מילואים והצלת חיים בתפוז אנשים

../images/Emo41.gif מילואים והצלת חיים בתפוז אנשים

השחקן ששי בוגנים, המשחק את נדב בסדרה "מילואים", מגיע לאירוח ב- Blogtv ובאתר הרשמי של הסדרה, ויענה לשאלותיכם בשידור חי. האירוח יתקיים הלילה בשעה 22:30, מיד לאחר שידור הפרק. ניתן להכין שאלות כבר עכשיו בפורום.
אומרי רזיאל, רק בן שלוש וחצי, סובל מגידול סרטני מסוג עיקש, אלים וקשה לריפוי במיוחד. השתלת מח עצם הינה הסיכוי היחיד של אומרי לנצח את המחלה אולם עלות כל בדיקת דם לסיווג רקמות נאמדת כיום בכ-60 דולר. כדי לתת לאומרי סיכוי לחיים יש לאסוף יותר ממיליון דולר! אנא, תירמו והצילו את חייו של אומרי בן השלוש וחצי.

elhaha

New member
../images/Emo79.gifדואטים...../images/Emo79.gif (נצל"ש)

איזה דואטים אתם מכירים של אביתר בנאי. אני את האמת לא מכיר הרבה, אבל מה שאני מכיר אני אוהב בצורה מדהימה. 'גם הים נסוג' - אביתר ואפרת בן צור, שילוב מנצח לדעתי. 'חלון' - אביתר, ערן צור ועמיר לב, שיר מדהים &_&... 'כשזה עמוק' - אביתר וקורין אלאל, שילוב מוזר אבל יצא דיי טוב. מכירים עוד? אז תכירו לי ולכולם...

ben4ever

New member
טעות בידייך

את הביצוע המדהים הזה של "חלון" אין בדיסק ההופעה של עמיר לב. הביצוע הזה נלקח מסיבוב הופעות משותף של אביתר,עמיר לב וערן צור,ואפשר למצוא אותו בהקלטות ובוטלגים שמסתובבים באינטרנט....נראה לי אפילו בקאזה אפשר למצוא את זה

למעלה