מלכת היופי!

s h i s h l i k

New member
אני גם רוצה...

שם: אלקסיס אאוורה גיל: 23 שאיפה: פופולריות עבר: רק לפני שנה בדיוק אלקסיס הייתה בן אדם ככל האנשים אך לאחר שהכירה את טים חייה היתהפכו לגמרי אחרת... טים היה ערפד אשר נשך אותה והיא הפכה לבת אלמוות כמוהו... כיום הם גרים בטירה הרחק מהאנשים והעולם, ויוצאים רק בלילה כדי לשתות דם טהור ולמלא את צרכיהם כערפדים. מה היא תעשה אם היא תזכה: היא תקים אגודה לכל הערפדים אשר עדיין מתחבאים ותחזק עימם קשר... כי היא לא מכירה הרבה ערפדים..

The Sims Girl

New member
הודעה חשובה../images/Emo70.gif

בהתחלה חשבתי לפתוח קומונה ולעשות שם את התחרות "מלכת היופי" אבל הודיעו שאפשר לסיים את הפרוייקטים שכבר הותחלו.. וגם אני לא יודעת לפתוח קומונה.. ככה שנסיים את הפרוייקט פה. למי שיש שאלות בקשר לפרוייקט יכול לשאול פה או לשלוח לי מסר אישי...

sims2the best

New member
כן כן כן בואי נפתח קומונה!

לא רק קומונה גם אתר אינטרנט!אני אבנה אתר על התחרות!!!תצרי איתי קשר במסרים ותתני לי את כל המועמדות ואני אעשה עליהם עמודים.. הקומונה תהיה הפורום של האתר!!

'ני נרשמת, אבל..

אין לי פה תמונה שלה, אני אשים יותר מאוחר.. בינתיים.. שם: שיאורי בלאקרוז. גיל: 17 וחצי(נערה..) שאיפה: משפחה. עבר: שיאורי היא בת יחידה, לפחות ככה היא חשבה, לאחר כמה זמן, התגלה לה שיש לה אחות תאומה(לא זהה..), אבל, היא לא יכולה להיפגש איתה, כי אבא ואימא שלה לא רוצים קשר ביניהן. וכך, שיאורי מנסה להיפגש עם אחותה בכל דרך, כשהיא שמעה על התחרות, היא החליטה להשתתף, כדי שאחותה תוכל לראות אותה בטלוויזיה, ואז אולי בסוף התחרות, היא תסע להיפגש איתה.. תחביבים: לצייר, לקרוא, לישון.. לדבר עם אחותה בטלפון. מה היא תעשה אם היא תזכה: תסע לפגוש את אחותה, ותעבור לגור איתה בדירה משלהן.

The Sims Girl

New member
המועמדות עד עכשיו הן:

אליאן אלקסיס אנג'ל ג'ולי טיירה ליאת נטשה קרולינה שניה זה הרבה... אבל יהיה עוד יותר מגניב אם יהיו עוד! תירשמו אנשים! ואם יש מישהו שנרשם ושחכתי אז תגידו לי...
נכון שהיא חמודה?!

Noko Noko Dash

New member
יש לי!

שם:רנה גיל:25 שאיפה:משפחה עבר:כשרנה הייתה קטנה ההורים שלה הזניחו אותה. היה לה כל מה שהיא רצתה, חוץ ממשפחה. ההורים שלה היו שקועים בעבודה ולא היה להם זמן בשבילה. רנה היתאהבה בג'ימס היתום אבל ההורים שלה לא הסכימו לקשר. רנה עזבה את הבית ועברה לגור עם ג'ימס. נולדה להם בת חמודה. ג'ימס רצה שייהיה לרנה כל מה שהיה לה קודם, אבל לא מצא עבודה בעלת הכנסה מספקת. בנתיים ההורים שלה מתו והורישו לה הון וטירה. הבת הקטנה גדלה והם חיים באושר ואושר עד עצם היום הזה. תחביבים:לצייר, לשחק עם הבת שלה וללמוד. מה היא תעשה אים תזכה: תבנה בית ענקי לילדים יתומים ותדאג למטפלים אוכל חינוך ואהבה ראויים לשמם.

גם לי יש!

שם:לורה גיל:15 שאיפה:משפחה עבר:אמא שלה מצאה אותה ליד הדלת שלה כש היא הייתה סטודנטית. היא החליטה לאמץ אותה ולקרוא לה לורה כמו:לא רציתי ילד. יש לה חבר בשם אלון. תחביביה הם לצירלרקד שיר לעות יגה ועשות מדיטציה היא תיתןאתהפרס שלה לחבר לה אים היא תזכה. ָנוקו נוקו דש הכנסה אותה לפרויקט שלה אבל היא באמת שלי

למעלה