מ כ ב י ה

../images/Emo41.gif המכביה - גלריה ענקית מהג'ודו

נוסף הערב גלרייה חדשה בפורום מתחרויות הג'ודו במכבייה , הגלריה מחולקת ל-2 , שהם שתי ימי התחריות כולל היום השני מהתחרות הקבוצתית , אתם מוזמנים להיכנס ולהגיב לתמונות לגלריה - http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/galleries.asp?id=1039&galleryId=13220 לפורום האולימפי - http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=1039
 

Pyongwon

New member
טאקוונדו - מחר - מכביה - מלחה

משעה 11:00 - כולם מוזמנים!
 

אוקמי

New member
זהב בקרטה

כפיר דור חגורה שחורה דאן 4 , ממועדונו של משה בוחניק מתנ"ס ה' זכה במדלית זהב בקרבות עד 75 ק"ג. כל הכבוד לבחור וכל הכבוד לסנסאי שלו.
 
קראטה מכביה

כפיר דור הוא בכלל חניך של שרעבי אומנויות לחימה שעשו הסבה לטאקוונדו הוא בכלל לא מאשדוד הוא מנס ציונה,הקראטה הוא לא ספורט אולימפי ום החליטו שהם עוברים לטאקוונדו וגם שם הם עושים חייל
 

ganbarimasu

New member
כמו כן

קבוצת הקאטה נשים של שוטוקאן נהריה זכתה במקום ראשון, ולוריס עפארה משוטוקאן נהריה זכתה בזהב כמעט בכל התחרויות לנשים. RESPECT!!! וטרוניה אחת - זה ממש ממש אבל ממש לא פייר שלא משדרים ולו חלק מתחרויות הקראטה או הטאייקוואנדו בטלוויזיה. הם לא נחותים מסוגי ספורט אחרים!
 

Pyongwon

New member
יורי, טלמון, ועוד יממבה שאיני זוכרת

גנשרוק לא. הכניסו אנשים לא רק מדרג א' כדי שיהיה לאחרים מה לקחת הביתה... זה לא יהיה טוב אם ישראל תקח את כל הקרבות! :) אתה בא? ג'ס.
 

lironmarko

New member
לעעע רחוק לי תצלמי ושלחי תמונות פה

יהיה נחמד לראות קצת ...
 
יש תוצאות של הסיבוב הראשון?

לצערי, לא יכולתי להגיע. יש תוצאות של הסיבוב הראשון? מישהוא יכול לדווח?
 
כצפוי: דליה אביבי- מדלית זהב במכביה

דליה אביבי שמצאה את עצמה מתחרה תחת דגל ארה"ב במקום תחת דגל ישראל לקחה זהב היום במלחה. מענין מה יהיה לאיגוד הרלוונטי להגיד על זה.
 

Pyongwon

New member
תמונות מהמכביה

http://www.one.co.il/shataps/macabbia/displaypictures.asp?catid=23
 

ש מים

New member
כל הכבוד, יש כמה תמונות ענקיות!!

כמו זו וזו, אבל חבל שאין יותר הסברים על כל תמונה (למשל: מי האנשים, איזה תרגיל וכו'). אגב, יש המון תמונות ואני מחפש אחת ספציפית (ליאור וילדיקן מישראל, שזכתה בזהב בקדטיות), האם היא נמצאת? ואם כן - איך אפשר למצוא אותה??
וישר כח!
 

ש מים

New member
מה קורה????

javascript:eek:penImage('http://ForumsGallery.tapuz.co.il/ForumsGallery/galleryimages/1039_17072005665.jpg','500','500','0','317799') javascript:eek:penImage('http://ForumsGallery.tapuz.co.il/ForumsGallery/galleryimages/1039_1607200583946.jpg','500','500','0','317673')
 

ש מים

New member
שאלה טכנית: הדפסה

למה בהדפסה יוצא לי רק חלק מן התמונה (חלק גולש החוצה, מחוץ לגבולות הדף)? תודה!
 
למעלה