מלכת היופי!

The Sims Girl

New member
בדקתי-

ואת צודקת.. ובטח בגלל זה אלהאלהאלה לא יכולה להישתתף בתחרות שבה צריך להחליף בגדים ולצלם נכון?! טוב לא נורא בעיה שלך.. בכל מקרה את כבר מחוץ לתחרות אלא אם תחליטי לעשות סימית אמיתית שאת יוצרת...

The Sims Girl

New member
אהה יש בעיה..

אני ממש מצטערת..הלוגו שלך יפה..אבל הוא לא ממש מתאים בגלל שיש 10 מתמודדות או יותר אפילו לא בדיוק ספרתי עכשיו.. אבל בכל מקרה תודה.. מי שרוצה להכין לוגו אני מעדיפה שיכין בלי תמונות של המתמודדות... תודה למי שמסכים להכין.. ומי שיכול להכין לוגו אם הוא יוכל להכניס לשםאת סנגרה המנחה שלה ארוע אני מאוד אודה לו...

inbari4

New member
הנה הפ33ה שלי!!!

שם: פמלה אנדרסון גיל: 23 עבר: היא גדלה להיות ז**ה, הוריה היו נרקומנים ומעשנים סמים והיא גם (כמה עצוב...) בביה"ס ובגן היא הייתה הכו**ת הכי שווה וכל הבנות והבנים אהבו אותה והז***נו איתה. עד שיום אחד היא פתחה את עינה וגילתה את העולם! היא הפסיקה לעשן ולהיות ז**ה, הלכה לעבודה מצאה לה חבר אוהב ומיליונר עם וילה, הם התחתנו ועשו 3 ילדים והם חיים בעושר ובאושר עד עצם היום הזה!! אם אני אזכה אני ארצה: להתנקם בהורי שיתנהגו אליי כאל שפחה, ז**ה מז**ינת וחסרת הסכלה!! ארצה להוכיח להם שאני יותר שווה מהם והרבה!!!!!

--------------------->>>קבלוווו....

קלריטה___!!!!!!!!!!!!! שאיפה אהבההה! וברור שכוללל הבנים בשכונה נפלו לזרועתיה! סיפור חייה: קלריטה גרה בבברלי היילס והיא בעד כל הצדק שבעולם! דוגמנית המאה! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ושכחתי פרטים....

שם:קלריטה!!!!!!! גיל: 24 כבר מבוגרת אבל ברור שהיא שופעת ביופי! שאיפה:אהבה !! עבר: קלריטה גרה בבברלי היילס והיא בעד כל הצדק שבעולם! אהבתה הראשונה ראול שאהב אותה עד מוות אבל... היא נטשה אותו ! קיום אי רווקה פנוייה לכל הרוצה....אבל תלוי לפי בחירת ליבה...(או בחיר ליבי...חח...) תחביבים:לאהוב!!

The Sims Girl

New member
הודעה חשובה!../images/Emo20.gif

פתחתי עכשיו קומונה לפרוייקטים, אז אנחנו מעבירים את הפרוייקט של מלכת היופי לשם.. הנה קישור

למעלה