים, מלבד לעובדה שאני לא ממש בקטע של סילבסטרים, זה לא אומר לי הרבה. גם היה יום עמוס. שיהיה לכולנו שבוע מיוזרי במיוחד D: כן, תודה, גם לך.

i'll be yours and you'll be

שם: מייט
אזור: דרום
איך עבר השבוע: בפחד ובציפייה גדולה.
דבר טוב שקרה השבוע: הטיול עם החיילים שלי לת"א.
דבר רע שקרה השבוע: קסאמים, גראדים וחבריהם
שיר השבוע: לאדעת, נראהלי space oddity של דיוויד בואי, ו-toothpaste kisses של המכביז.
אומן או להקת השבוע: רדיוהד
אלבום השבוע: אין כזה
איש השבוע: אמא יקרה לי
ספר השבוע: צלה של הרוח/ קרלוס רואיס סאפון
סדרת השבוע או סרט השבוע: אממ, לא עולה לי כרגע..
תכנונים לשבוע הבא: אין ממש לאן לצאת לאחרונה, בגלל המצב הבטחוני.. אז התכנון היחידי בינתיים הוא צבא
חגגתם את סיום 2008 ותחילת 2009? לא
אם כן איך היה?: -
אם לא, למה?XD: בגלל המלחמה. שיהיה לכולנו שבוע מיוזרי במיוחד D:

ramoni

New member
מילואים../images/Emo195.gif

שם:רם גיל:22.5. אזור:העמק איך עבר השבוע:מילואים בדרום, די קשה להסביר עם כל הסובב, אבל זה מצב שלא היית מבקש בפעם אחרת דבר טוב שקרה השבוע:שוב פעם, מילואים בעזה, או יותר נכון בתוחם עזה. המצב הבייתי שזה קראו לגדוד שלנו לאימון בדיוק בזמן שנופלת המלחמה, יצא לי אישית להקפיץ המון חיילים בטרמפים, ובכלל חייל או אזרח, הנמצא בשטח פתוח כאשר אין מקום מפלט ממוגן ירי באיזור, דורש בלי היסוס שיקחו אותו. דבר רע שקרה השבוע:מרוב שהייתי עצוק בדברים מסביב שכחתי פות או יותר מזה בעיות אישיות, אז מצב האזרחים בדרום די מנוכר לי באופן כללי. מזל שיש את לירון כדי להשכיח זאת מאתנו. שיר השבוע:גאיה- "כמה היא יפה", רק בשביל המצב רוח אומן או להקת השבוע:גאיה אלבום השבוע: איש השבוע:האמת שאולמרט,המלחמה בנתיים מוצדקת, רק שלא תהיה חדירת חייל רגליים.. ספר השבוע:אמממ אני קרא קורה בספר "עזרה ראשונה להצלת חיים" ספר לימוד של מד"א, זה נחשב? סדרת השבוע או סרט השבוע:בזמן האחרון יוצא לי לראות דרך האייפוד(רק שלא יאבד לי )סרטים מדובבים של דיסני בתרגום אנגלי, מומלץ לכל מי שמנסה לדעת אנגלית טוב יותר. תכנונים לשבוע הבא:לנסות להביא משפחה מהדרום, מזל שאפשר רק לדבר באנטרנט הא? נראה עד כמה זה יהיה בר ביצוע,. חגגתם את סיום 2008 ותחילת 2009?לא ממש, אי אפשר להביא אלכוהול לבסיס אם כן איך היה?: אם לא, למה?XD:נראה לי שגם למיוז את פנאי כרגע לחגוג

inbal145

New member
יש לי דקה לשם שינוי

שם: ענבל גיל: בקרוב 19 (איכ) אזור: זכרון איך עבר השבוע: לא משהו דבר טוב שקרה השבוע: כנס מאבחנים + סופ"ש מעולה סוף סוף דבר רע שקרה השבוע: לא מעט, אבל הכל עבר! שיר השבוע: Nobody Home של פינק פלויד אמן או להקת השבוע: האלילים ^ אלבום השבוע: דה וול איש השבוע: חבר טוב שלי ספר השבוע: סדרת השבוע או סרט השבוע: הדגש|תכנונים לשבוע הבא: להיות מוסמכת ולהנות חגגתם את סיום 2008 ותחילת 2009? כן, בשמירה... אם כן איך היה? הזוי. הייתי חולה. :( אם לא, למה? שיהיה לכולנו שבוע מיוזרי במיוחד D:

מחר צבא =\

שם: נלי גיל: 18.5 אזור: מרכז איך עבר השבוע: די סבבה דבר טוב שקרה השבוע: סיימתי את הספר twilight על אף הקורס המייגע! [ראו הוזהרתם- יהיו הרבה אזכורים לספר, לסרט ולדמויות בתגובה הבאה] דבר רע שקרה השבוע: מבחן באלקטרוניקה תקבילית =\ שיר השבוע: כשאת איתי (אני רוצה למות) אמן או להקת השבוע: כנראה שיוני בלוך אלבום השבוע: יוני בלוך- על מי אני עובד איש השבוע: רוברט פטינסון שיחיה...יפה עד כאב. ספר השבוע: twilight... סדרת השבוע או סרט השבוע: מעניין מה אני עומדת לכתוב.. תכנונים לשבוע הבא: אממ..צבא. חגגתם את סיום 2008 ותחילת 2009? חגגתי, כן. כל הבנות בחדר נרדמו בתשע וחצי. ווהו! אם כן איך היה?: נפלא. אם לא, למה?XD: זאת אחלה חגיגה בשביל אנשים שישנים 6 שעות בלילה. שיהיה לכולנו שבוע מיוזרי במיוחד D: גם לך =]

שלום:)

שם: יעל גיל: 17 אזור: כפ"ס איך עבר השבוע: אחלה דבר טוב שקרה השבוע: התחלתי ללמוד נהיגההה:) דבר רע שקרה השבוע: שיר השבוע: cillian murphy - so new אומן או להקת השבוע: קינגס אוף לאון אלבום השבוע: hole - live through this, kings of leon - only by the night איש השבוע: אמממ אני? לא יודעת ספר השבוע: יומנה של יוסטינה \ גוסטה דוידזון סדרת השבוע או סרט השבוע: The Edge Of Love תכנונים לשבוע הבא: זימון לחר"פ, הצגה עם בצפר, שיעורי נהיגה. חגגתם את סיום 2008 ותחילת 2009? בקטנה אם כן איך היה?: כיף אם לא, למה?XD:

Astro Sock

New member
../images/Emo78.gif

שם: גלית גיל: 15 אזור: מרכז איך עבר השבוע: טוב בגלל שאני קצת מאחרת אני אדבר כבר על השבוע הזה. אחד השבועות הכי נחמדים שהיו לי אי פעם דבר טוב שקרה השבוע: הרבהרבה דבר רע שקרה השבוע: עשיתי קצת חרא לחברה שיר השבוע: Another Way To Die - Jack White feat. Alicia Keys הפך להיות שיר מאוד עוצמתי בשבילי Favorite Son - Green Day אוי הנוסטלגיההה אומן או להקת השבוע: אין משהו ספציפי אלבום השבוע: גם איש השבוע: דוב גריזלי ספר השבוע: חח סדרת השבוע או סרט השבוע: דם אמיתי. גרר תכנונים לשבוע הבא: אין, בעיקר בגלל שכל מה שקורה לי הוא די ספונטני חח חגגתם את סיום 2008 ותחילת 2009? יאפ אם כן איך היה?: כיף מאוד אם לא, למה?XD: גם מדאיג מאוד

למעלה