משחק סופשבוע

YuvalSP

New member
משחק../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo163.gif - זיהוי פרקים ../images/Emo44.gif

אני העלתי תמונה מפרק מסוים, המטרה שלכם לזהות מאיזה פרק ולעלות תמונה חדשה מפרק אחר
העלתי תמונה מפרק בעונה השישית, אבל אפשר להעלות תמונות גם משאר העונות! *תשדלו לא לשים תמונות שיספיילרו לצופי ישראל* נ.ב. תודה לפורום עקרות בית נואשות על הרעיון

מזהה!!!

קודם כל אחלה משחק,אני לגמרי בעד!!! זה הפרק עם הקרציה של אלכס למי שמתעקש זה פרק מס' 4 בעונה השישית

Alm0st Happy

New member
אין לי מושג..

זה יכול להיות כל כך הרבה פרקים. אני לא חושבת שזה מהעונות הראשונות כי לאלכס יש חלוק לבן של רזידנטס.. זה נראה לי כמו מפרק שעוד לא שודר בארץ, יש מצב? (או שאולי הוא כן שודר? היה שם חולה גדול מהחיים..
) קיצר אני ממש מבקשת, בשביל לא לתקוע את המשחק- לשים תמונות שיתנו לנו אינדיקציה לפרק. ביילי עומדת ורודה במתמחים? יש איזה 100 פרקים שאפשר לשייך את זה לשם..

איך לא זיהיתם?

זה התמונה מהפרק של הניתוח הראשון של איזי ושכל המתמחים מתחמקים ממנה וביילי אומרת להם שהם לא היו חברים שלה היום ושיש לה מספיק רופאים ושישתדלו יותר מחר, מה קרה אי אפשר לאתגר קצת את הפורום?!אני ראיתי את התמונה ונזכרתי לאיזה פרק זה היה שייך בלי שהיה כתוב...

Alm0st Happy

New member
וואלה לא זיהיתי..

ביילי עומדת מול המתמחים שלה, זה המצב הכי שכיח בעולם.. זה כמו שתשימי תמונה של כריסטינה בניתוח לב ותשאלי מאיזה פרק זה. אני אישית עדיין לא פיתחתי את המומחיות לזהות כאלה תמונות. אפשר גם אפשר לאתגר את הפורום, ואפילו מומלץ, אבל כנראה שאין פה אף אחד שמסוגל לזהות תמונות ברמה כזאת.

Alm0st Happy

New member
../images/Emo41.gif משחק סופשבוע ../images/Emo26.gif

תודה יובלי על הרעיון המקסים
בבקשה תסמנו ספויילרים כמו שצריך ותתנו תמונות עם סממנים ברורים, ולא סתם את מר/כריסטינה בסקראבס או משהו..

ellendili

New member
הפרק של השריפה עם העריכה המגניבה

של נקודות מבט שונות על אותו אירוע. נראה לי זה פרק 8...

Alm0st Happy

New member
כשאוון עשה להם את הפעילות עם החזירים??

לפי השיער של איזי זה מתאים. עונה חמישית מתישהו, תסלחו לי על חוסר הדיוק.

ellendili

New member
זה קל!

כשלקסי תופסת את מר-דר עושים את זה על השיש במטבח
הטרפיית אבל של מרדית'...

yaelip22

New member
נראה לי

שזה בפרק עם אדיסון בעונה השניה שהיא חזרה לא?

דקלה34

New member
לא נראה לי

ראיתי את הפרק הזה אתמול והתמונה הזאת בכלל לא זכורה לי

GiTaNiTa

New member
../images/Emo45.gif

זה כמובן כשאדיסון מביאה לדרק קפה למעבורת ומנסה לקבוע איתו סקס-דייט
ואם באדיסון עסקינן אז...
סצינה מקסימה ששכחתי מקיומה!

ellendili

New member
הכתוביות קצת הסגירו...

זה כשדרק חוזר לאדיסון ומנסה להיות רק חבר של מר' (כן כן, שמענו עליך...) הסצנה הזו מתרחשת בפאב כשמר' מנסה להיגמל מגברים ע"י סריגה וזה לא ממש הולך... טוב הנה משהו קל ואני משאירה הזדמנויות גם לאחרים להשתתף במשחק

yaelip22

New member
אהההם

נראה לי הפרק של תחילת העונה ה6 שכריסטינה ואלכס מודיעים לאיזי שג'ורג' מת

ellendili

New member
וואי מגניב!

נראה לי שאני יודעת אבל לא נעים לי להשתלט על המשחק אז אם אף אחד לא יגלה אני אנסה.

למעלה