מאיה אשכנזי המגודלת האדומה מתארחת בפורום!

ל-adi12346

עדי קודם כל תודה רבה מאמי על המחמאה אני שמחה שזה עבר דרך המסך.. ולשאלותייך.. 1.אני אשמח לשמור קשר עם כל אחד מהם...וכמובן שיותר עם מורן ומירב שאיתן התחברתי.. 2.אני ואיתן נשארנו מיודדים אחרי התוכנית לא שמרנו טינה אחד לשני . 3.מורן שלי הכינה לי מסיבת הפתעה שחזרתי מהגמר חיכו לי כל האנשים שאוהבים אותי ופרגנו לי ובגלל שהיא ארגנה את זה לבד היא לא יכלה להגיע. 4.הכי אהבתי את האנרגיות שהיו במעבדה את כל ההפתעות שלא הפסיקו להפתיע אותנו ואת העובדה שכל יום לא ידעתי מה יוליד מחר ממש כמו בחיים האמיתיים שלי בבית וכמובן את אהבת הצופים.. והכל לא אהבתי את החוסר שליטה בחיים שלנו ,כמו החוסר בלבחור מתי לישון ומתי לאכול..אני בחורה שאוהבת לשלוט בחיים שלי כך שהיה לי די קשה עם זה. 5.אתמול היינו כל המגודלים במסיבה של סקאזי בהאנגר בת"א וכמובן שדיברתי עם רז ושאר המגודלים ..לא הלכתי לקלרה מכיוון שחיכו לי בחיפה במסיבת הפתעה שמורן הכינה לי.. 6.את הזכייה של רז קיבלתי בכבוד רב כלפיו ושמחתי שמתמודד שזכה היה רז כי הוא זה שהאמנתי שמגיע לו לזכות חוץ ממני כמובן.. 7.חיבקתי ונישקתי את שוקי שלי וחגגתי עם כל החברים והמשפחה.. 8.כן מאוד יש רגעים בהחלט שאני מתגעגעת זאת היתה חוויה מטורפת שלא תחזור על עצמה והכי מפתיעה אותי העובדה שאני מתגעגעת להשקמות בבוקר למרות שהן היו מציקות הן היו כ"כ מציקות וממש הצחיקו אותי. תודה מתוקה שלי אני מאחלת לך את מה שאני מאחלת לעצמי תודה רבה על השאלות ועל ההתעניינות אוהבת המון המון,נשיקות !!! מאיה

למאיה המדהימה :)

לפני השאלות שברצוני לשאול אותך אני רוצה להגיד לך משהו.. מהיום הראשון אהבתי אותך ולאורך כל העונה הצבעתי רק לך וניסיתי לשכנע גם חברות להצביע רק לך..רק שתדעי שאני הכי הכי הכי אוהבת אותך ומקווה שתצליחי בהכללל ועכשיו כמה שאלות :) 1.מה הדבר הראשון שעשית כשיצאת מהמעבדה? 2.מה הדבר הראשון שעשית כשהגעת לבית? 3.רבת הרבה הרבה עם איתן למה את חושבת שזה קרה? 4.אם היית יכולה לצרף עוד מישהו לגמר מי זה היה? 5.איך לפי דעתך המגודלים הגבו כשמורן (שלך :) ) הגיעה אל המעבדה וסיפרת על כך שאת דו מינית? 6.את חושבת שאחרי שסיפרת את האמת (שאת דו"מ) התייחסו אליך אחרת? לסיום רציתי להגיד לך שאני מאווווווווד אוהבת אותך! ושתישארי כמו שאת! מצורפת גם תמונה (שלא אני עיצבתי אלא עומרי חיון..) ב-
מ ג ו ד ל ת

