משחק השירים

kobbar

New member
../images/Emo41.gif משחק השירים ../images/Emo6.gif

למי שלא מכיר: שימו את הפלייליסט שלכם על shuffle, וכל שאלה תעבירו שיר ותרשמו את שם השיר והמבצע. השיר הראשון-תשובה לשאלה הראשונה,השני-לשאלה השנייה וכן הלאה. זה אמור לצאת ממש מצחיק! אבל לא לזייף! השאלות: איך העולם רואה אותי? האם יהיו לי חיים מאושרים? מה אנשים באמת חושבים עליי? האם אנשים חושקים בי בסתר? איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? מה אני צריך לעשות עם חיי? עצה טובה בשבילי: מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? ובהלוויה שלי? איזה סוג גברים/נשים אני אוהב/ת? איך יהיה לי מחר? למה אני כאן? בתור מה אנשים יזכרו אותי? איזה שיר יתקע לי בראש מחר? האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? איך תהיה השנה הזו? תיהנו! (לקחתי מפורום גלגל"צ שלקחו מפורום באסטד וסאן אוף דורק שלקחו מפורום מפורום סינרגיה...) בעע

kobbar

New member
התשובות שלי

איך העולם רואה אותי? Yes (של אמבר) האם יהיו לי חיים מאושרים? Time To Say Goodbye (השקט שנשאר באנגלית) מה אנשים באמת חושבים עליי? "מול הים" (חוה אלברשטיין) האם אנשים חושקים בי בסתר? Gimme (דן מפורו) קפריסין 2002 או משהו באזור, באירוויזיון איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? Please, Please, Please, Let Me Get What I Want של הסמיתס..
מה אני צריך לעשות עם חיי? "אחכה לך" של דפנה דקל עצה טובה בשבילי: Smile של לילי אלן (סוף סוף משהו שמתאים) מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? You've Got A Way - שנאייה טווין מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? Gimme, Gimme, Gimme של אבבא (חחח מתאים בקשר לאדום) איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? "דיאטה" של אפרת גוש....
ובהלוויה שלי? "מדברים בשקט" של הפרויקט של עידן רייכל איזה סוג גברים/נשים אני אוהב/ת? "אהבה קטנה" של שירי מימון איך יהיה לי מחר? "ים השיבולים" של הגבעטרון למה אני כאן? My Favorite Game של הקרדיגנס.. דווקא מתאים, הפורום זה תחביב ענק בתור מה אנשים יזכרו אותי? "בתלם אוהבים" של רגב הוד.. חחח חבל שלא בא "כפתור אדום" של טיפקס איזה שיר יתקע לי בראש מחר? Breathe של פיית' היל האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? Si Loin De Vous של נאדיה
איך תהיה השנה הזו? "בוא איתי אל הגליל" של פיקוד הצפון (נראה לי זה רמז למלחמה עם סוריה..)

שלי../images/Emo2.gif

איך העולם רואה אותי? Legends Of The Dark Black האם יהיו לי חיים מאושרים? The Key The Secret מה אנשים באמת חושבים עליי? shine on האם אנשים חושקים בי בסתר? Let This Feeling איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? -Happy People מה אני צריך לעשות עם חיי? Can you forgive her עצה טובה בשבילי: Harmony מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? It's Raining Men מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? legendary children איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? Prayer Seven ובהלוויה שלי? Where Is My Man איזה סוג גברים/נשים אני אוהב/ת? All That She Wants איך יהיה לי מחר? il songo למה אני כאן? בתור מה אנשים יזכרו אותי? איזה שיר יתקע לי בראש מחר? האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? איך תהיה השנה הזו?

אופס המשך:

למה אני כאן? NUFF VIBES בתור מה אנשים יזכרו אותי? The Power Age איזה שיר יתקע לי בראש מחר? never alone האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? Friends איך תהיה השנה הזו? The power zone

