מפגש הפורום #6 - הספירה לאחור

The Guardian17

New member
../images/Emo41.gifמפגש הפורום #6 - הספירה לאחור../images/Emo41.gif

פרטים לפני הפתרון סופי: המפגש יתקיים בגן המשולש בת"א, ביום רביעי הקרוב 20.12.06, בשעה 14:00 (מפה מצויירת מצורפת
) כל חבר פורום שמגיע מתבקש להביא איתו שתיה קלה או חטיף. אשמח אם יהיה חבר פורום שיתחייב להביא כוסות חד פעמיות ואחד או שניים שיתחייבו להביא שמיכה (שיהיה נוח לזיין את הקטינים). קוראים סמויים ומתלבטים להגיע
כל מי שמעוניין להגיע למפגש ומתבייש/מתבלט להגיע, נשמח מאוד לראות אותו במפגש. המפגש הוא מפגש חברתי של הפורום, ויש רבים בפורום שיגיעו למרות שהם לא מכירים את כל חברי הפורום (ויש סמויים שכבר יצרו קשר והם מתכוונים להגיע). מי שמעוניין להגיע, מוזמן לשלוח לי מסר לניק ונשמח לעזור לו גם כל מי שיש לו שאלות בנוגע איך להגיע ביום המפגש, מוזמן לשלוח אלי מסר ואשמח לשמש לעזר
ניתן גם ליצור איתי קשר בצורה טלפונית, אפשר לקבל את המס' הנייד שלי במסרים. משהו שחשוב ליום המפגש. בטוחים שאתם מגיעים ?
מתלבטים? לתנורי החימום

שוב אני צריך להעלות את המפה המתוקנת

מה יהיה?
אגיע בסביב 15:00-16:00, נראה לי.

misteranderson

New member
טוב

אני מבין שאתה לא מתכוון לכתוב מי בא ומי לא, ואני מכבד את זה. אז אני אשאל רק שאלה אחת- יהיו שם דברים עם ציצים? כי לא בא לי ללכת לגן ציבורי בת"א ולהפגש עם חבורה של גברים מכוערים, את זה אני יכול לעשות בגן העצמאות.

The Guardian17

New member
הבהרות

אני לא מתכוון להגיד מי בא ומי לא מכמה סיבות, ביניהן : מי שבא שיגיד את זה. אני לא הדובר של אף אחד כאן. דבר שני, ישנם גולשים שבאים "רק אם ההוא בא", מצב די שטחי וטיפשי. ישנם לא מעט גולשים חדשים ולכן הרבה כאן לא מכירים את השאר. למען ההגינות, אני מניח שיכולת לשאול אותי זאת גם במסרים. ולגבי הציצי - זה תלוי אם חוי יביא את הבובה המתנפחת שלו. קניתי לו לשחרור אחת חדשה, כי ההיא כבר הייתה שחוקה. ממש כמו אחרי שירות של נגד.

plane crazy

New member
../images/Emo27.gif../images/Emo27.gifמקום המפגש השתנה!

עקב בעיות במקום המפגש בגן המשולש המפגש הועבר למקום הרבה יותר נוח. יש אפילו הסעות מניר עם.

זונע

New member
וואי

נראה לי אני אתלבט רק בשביל התנורים. ואני לא בא עכשו יהיה לכם חרא מפגש

The Guardian17

New member
../images/Emo41.gif חוויות מהמפגש - איך היה ? ../images/Emo41.gif

בשעה 14:00 התאספו מאות יהודים, ביניהם אלפי חובשי כיפה והגיעו למפגש הומור שחור. סלבס רבים הגיעו, ביניהם : צביקה פיק, יוגי הו בכבודו ובעצמו, אנה פרנק, הלן קלר, גיל ריבה, יצחק רבין ז"ל, אניטה פללי והזינזנה של בני סלע צפתה מרחוק. יש כאלה שלא הביאו כלום, יש כאלה שהביאו רק צ'יפס וקולה. ואפילו מישהו שהביא עוגיות... חבל שנדפתי המון זמן בשירותים אחר כך. בכל אופן, מקווים שבפעם הבאה יבואו יותר, שיהיה פחות קר (
) ושיותר יהודים לא יחזרו הבייתה בשלום
והכל נמצא גם בקומונה...

Witchcrafts

New member
אלפי אנשים?

היו הרבה יותר, על מה אתה מדבר? כשנטשתי אתכם בשביל לפגוש גולש מפ' "המומינים", איזה מישהו מבוגר על אופניים הטריד אותי, וזה היה נורא מפחיד (שהוא הצליח לרכוב על האופניים, ז"א). מעניין אם הוא נדרס, או משהו.
בכל אופן, אני נורא נהנתי. היה משעשע ונחמד ויאדה יאדה, רק חבל שהרבין נזכר להגיע כשכבר כולם התפזרו ואני הייתי בדרכי לאשדוד. אגב, הכנס לא קיבל ביקורות ממש טובות, אבל אני עדיין מרגישה שהחמצתי אותו! ~>>;; בנוגע לחולצת ההלסינג והאפקטים בפוטושופ, סתם כדי שתדעו למי התכוונתי הכנסו לכאן או לשם. ובכלל, העניין של השיער והפרפרים נורא מזכיר אנימות, פאנארטים וזה. זהו, סיימתי לחפור. |שט‏ן|

למעלה