ל- מ ג ו ד ל ת

תודה מתוקה שלי איזה כיף לשמוע שאהבת אותי אני מתרגשת לשמוע את זה ולכבוד הוא לי ,אני מאחלת לך את מה שאת מאחלת לעצמך ויותר!!! ולשאלותייך: 1.הדבר הראשון שעשיתי כשיצאתי היה לחבק את את אמא ודוד שלי וחברה שלי עינב שבאו לגמר כפי שראית, ואח"כ נסעתי הביתה למורן שם חיכתה לי מסיבת הפתעה שהיא ארגנה לי עם חברות שלי ועם כל מי שאוהב אותי ופרגן לי.. 2.הדבר הראשון שעשיתי כשהגעתי הביתה היה לחבק את הכלבה שלי שעשתה פיפי מרוב התרגשות אין אין על מוקה שלי...חח 3.רבתי הרבה עם איתן מאחר והוא אדם שלא הייתי מסתדרת איתו בחיים האמיתיים יש לו הרבה תכונות אופי שלא מסתדרות עם שלי ואני בחורה טמפרמנטית שלא שומרת בבטן ולא נשארת חייבת ,והמצב היה מאד לחוץ ואינטנסיבי מאחר והיינו 21 ימים סגורים יחד זה היה חייב להתפוצץ מתישהו,אני מניחה שכל זה לא היה קורה בחיים בבית מאחר ולא הייתי מתחברת איתו מלכתחילה! אני רק רוצה להבהיר שאני לא מעודדת אלימות ושדבר כזה לא מוביל לתוצאות חיוביות לעולם.. 4. אם הייתי יכולה הייתי מצרפת את סוזי מאחר והיא הייתה המודחת האחרונה לפני הגמר ועוד אדם ששיחק את המשחק מבלי לדרוך על אף אחד תוך כדי.. 5.כשמורן הגיעה אני מניחה שהם חשבו שזו שוקי החברה הטובה ולא הבת זוג, וכפי שראית כשהתוודיתי על כך שאני דו מינית ושוקי היא בעצם הבת זוג שלי הם היו בהלם ,חלקם היו בטוחים שזו בדיחה אך כשהכירו אותה התאהבו בה והיו שמחים בשבילנו ועל כך שהגיעה עד לשם בשבילי 6.את האמת לא הרגשתי התייחסות אחרת אליי חוץ מסקרנות טבעית עליי ועל דרך החיים שלי לא הרגשתי אפליה לרעה או גזענות על רקע מיני להיפך כולם התאהבו במורן וקיבלו אותי בחום ואני הרגשתי סוף סוף ששיחררתי את הסוד הגדול שלי והרגשתי הרבה יותר נוח . מאמי תודה רבה על ההתעניינות והשאלות התמונה מקסימה אני שומרת אותה אצלי ואני אמסור לעומרי תודה אני אוהבת אותך בחזרה המוןןןןןןןןןן נשיקות מאיה

JasPoint

New member
מאיה את המנצחת האמיתית

היית המשתתפת הכי חייכנית, חמודה, אמיתית, סקסית ועם אנרגיות טובות כמעט כל הזמן. היית הפייבוריטית שלי והתאכזבתי שלא ניצחת. אגב הפער בינך לבין רז בסוף היה פחות מ-400 נקודות, ואם היית משתתפת במשימת הגועל היית המנצחת בתוכנית כי הענישו אותך בהורדת 400 נקודות. אבל האמת שזה היה כ"כ דוחה, שאני מצדיק אותך שלא השתתפת. גם על המשיכה בשיער של איתן הורידו לך 400 נקודות, כך שלמעשה היית המתמודדת הכי אהובה אבל הורדות הנקודות לקחו לך את הניצחון שהגיע לך. השאלות שלי: 1. איזה תגובות קיבלת מהסביבה אחרי שיצאת מהתוכנית? 2. בדיעבד היית חוזרת על ההרפתקה הזאת, או שאת מצטערת שנכנסת?