נראה לי

New member
ננסה ../images/Emo13.gif

איך העולם רואה אותי? Only Happy When It Rains האם יהיו לי חיים מאושרים? בתי קפה-עברי מה אנשים באמת חושבים עליי? להתראות נעורים שלום אהבה-משינה האם אנשים חושקים בי בסתר? Perfect סימפאל פלאן.. איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? Me Against the Music מדונה ובריטני. מה אני צריך לעשות עם חיי? Take it אבריל. [הו! חכם!
] עצה טובה בשבילי: האם להיות בך מאוהב-אביב גפן. מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? I always get what I want-אבריל [חחח..אדיר
] מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? עד סוף הקיץ (שתי דפיקות לב) [גאד, זה אומר שאני הולכת למות בסוף הקיץ?
] איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? פמלה-בועז שרעבי. [היה מגניב אם היה יוצא על "בואי ניפרד"..חח
] ובהלוויה שלי?Mmmbop-Hanson [חחח..ממש יצהלו מזה שמתתי
] איזה סוג גברים/נשים אני אוהב/ת?עוד ועוד-אביב גפן איך יהיה לי מחר? All Star למה אני כאן? Temple of Love-אבריל בתור מה אנשים יזכרו אותי? Born to make you happy
איזה שיר יתקע לי בראש מחר?come as you are האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? Parachute- שון לנון איך תהיה השנה הזו? Wake Me Up When September Ends...חחחחח
היה ממש כיף!

nerod 72

New member
תשובות..רעיון נחמד..חחח

איך העולם רואה אותי? SCHILLER&HEPNER - I FEEL YOU
האם יהיו לי חיים מאושרים? CHER- LOVE ONE ANOTHER
מה אנשים באמת חושבים עליי? DANA INTERNATIONAL- CINQUEMILLA 1999 REMIX
האם אנשים חושקים בי בסתר? אלון זאן- אין לי מילים איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? DANA INTERNATIONAL- IM GONNA LET
מה אני צריך לעשות עם חיי? ROBBIE WILLIAMS- ANGELS
עצה טובה בשבילי:ROBBIE WILLIAMS- TRIPPIN
מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? CHER- HEART OF STONE
אוי נכון!!!!!!!!!! מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? MADONNA- STAY
איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? YOAV ARNON FEAT BULLENT- WHERE IS MY MAN
חחחחחחחחחחחחח ובהלוויה שלי? KOSHEEN- GUILTY
איזה סוג גברים/נשים אני אוהב/ת? MADONNA- FROZEN - MELTDOWN MIX
איך יהיה לי מחר? ENIGMA- WHY
למה אני כאן? MADONNA-IMAGINE
וואו... בתור מה אנשים יזכרו אותי? ENIGMA-PUSH THE LIMITS-ATB MIX
עוד וואו... איזה שיר יתקע לי בראש מחר? GUY FLETCHER- A HAPPY ENDING
אבל סבבה נשמע מסר טוב האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? STARTING ROCK- DONT GO
חחח איך תהיה השנה הזו?OFFER NISSIM FEAT. MAYA- PERFECT LOVE
יש! כל ה
בשביל הלא קשורים....

Rincewind

New member
אניייייייי!!!!!!!!! ../images/Emo9.gif

איך העולם רואה אותי? Joanna Zimmer - I believe לא חושב.. אני לא כזה אדם מאמין לאחרונה
האם יהיו לי חיים מאושרים? מיכל אמדורסקי - המכונית שלי, והמכונית שלי במצב מעולה, תודה
מה אנשים באמת חושבים עליי? Emma Bunton - What took you so long אוי
אני באמת נוטה לאחר
האם אנשים חושקים בי בסתר? BeWitched - Cest la vie מה זה אמור להגיד לי?
איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? ריטה - עד שתעזוב... אוי ואבוי
מה אני צריך לעשות עם חיי? Groove Coverage - 21st century girl ידעתי שבסוף אני אצטרך לגמור עם אישה!! עצה טובה בשבילי: Robbie & Nicole - Something stupid כבר עשיתי אחד כזה בסופ"ש, ויצאתי באמת עם רווח לא קטן
מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? Emma Bunton - Crickets sing for Anamria חח לא ממש
אבל זה כבר שיר שני של אמה
מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? Britney Spears - Baby one more time חח אין ספק שלא מעט אנשים חושבים שזה שיר הנושא שלי
איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? Texas - In our lifetime דווקא די סמלי! ובהלוויה שלי? ג'ולייטה - אורות אדומים
איזה סוג גברים/נשים אני אוהב/ת? The Game - How we do אוקיי...
איך יהיה לי מחר? נורית גלרון - אתה הולך לישון מוקדם
למה אני כאן? 50 Cent - Outta Control חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כנראה שזה נכון, אם היתה לי קצת שליטה עצמית כבר הייתי במיטה עכשיו
בתור מה אנשים יזכרו אותי? Madonna - Beautiful Stranger המממם.. אני מכיר כמה אנשים שפגשתי באקראי במסיבות שיזכרו אותי ככה
איזה שיר יתקע לי בראש מחר? Eurythmics - I saved the world today וואלה... האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? Scooter - Faster Harder Scooter נשמע לא רע דווקא
איך תהיה השנה הזו? Liberty X - A night to remember למה לא אני אומר
כיף!!

