מפגש-מינימפגש פורום

../images/Emo121.gifאת באה להארוקון????

דברי-איתי-דחוווווף אני כלכך רוצה לפגוש אותך

../images/Emo85.gif../images/Emo109.gifאוקא כועסת, אבוי

זה יותר נוראי מ...דף! [מה?
] אוקא כועסת, ועוד עטראוקאכועסת, אני מצשקשקת NOT

../images/Emo121.gifXD אל תהיי ביטצ', נו!

אני באמת יכולה להיות רעה כשאני רוצה>: ........ נראהליOם

ChewedGumBear

New member
../images/Emo128.gif../images/Emo31.gif../images/Emo110.gif

חמישי לימודים שישי מסיבת פורים בצפר שבת גני תקווה ראשון מפגש ישרא סורי אנשות עמוס לי יותר מדי \:

GUILTY

New member
אני גם ככה בתל אביבי ביום חמישי

אז יהיה נחמד לפגוש אתכם.

Nights Unseen

New member
../images/Emo41.gifיום ראשון יותר נוח ? ~

כי אני רואה ש80% מפה כתב
ויוםראשון אני באה אחרי בית ספר :]

Nights Unseen

New member
גם אני לומדת, אני נוסעת אחרי ביה"ס..

אבל יום חמישי אפחד לא נוסע, ושישי? חוצמזה אני בת"א רק בראשון.

../images/Emo121.gifלאאא!!! לאאאא!!! לאאאאא!!!!!!!!!!1

טוב יאללה, מה אכפת לי, יש מפגש טוקיוהוטל ביום חמישי, אם אני לא יהיה מפגש פה אני אלך אליו. =/ יום ראשון אני לא יכולה לבוא, בשום אופן, בשום מצב. קודם כל, יש לי בצפר. אבל זה לא משנה לי כי אני לא הולך, כי יש לי כנס הארוקון באותו יום, שאני לא הולכת להפסיד. זה כנס אנימה ראשון שאני הולכת אליו, ואני מחכה לו כבר בערך... מאז שגיליתי שהוא מתקיים?=/ אם אתם עושים מפגש ביום ראשון, אז מה אני אגיד לכם- תהנו. אבל אותי? אתם לא תפגשו ביום הזה, וסביר להניח שגם בפסח לא, כי בטח גם אז תתקעו את זה בדיוק באותו יום של מפגש אחר שקבוע לי מראש. אבל חפיף מה זה משנה, כולה מפגש פורום, כאילו, תפגשו אתם, מה אכפת ליX_X זה לא כאילו זה באמת ~חשוב~, נכון? תהנו. :)

Nights Unseen

New member
תראי בקשר ליום ראשון...

אני בטח לא אהיה כל הזמן, גם ככה אני אגיע רק ב4 X_X; אז אממ אני אפגוש כמה מכם בסנטר או משהו? :} פשוט אני ממש מרוששת ולא יכולה להרשות לעצמי פעמיים בת"א.

../images/Emo121.gifאני מתכננת להיות מהבוקר עד הערב בכנס,

אלא אם תבואי ממששששששששש מוקדם, עוד לפני שאני אצא לעזריאלי לפגוש את נעם ופיידוש כדי לנסוע איתן לכנס. אבל ברמת העיקרון אני בטח אהיה רוב היום בכנס, אלא אם כן חברות שלי יגררו אותי בערב לסנטר, מה שבטוח יקרהXD אז לאדעת, נמ.

../images/Emo121.gifאה כן, וגם-

ככל הנראה הכנס הזה ינוצל למטרות מפגש פורום יאוי וזה~ במידה והשרת של הפורום יחזור עד אזXD וישמצב שאני וחברה שלי גם נעשה משהו לכבוד היומולדת של לומינור, ביום שבת שלפני זה, ככה ש... להפרד ממנה אין מצב שאני יכולה, חוץ מזה שנהיה גם קשורות באזיקים אחת לשנייהXD משמע- בואי לכנס, או שתעשו את המפגש בחמישי

Evil Cupcake

New member
../images/Emo31.gifאני ביומשישי בת"א.

בחמישי יש לי השלמות שביתה וגם בראשון. רביעי פורימון. כך שמפגש הבא, אני מניחה. נראה אתכם אז. <: מצטערת לוטנקלילוסעטריובלמיטל למינהן. 3>

למעלה