ל-JasPoint

לכבוד הוא לי להיות הפייבוריטית שלך מאמי איזה כיף לשמוע מוקירה את זה בליבי אמנם לא ניצחתי אך קיבלתי כל כך הרבה אהבה שזה באמת עולה על כל ניצחון אפשרי.. יש הרבה השערות מדוע לא הגעתי למקום הראשון אך בוא נתמקד בחצי הכוס המלאה שהגעתי למקום מכובד ביותר והכל מלמעלה ויהיה טוב אני מאמינה..:) לשאלותיך: 1.תגובות חמות,מפרגנות,רק אהבה והערכה על מה שעברתי ועשיתי , לא לקחתי את זה כמובן מאליו שכולם ראו בי מתמודדת כל כך כך אהובה ואני כל פעם מתרגשת מחדש כשמישהו מחמיא לי על כך. 2.בוודאי שהייתי עושה זאת מהתחלה זו הייתה חוויה שמתעלה על כל חוויה אחרת שעברתי בחיים, למדתי המון, קיבלתי הרבה מעבר למה שחשבתי שאקבל מחוויה כזו נפשית ורגשית , כפי שאמרתי ניצחתי את עצמי במלחמה הפסיכולוגית וזה הניצחון הכי גדול שלי! תודה מתוק על השאלות והפרגון אוהבת המוןןןן נשיקות מאיה

megudalim

New member
למאיה המלכה!כמה שאלות,תיכנסי בבקשה

היי,קודם כל רציתי להגיד לך שאת הפייבוריטית שלי ואת המלכה והמנצחת האמיתית בישבילי אז הנה כמה שאלות: 1.איך משפחתך קיבלה את העבודה שאת דו מינית? 2.למה לא חגגת עם כולם בקלרה?ואיפה היית במקום לחגוג עם כולם? 3.למה מורן לא באה לגמר? 4.מה עשית בשנייה שחזרת הביתה אחרי הגמר? 5.מה עשית כשיצאת מהמעבדה? 6.מה המשימה שהייתה לך הכי קשה? 7.אחרי שאמרו שרז מנצח,מי יצא ראשון מהמעבדה? 8.עם מי תישארי בקשר אחרי התוכנית? 9.בגלל מה ולמה התחיל כל הריב הזה שלך עם איתן? 10.איך הייתה ההרגשה לסיים במקום השני? 11.את חושבת שאחרי שסיפרת את האמת (שאת דו מינית) התייחסו אליך אחרת? 12.האם אהבת את האוטו שקיבלת?והאם תינסעי בו?והאם כבר נסעת בו? 13.אתם(כל המגודלים)החלטתם לנסוע לאילת?אני פשוט ישבתי בבית וראיתי את התוכנית ושמעתי שאתם רוצים כולכם לנסוע לאילת ביחד,זה נכון? 14.האם את תחזרי לעבודה שלך או שתרצי לנסות כיוונים שונים?וגם מהם התוכניות שלך אחרי "מגודלים"? רק שתדעי שאת יצאת שם הכי אמיתית והכי חמודה

