מפגש פורום

../images/Emo41.gifמפגש פורום../images/Emo41.gif../images/Emo223.gif

שכצפוי הולך להיערך לפני ההופעה השערים יפתחו ב8 לפי מה שהבנתי אז חשבתי שאפשר להיפגש שם ב7. אז מי מתכנן לבוא [זה רק אני או שנעלמו הרבה אנשים בפורום?] ותעלו תמונות או תיאור מה תלבשו בהופעה שנוכל לזהות אתכם

MoonyAvFreak

New member
אממ..לאדעת...

אני כבר אהייה שם בשש... אממ... הנה תמונה שלי (מהיום).. אני בטח אלבש שחור...כאילו ברור שאני אלבש שחור..אבל...זה. אממ..חולצה של להקה כלשי רוב הסיכויים וסווצרט..וואנס...אממ... יהייה לי תיק גב קטן שחור.. וכן זאת לא רק את..נעלמו אנשים נראלי. וגם צריך לבדוק מה נסגר עם המסן שלי ושלך. הנה שלי תוסיפי שוב ותני לי את שלך שוב. [email protected]

GaIi4697

New member
אהההה נוי!

את נוי שאני מכירה? זאת שמכרתי לה תכרטיס?

מכיוון שאני מהמתגנבים לקדימה בהופעה

לא נראה לי שנפגש (אני וידידה שלי) עם אחרים .אבל אם מישהו יזהה אותי הוא יותר ממוזמן להגיד לי שלום וכאלה, אני אשמח:) אתם יכולים לקרוא לי ג'ים או אלדד או מה שבא לכם:)

MoonyAvFreak

New member
הא הא אתה לא לבד. גם אני אנסה להגיע

קדימה. ואני אגיע קדימה D: מואהאהאהא. נמ.

**המפגש יעבור לשעה 6**../images/Emo223.gif

הרעיון הוא סתם להגיד שלום ולהכיר אחד את השני כי הרי לא רק אנחנו נהיה שם מוקדם חפשו אותי עם פוני וקצוות סגולים שבטח עד אז יתחלפו לוורוד מוזר כזה.. בטח עם איזה מכנס דגמ"ח שחור או חום וג'קט.

noynav

New member
אני אהיה שם

כנראה באיזה 6, עם טל :) [anomally מהפורום] צירפתי תמונה שלי, אני הימנית כמובן. :)

elknetld2kil

New member
אני מתכוון להגיע מוקדם

אנאני מגיע בסביבות 3 וחצי לת"א ואני מתנחל אצל חבר שלי עד שאני אחליט לזוז להופעה (אני בטח אהיה בהאנגר 11 כבר ב6). דרך אגב, מישהו יודע איך מגיעים לשם באוטובוס מרכבת צפון? ובקשר לתמונה: זה לא הצבע המקורי שלי (פורים, מה לעשות?). עד יום רביעי אני לא יודע איך השיער שלי יראה, אבל בכל מקרה זה יהיה או הצבע הזה או ג'ינג'י (הצבע המקורי).

Anomally

New member
אממ

אינלי מושג מה אני אלבש,אבל אני אשים תמונה שלי חח ואני אבוא עם נוי ועוד חברה :)

Incubus Creep

New member
אני אהיה שם:)

בסביבות 6.. יכול להיות שניפגש שם אבל לא בטוח.. אני מתכוונת להגיע לשורה ראשונה לא משנה מה. והנה גם תמונה שלי מפורים.. אגב, מי שרוצה לדבר או משהו הנה המסן שלי [email protected]

arTT916

New member
ניפגש בשורה הראשונה...../images/Emo8.gif

ניפגש בשורה הראשונה....אם יהיה מקום...
דרך אגב..יש לי וי.אי.פי!!!!!!!!!!
שאני אמסור ד"ש למישהו מהלהקה בשמכם?

AeroFan

New member
אוקיי

אני יגיע לשם עוד בצהריים כי אני יילך לחבר, אני ילבש ז'קט שחור וג'ינס... לא בטוח שאני יבוא למפגש עצמו אבל יש סיכוי... בינתייים הוספתי תמונה מאתמול

למעלה