milkshakit

New member
וואי, כמה פעמים עשיתי את זה כבר../images/Emo3.gif

איך העולם רואה אותי? Kim Wilde - Perfect Girl כן בטח
האם יהיו לי חיים מאושרים? The Strokes - You Only Live Once מה אנשים באמת חושבים עליי? The Closer I Get To You - Beyonce Feat. Luther Vandross האם אנשים חושקים בי בסתר? Roxy Music - Jealous Guy איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? Van Halen - Little Dreamer מה אני צריך לעשות עם חיי? Robbie Williams - Never Touch The Switch חחח אוקיי אני בחיים לא אלחץ על מתגים
עצה טובה בשבילי: יפתי - הלילה יעבור
מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? Roxette - Dressed For Success מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? HIM - Wicked Game מה
איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? Kiss - Reason To Live וואלה תכלס.. יש סיבה לחיות :$ ובהלוויה שלי? Norah Jones - Thinking About You תכלס שיר לוויות
משעמם עד מוות
איזה סוג גברים/נשים אני אוהב/ת? Overdream - The Vampire חח :$ איך יהיה לי מחר? Don't Forget About Us - Mariah Carey למה אני כאן? Nelly Furtado - In God's Hands בתור מה אנשים יזכרו אותי? The Troggs - Wild Thing
איזה שיר יתקע לי בראש מחר? Maxi Priest - Close To You
האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? תיסלם - לראות אותה היום. חחחח הם באו לראות אותי? מגניב
איך תהיה השנה הזו? Dazed And Confused - Led Zeppelin

just me155

New member
חח תכלס עשיתי את זה איזה 100 פעם.

איך העולם רואה אותי? Incubus - I Wish You Were Here האם יהיו לי חיים מאושרים? Nickelback - Someday
מה אנשים באמת חושבים עליי? עברי לידר - זה לא אותו דבר האם אנשים חושקים בי בסתר? The Shins - Phantom Limb איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? Guns And Roses - Don't Cry חחחחחח יוצא לי מגניב מה אני צריך לעשות עם חיי? Lifehouse - Everything עצה טובה בשבילי: Reamonn- Supergirl מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? Evanescence - Going Under מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? Anouk - Nobody's Wife חחחחחחח איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? Bryan Adams - I Do It For You ובהלוויה שלי? Jamie Walters - Hold On איזה סוג גברים/נשים אני אוהב/ת? Dishwalla - Until I Wake Up איך יהיה לי מחר? Nelly Furtado ft. Timbaland - Promiscuous Girl למה אני כאן? 3 Doors Down - Away From The Sun בתור מה אנשים יזכרו אותי? Red Hot Chili Peppers - Desecration Smile איזה שיר יתקע לי בראש מחר? Blackfield - Once האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? Robbie Williams - Sexed Up איך תהיה השנה הזו? Michelle Branch - Are You Happy Now

idodo cohen

New member
../images/Emo12.gif אוקיי..

[אני בטוח שזה יכול היה להיות יותר טוב, אבל זה קשה כי יש לי המון שירים. זה היה ממש קשה! והשתדלתי.] איך העולם רואה אותי? "זן נדיר" D: [..לא היה לי אף רעיון אחר]. האם יהיו לי חיים מאושרים? "כשתבוא אהבה". מה אנשים באמת חושבים עליי? "הדפוק הזה" XD. האם אנשים חושקים בי בסתר? "יש אי שם"[
]. איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? "מילה טובה". מה אני צריך לעשות עם חיי? *לא* "לרוץ מהר". עצה טובה בשבילי: "don't look back in anger", "למה לי לקחת ללב", "תסתכל לה בעיניים", "יש לי סיכוי". מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? "because". מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? "here comes the sun". איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? "something", "זה כל הקסם". ובהלוויה שלי? "עוד ארון אחד", "wish you were here", "end of the world", "tears in heaven". איזה סוג גברים/נשים אני אוהב/ת? "הכי יפה בעולם", "באה מאהבה". איך יהיה לי מחר? "קשה לי לחשוב". למה אני כאן? "אין לי ארץ אחרת". בתור מה אנשים יזכרו אותי? "somebody to love" במקרה הטוב, "פרח שחור" במקרה הרע. איזה שיר יתקע לי בראש מחר? "ordinary world", "how deep is your love", "comfortably numb". האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? "פתאום כשלא באת". איך תהיה השנה הזו? "welcome to the jungle". "יאללה ביי". ונכון סינמה פרדיסו סרט יפה..?

למעלה