מפגש פורום!

xXx Lilo xXx

New member
../images/Emo10.gif לא הייתי... ../images/Emo29.gif

אבל אני מקווה להיות בזה של חנוכה
ואם אתם עושים אותו על ה4 ימים הראשונים של חנוכה - תשכחו אותי שוב
ואייי אני מקווה שנהנתם היוםםםם!!!!!!!!1111אחדאחד
אבל לא שמעתי חוויות/ציטוטים מצחיקים מאנשים
חוץ משירי: "יאאא היה כיף" זהו
וגם זה לא היה מפורט מי יודע מה X_X"

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gifרוצים חוויה??

היה מגניב לפגוש אתכם
וכל הזמן רציתם שנצטלם אבל אני חיכיתי לילד אחד חחחחחחחחחח כל אחד שעבר אני כזה: "יוו איזה מכוער אני מקווה שזה לא הוא!" בסוף עבר איזה אחד שווה כזה וחשבתי לעצמי שהלוואי וזה הוא חחח ואז הלכתי לשרותים ~,~ דיי ברור שברגע שאני אכנס להשתין הוא פשוט יתקשר! בשנייה שאני כבר משתינה חחחח אז עד שיצאתי וזה מצאתי אותו ומי זה היה?? השווה!!!!!!!! גרר נמ.. אולי פה? לא. נוו הוא בפורום לוסטפרופטס

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gifאין תמונה חחחח

כי אני טיפשה ונזכרתי ששכחתי אותה בבית בדיוק שעליתי לרכבת XD

LunacyFringe

New member
קיי, אני מספרת. D:

בעיקרון באנו, נפגשות בטאוור, והפזרנו אחרי שעה.P: אני ודניאל הלכנו לסנטר ושם פגשנו חברה שלה ואיתה הלכנו לנוקס, שנקין, אלנבי וכו'וכו'. P: והיו שם משקפיים שאני רוצה.
אני אקנה אותם פעם הבאה שאני אהיה שם. P: אולי. כי המוכר היה מניאק, אז לא יודעת. ואז נסעתי באוטובוס והגעתי הביתה. D: מעניין, אה?P:

טוב../images/Emo28.gif

הגעתי לשם עם עוד חברה. וסתם, היו איזה מלא בנות, אבל הן לא היו מפארמור. (זה היו מובן מעצם העובדה שהן היו הרבה) ואז איזו מישהי קראה לי והסתבר שזו הייתה שחר (FallOutGirl המנהלת של הפורום) ומנהלת משנה של קומונת RJA ואז ישבנו על הרצפה והחזקנו את השלט של הקומונה. ואז ניגשו קצת אנשים. ואז בא המאבטח הלא נחמד והקים אותנו מהרצפה. עמדנו ודיברנו. באה גל (LunacyFringe) והיו לה ראסטות כאלה מוזרות צהובות. קלי (Dead Promises Xx) באה. גל והמנהלת משנה של RJA קפצו עליה. דיברנו עוד. אני ונעמה (NanuLita) נכנסו לטאוורקורדס לבדוק אם יש להם את ריוט. סורפרייז סורפרייז. לא היה להם. נשארתי שם עוד 10 דקות והלכתי אחר כך. מי שהייתה אחר כך מוזמנת להמשיך.

LunacyFringe

New member
גל היא המנהלת של RJA גם.../images/Emo7.gif

חח ה3 מנהלות שבRJA זה אני, מור ואני.
רק שיהיה ברור.P:

HagarStar

New member
שמעו../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

לא הייתי במפגש אבל אני מבטיחה לכן שהיום שלי היה הרבה יותר מעניין משלכן שלכן כלל מעצר במוקד ביטחון בסנטר? לא שלכן כלל שלושה קוקטיילים, בילוי עם פאנקיסטים רוסים וסחרחורת עצבנית? לא שלכן כלל ערס שחש אימו בצבא שנישק אתכן? לא אבל שלי כן D:

a k c

New member
../images/Emo109.gifהווו יום שולט!!../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo99.gif

../images/Emo100.gifשתפו מה קניתם בת"א../images/Emo100.gif../images/Emo28.gif

כי לא ייתכן שבאמת הגעתם לת"א ולא קניתם כלום בחנויות המגניבות שיש שם

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gifהאמת שמכרתי../images/Emo12.gif

חחחחחחח 15 סיכום לUFO וקיבלתי 45 שקלים
קניתי גם מיץ פרי. בקבוק ענבים. צ'יפס. ושכחתי לקנות כפפת רשתתתתת!! לא!!
אני לא מאמינה ששכחתי ועכשיו פעם הבאה בת"א זה בפורים כי בחנוכה אני בחו"ל
אוף נו.

xXx Lilo xXx

New member
חחחחחחח ../images/Emo6.gif../images/Emo29.gif

יש כאילו חנות כזאת?
אם יש... סליחה על הבורות.. לא הייתי איזה שנתיים כבר בעזריאלי
don't kill me

זו חנות בסנטר../images/Emo28.gif

נכנסו לשם, בנסיעה עם אלונה. ואז ברחנו תוך שנייה, כי היה מפוצץ שם במלא אנשים.

למעלה