ל-megudalim

תודה תודה תודה ממש מחמם את הלב ואני כל כך אוהבת ומעריכה את מי שהצביע ואהב אותי אין לך מושג אפילו כמה!!! לשאלותיך: 1.משפחתי לא קיבלה את זה בקלות הם היו ערוכים כבר לחתונה וארוסי לשעבר היה כבן בית פה ,אני מניחה שמחשבות על העתיד הכוונה לילדים ומבחינת החברה די מלחיצות את המשפחה שלי אבל הם מקבלים ואוהבים אותי ויהיה בסדר לאט לאט יעבור להם.. 2.לא חגגתי בקלרה מכיוון שחיכו לי בבית, עשו מסיבת הפתעה לכבודי וכמובן שכבר לא יכולתי לחכות לראות את שוקי ואת כל יקיריי.. 3.מורן תכננה לכבודי מסיבת הפתעה ומכיוון שארגנה זאת לבד לא יכלה להגיע לגמר ומן הסתם המסיבה כיפרה על זה :) 4.בשנייה הראשונה חיבקתי ונישקתי את מוקה הכלבה שלי שרצה לדלת כששמעה אותי ועשתה אפילו פיפי מרוב התרגשות 5.כשיצאתי מהמעבדה חיבקתי את אמא, את דוד שלי ואת החברה הכי טובה שלי עינב 6.המשימה הכי קשה הייתה זו שלא עשיתי כפי שראית והבנת יש לי פוביה מזוחלים ורק המחשבה על לעשות אותה עשתה לי רע מאד ולא הייתי מסוגלת נפשית לבצע אותה 7.שלושתנו הפיינליסטים יצאנו יחד מהמעבדה באותו הזמן על המסוע 8.אני מקווה לשמור על קשר עם כולם ועם מירב בעיקר 9.הריב עם איתן התחיל בעיקר בגלל שהוא בנאדם שגם בחיים האמיתיים לא הייתי מסתדרת איתו בגלל תכונות אופי מסויימות שלו ,נורא רציתי שמירב תישאר במקומו ,אז מן הסתם במקום כזה סגור ובמצב כזה לחוץ הפיוזים היו קצרים וזה היה חייב להתפוצץ מתישהו, בחיים בחוץ זה לא היה קורה כי לא הייתי מתחברת איתו מלכתחילה. 10.הרגשה מעולה שמחתי להיות ייצוג נשי ויחיד בגמר, כמובן שרציתי לזכות בתואר ובאוטו אך האהבה והפרגון שקיבלתי בבית מהאנשים היקרים לי ומהצופים המדהימים שלי כיפרו על זה בגדולללל 11.אני חושבת שאחרי שסיפרתי את האמת על הנטיות המיניות שלי רק גרמו לאנשים להעריך את הכנות שלי יותר אם זה חבריי למעבדה ואם זה מהצופים בבית, כולם התאהבו במורן ולא הרגשתי תגובה שלילית אחת. 12.את האמת לא קיבלתי את האוטו אני מניחה שזה היה סוג של בדיחה..חח 13.אם זה ייצא לפועל אשמח להצטרף אני מתה על אילת..:) 14.אני אוהבת את העבודה שלי כברמנית ומחכה כבר לחזור לעבוד ,הכיוון שלי בעולם הבידור הוא הנחייה ומשחק סוג של חלום ילדות שכזה ואשמח למצות את עצמי בתחום הזה.. אני ממש שמחה שאהבת אותי בתוכנית ,תודה רבה על השאלות וההתעניינות אוהבת המוןןןןןןן נשיקות מאיה

loveumaya

New member
למאיה המלכה כנסי -

מאיה הפייבוריטית שלי :) את כזאת מדהימה מאיה אני חייבת להגיד לך שבחיים לא ראיתי בן אדם עם כ"כ הרבה אופי כמוך. יש לך אופי מדהים, יופי אין מה לדבר את מהממת והכל בך כ"כ מושלם. מאיה היית מלכה לדעתי שיחקת את המשחק הכי טוב ורק על זה שהצלחת לסבול את הקרצייה בצהוב צריכים לתת לך אוטו :D אין לי כ"כ שאלות אבל הייתי חייבת להגיד לך שאת כזאת מדהימה כל מה שעשית שם אהבתי, מהרגע הראשון עד האחרון. שיתפת אותנו בהכל והכרנו בחורה מדהימה :) אין דברים כמוך מאיוש, אני מתה עליך מאיה ותמיד יאהב, את מלכה אמיתית . מגיע לך רק טוב ! אוהבת אותך מאוד יפיופה ובהצלחה עם מורן היא נראית בן אדם מאוד טוב, כמוך :)

