סיכום שבועי ..

../images/Emo41.gif סיכום שבועי ..

אממ ראיתי שאף אחד לא עשה אז עשיתי :] מקווה שזה בסדר ><
איך עבר השבוע?
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
דבר מוזר שקרה השבוע:
השבוע מ-1 עד 10:
יום השבוע:
סלבס השבוע:
שיר השבוע:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
סדרת/ תוכנית השבוע:
מבחני השבוע:
בילוי השבוע:
תוכניות לשבוע הבא:
מסר לאומה:
תמונת השבוע:

../images/Emo41.gif עונה P:

איך עבר השבוע? ממ בסדר :) משהו טוב שקרה השבוע: ח-ז-ר-ו-ת :) משהו רע שקרה השבוע: יש לי ממוצע 92 , ותעודת הצטייינות זה רק למי שיש ממוצע 93 ומעלה
דבר מוזר שקרה השבוע: ממ סתם כל מיני תפניות מטורפוות P: [יווובל ]
השבוע מ-1 עד 10: 7
יום השבוע: רביעי ? סלבס השבוע: שיר השבוע: honey honey
סרט השבוע: סיפור סינדרלה - אף פעם לא נמאס =)
ספר השבוע: סדרת/ תוכנית השבוע: קאסי , חצויה , ד"ר הו
מבחני השבוע: ממ אין יותר
בילוי השבוע: מחר יומולדת לחברה
תוכניות לשבוע הבא: מסיבת סיום , טיול שנתייייייייי
מסר לאומה: עדיף לנסות ולהצטער, מאשר להצטער שלא ניסית. תמונת השבוע:

hilary4ever

New member
עונה..D:

איך עבר השבוע? כיפי..>< משהו טוב שקרה השבוע: טיול שנתי..P: קיבלתי שני דיסקים של הילארי דאף..33> קנו לי פלא חדש..:) של סוני אריקסון הדגם : T700 משהו רע שקרה השבוע: עשיתי בדיקת ראיה ויש לי למרחוק 0.5 בימין ו0.75 בשמאל..:S דבר מוזר שקרה השבוע: כשהייתי בטיול..{למצדה..} אז המדריך אמר ככה: "הורדוס בנה כאן , על הר המצדה את ארמונו המפואר.. חוצמכך שזה הר וזה בא"י יש לו עוד יתרון להר.. {אפחד לא ידע..} אז הוא נתן לנו רמז.. מימיני תהום משמאלי תהום ומכל צדדי בקיצור תהום , איזה מקום זה? אז מה עניתי?! מקום טוב להתאבדות? חח..XD והוא אומר טוב.. נעשה כאילו לא שמעתי.. ואז הוא אמר שזה מקום טוב למלחמות , כאילו לתצפית וזה..D: השבוע מ-1 עד 10: 100000 יום השבוע: חמישי + שישי.. סלבס השבוע:היל , אאוחה , פיט , ליידי גאגא..3> שיר השבוע: beautiful dirty rich - lady gaga סרט השבוע:
ספר השבוע:
סדרת/ תוכנית השבוע: קאסי , חצויה , המירוץ..P= מבחני השבוע:לשון.. בילוי השבוע: טיול שנתי..D: תוכניות לשבוע הבא: בצפר חראגיל..:S מסר לאומה: החזיון אור קולי במצדה.! הם רוצים להרוג אתכם! תפקחו עיניים! XDD תמונת השבוע: ...P= הדיסקים שהביאו לי..P=

Aliska7

New member
די להתלהב מהדיסקים -_-

זה שלך יש ולאחרים אין לא אומר שאת צריכה להשוויץ >< סתםסתם 3> אבל אני גם רוצה :(((

Aliska7

New member
עונההההה P:

איך עבר השבוע? נאממ...סביר שכזה משהו טוב שקרה השבוע: השלמתי עם חברתי האהובה 3> משהו רע שקרה השבוע: ראיתי את הקליפ של "פפראצי" של ליידי גאגא OO" קיבלתי טראומה מזה. דבר מוזר שקרה השבוע: נאממ...המורה למתמטיקה נתנה לי 60 בתעודה XD חשבתי יהיה פחות P: השבוע מ-1 עד 10: 8 יום השבוע: נאממ...לאדעת P: סלבס השבוע: היללללללל (:) וקייטי פרי D: שיר השבוע: Katy Perry - Waking up in vegas סרט השבוע: הגבר המושלם ספר השבוע: לא שקראתי ^^" סדרת/ תוכנית השבוע: כמעט מלאכים והלוחשת לרוחות 3> מבחני השבוע: מיצ"ב במדעים XD בילוי השבוע: נאממ...לא זוכרת תוכניות לשבוע הבא: שבוע אחרון ותעודות :S מסר לאומה: באלי קיווי. תמונת השבוע: אינלי כוח ><

נוייההה

New member
עונהה ;) וברור שזה בסדר שפתחת [=

איך עבר השבוע?אאממ ... שבועע מוזרר כרגיל.. משהו טוב שקרה השבוע: הוא נגמר .. משהו רע שקרה השבוע:קיבלתי חרא מגן בהיסטוריהה ! דבר מוזר שקרה השבוע:שהוא נגמר כ"כ מהרר השבוע מ-1 עד 10: 8 יום השבוע: חמישי סלבס השבוע: הילארי,ג'סי מקרטני, וליידי גאגא !!! שיר השבוע:lovegame-lady gaga סרט השבוע:חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני לא אחשוף ת'סרט שראיתי אבל זה היה סרט עם החתיך שלי אז זה מפצה XD ספר השבוע:ספר היסטוריה XD סדרת/ תוכנית השבוע:חברייםם , ארתורר ! מבחני השבוע:בגרות בהיסטורייהה .. וויש מי לאק אי נייד איט בילוי השבוע:לראות סרט עם חברות תוכניות לשבוע הבא:בגרות בהיסטוריההה מסר לאומה:שבע"ה התאריך ה-20/6/2011 יגיעע כבררררר כמהה שיותרר מהררררר תמונת השבוע: --->

למעלה