ל-loveumaya

איזה כיףףףףף כמה אהבה אני מקבלת ממך נסיכה ,תודה רבה רבה אין לי מילים להודות לך על הפרגון והמחמאות ,אני שמחה שאהבת אותי ואת הדרך שלי במשחק כי זה אומר שאת באמת אוהבת אותי הייתי לגמרי אני שם חשפתי אותי ואת נשמתי וזה הכי הרבה שאפשר.. :) אמנם לא קיבלתי אוטו אך קיבלתי כל כך הרבה אהבה ואהדה ממך ומאנשים רבים נוספים שמילאו לי את הלב ואף אוטו לא יתעלה על זה ,מה שאני מרגישה עכשיו מכולם לא יסולא מפז וזה כל כך לא מובן מאליו בשבילי תודה לך מלכה אוהבת אותך בחזרה המוןןןן מאחלת לך מה שאני מאחלת לעצמי והרבה יותר.. נשיקות מואההה מאיה

מאיה את כ"כ יפה אין דברים כאלה

דחוף תילכי לדגמן מאמי את מהממת אין דברים כמוך חחחחחח ורק שתדעי הצבעתי לך מיליון פעם אני מאוהב בך מאיה הלוואי ותצליחי בכל מה שתירצי ושיהיה לך רק טוב. אני
אותך מאיההההההההה !!

ל-ניר123ניר

נשמה שלי תודה רבה רבה איזה כיף אני ממש מסמיקה פה :) תודה שהצבעת לי בזכותך ובזכות שאר הצופים הגעתי לגמר אין כמוכם!!! אני מאחלת לך את כל מה שאתה מאחל לעצמך ועוד הרבה יותר נסיך אוהבת אותך בחזרה המוןןןןןןןןןןןןן נשיקות מואההה מאיה

מאיה ברוכה הבאה../images/Emo140.gifאת בחורה יפה ומתוקה מאוד

יש לי שאלה אישית אם תרשי לי ראיתי אותך יום אחד באולפן השקוף ממתינה שדוך/הכרות עם בחורה שאלתי היא מדוע את? את בחורה יפה את לא צריכה שום שידוך אז אם בא לך לענות סבבי בבי ואם לא אז גם סבבה העיקר שתשמרי על עצמךמתוקה והמון בהצלחה בכל אשר תחפצי ♥

ל-זיוי האחת וזהו

מקסימה שלי השידוך באולפן השקוף היה יותר כטובה לידיד שלי שביקש ממני להתארח בתוכנית הזו שהוא עובד בה ועשיתי זאת בשמחה ואמרתי אם על הדרך תצא גם אהבה למה לא..כמובן שדבר לא יצא מהתוכנית הבחורה לא הייתה לטעמי והכרתי את מורן שלי אז ככה שזו הייתה חוויה ולא מעבר.. מתוקה אני מאחלת לך רק אושר ואת כל מה שאת מאחלת לעצמך תודה על האכפתיות אוהבת המוןןןן נשיקות מאיה

enavgilboa

New member
מאיה המדהימהה! (מקווה שתעני לי!)

שלום מאיה! רציתי להגיד ולשאול אותך מספר דברים.. קודם כל איך הייתה החוויה הזאת להיות סגורה במעבדה עם אותם אנשים 24 שעות ביממה? היה קשה? אם מי את הולכת לשמור על קשר? (מהמגודלים כמובן) :) חח... טוב אז זה הכל ואני מאחלת לך הרבה הצלחה בהמשך ואני מקווה שתעני לי! אני מתה עליך ומקווה לראות אותך בפסטיבל של סלקום בשבוע הבא! D: מואהה! (כמו שאת אוהבת להגיד) P:

enavgilboa

New member
מאיההה

סליחה שכתבתי שני הודעות.. פשוט רציתי להוסיף עוד משהו קטן! אז בבקשה תעני להבאה שלי או לשנייה. את לא צריכה לשנייהם... חח סליחחה מאיוש אוהבת אותך המון!

למעלה